Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.10.2012 ДТП І АВТОКАТАСТРОФИ – ЕПІДЕМІЯ ЧАСУ

Минув рік від прийняття революційного Указу Президента В.Ф.Януковича про скасування технічного огляду (ТО) легкових автомобілів, крім тих, що використовуються в комерційних цілях, а Верховна Рада прийняла відповідні зміни до Закону України «Про дорожній рух» та Правил дорожнього руху. Прийнято ряд інших змін для покращання користуванням транспортними засобами.
     Проведення технічного огляду відбирало не тільки кошти на нього та медичне обстеження, але і дорогоцінний час у працюючих, нерви - у пенсіонерів, працівників ДАІ відволікало від виконання основного завдання – забезпечення безпеки дорожнього руху. Не обходилось і без хабарництва. Тож треба тільки подякувати всім, хто прийняв такі рішення.
     Як вплинули ці зміни на стан справ у дорожньому русі на взаємовідносини між водіями та працівниками ДАІ? Щоб добре усвідомити, звернемося до статистики, повідомлень ЗМІ, які, на жаль, невтішні. А вони такі.
     За 2011 рік в Україні на дорогах загинуло 17 тисяч громадян, травмовано 70тис. людей - це більше 20% від загальної смертності. Понівечено масу дорогих машин! Тільки в нашій області за 9 місяців нинішнього року скоєно 330 дорожньо-транспортних пригод (ДТП), загинуло 72 і травмовано 385 чоловік. Кожен день трапляється дві і більше ДТП. Тож у вересні на «тещовому язиці» в Кам’янці-Подільському від ДТП автобуса загинуло 2, травмовано 18 чоловік. 25 серпня скоєно три ДТП: загинуло 3, травмовано 3 чоловіки.
     Майже щодня чуємо про лобові зіткнення, наїзди на людей - від одиноких загиблих перейшли до групових. Страшні автокатастрофи пасажирського транспорту сталися під Черніговом, дві - на Львівщині, в Харкові та на Закарпатті, а також у Польщі та Франції – все це перейшло вже в стадію епідемії. Ділові, службові, приватні поїздки до родичів чи на відпочинок обертаються бідою. Парадокс: штрафи за порушення Правил дорожнього руху зросли в рази, і відповідно - зросла кількість ДТП!
     Уряд на чолі з Прем’єр-міністром М.Я.Азаровим стурбований станом справ у цьому питанні, тож звертає увагу, що для: «МВС України і всіх його підрозділів – особливо Державтоінспекції – безпека руху була і залишається найбільш пріоритетним завданням».
     Які ж чинники вплинули на такий жахливий стан справ на дорогах? Зросла кількість потужних і швидкісних машин, але водії цього не враховують: частина з них «літають» і не справляються з керуванням, скоюють ДТП. Таких понад 60%. Ігнорування вимог дорожніх знаків, нехтування правилами обгону, стан погоди додають ще 30% ДТП.
     Коли читаєш про такі пригоди, неможливо не звернути увагу на вік водіїв, які скоїли їх. До 25% - це молодь віком від 21 до 30 років. Висновок: при підготовці водіїв, особливо категорії «В», практичне водіння слід збільшити вдвоє - як за проміжком часу, так і за дальністю маршрутів.
     Відміна ТО потребує й іншого, відповідальнішого ставлення водіїв до технічного стану авто. Адже СТО контролює їх стан тепер за бажанням водіїв. Отож, вони повинні підвищити відповідальність за стан транспортних засобів перед рейсом, що безпосередньо впливає на безпеку руху.
     З’явився і такий фактор як «старіння» машин, сезонність експлуатації, коли вони стоять у гаражі по півроку, а то і більше, а водії тим часом втрачають практику водіння. Важлива й самодисципліна водіїв. Треба поважати автоінспектора, а тим - кожного водія. Бо тепер автоінспектор зупиняє автомобіль тільки в разі появи для цього вагомої причини. Ліквідація «планових» зупинок призвела до того, що тепер, якщо їдеш до Одеси й назад, виконуючи Правила дорожнього руху, тебе ніхто не зупиняє, а значить - контакт із автоінспектором не тільки під час ТО, а й на шляхах значно скоротився.
     Не минає лихо і водіїв Славутчини. А жаль, адже причин для ДТП і автокатастроф у нас немає. Тому давайте будемо користуватися автотранспортом під лозунгом: «Славутські водії їздять без ДТП!», доставляючи собі і людям задоволення, а не горе.
     Михайло СОРОКІН.
     


  коментарі: 2

Vova : а де про буряка?  (написано 25.10.2012 в 19:05 з адреси:  ip2-168.ilink.com.ua)
вік : задовбали ціми буряками.в село ідь.там до х.. буряків.  (написано 26.10.2012 в 01:49 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік