Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.10.2012 ХТО МЕНI ВIДПОВIСТЬ?

Слухаю щодня гасла опозиціонерів і не можу знайти відповіді на болючі питання.
     Пан Яценюк обіцяє зняти податки з підприємців. А чим опозиція збирається платити пенсії, соціальні допомоги та інше? Що, буде брати в борг у Америки?
     Яценюк також обіцяє студентам після закінчення навчання роботу. А де для них є вільні робочі місця? Всі підприємства у приватних руках, а там уже працюють інші люди. Він що – їх звільнить з роботи, а вчорашніх студентів прийме на їхні місця?
     Товариш Симоненко пропонує забрати (націоналізувати) підприємства в олі- гархів та повернути народові. Але хто добровільно позбудеться власності? Він також обіцяє нові робочі місця. А звідки вони візьмуться – не каже…
     Пані Королевська обіцяє «нову економіку». Що то за «економіка» і де вона її запозичить? На жаль, не каже.
     Боксер Кличко каже, що любить Україну та її народ, а сам постійно мешкає у Німеччині. Який із нього державник? Він в опозиції до влади. Чим йому не догодили Янукович або Азаров?
     Опозиціонери! Не треба обманювати людей. Досить влаштовувати мітинги протесту. Людям набридли ваші «розборки», вони хочуть спокійно жити, а ви їм не даєте. Нарешті держава почала будувати, жити стало спокійніше. А ви не вгамовуєтеся, бо вам потрібна влада.
     Пане Яценюк, ви обіцяєте людям великі пенсії. Розповідаєте, що пенсіонери живуть на 3 гривні в день, а Президент – на мільйон. А якщо Ви станете Президентом, то будете жити на ті три гривні, а ми, пенсіонери - на мільйон у день?
     Ще опозиція обіцяє безкоштовне навчання. А звідки візьмуться державні навча- льні заклади, де, як це було раніше, буде таке навчання, коли в нас нині приватних навчальних закладів більше, ніж державних? Адже приватник безкоштовно вчити нікого не буде. То що, опозиціонери платитимуть за навчання студентів? Абсурд!
     Люди добрі, не слухайте їх, бо вони самі олігархи, мають мільйони, відпочивають, лікуються за кордоном, і все їм мало – вони ще рвуться до влади.
     Василь ЛУК’ЯНЧУК, житель м.Славута.
     


  коментарі: 5

Тамара : Ось так і тримаються при владі ці Бандюковичі,завдяки ось такім виборцям як Лукянчук. Тільки за Батьківщину!  (написано 25.10.2012 в 14:25 з адреси:  37.229.113.210)
Микола : За Си-дора! За Батьківщину!  (написано 25.10.2012 в 17:27 з адреси:  189-201-200-46.pool.ukrtel.net)
Volya : То по -Лукянчуку виходить що в нас вже настав рай - тільки людям з кожним днем чогось не до радощів від цих цін пенсій пільг та комуналки - я вже мовчу про мову вертольоти параходи маєтки землю та ще багато чого - то ви мене хочете переконати що я вже в раю - слухайте- не зомбуйте людей-а може ви проплачений - ну тоді все зрозуміло.  (написано 25.10.2012 в 19:30 з адреси:  127-84-132-95.pool.ukrtel.net)
 : я вибір давно зробив- ВО ,,Свобода " приємно що політики, інтелігенція - за "Свободу".ось підтвердження сайт#!  (написано 26.10.2012 в 09:25 з адреси:  94-153-30-55-slvt.broadband.kyivstar.net)
просто прохожий : Не всі політики і інтелігенція за "свободу" і с и д о р а. Є такі що не поділяють цієї думки. Є такі що не вірять с и д о р у і вважають "свободу" західним політпроектом, що призведе Україну до розколу  (написано 26.10.2012 в 17:31 з адреси: 46.63.72.8 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік