Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.10.2012 ДРУЗІ ПІЗНАЮТЬСЯ В БІДІ

Правду кажуть: біду кликати не треба - сама прийде… Ось і для молодого подружжя Дмитра та Віти Галків із Киликиєва нічого не передвіщало тієї страшної біди, що трапилася з ними позаторік, саме на Щедрівку – 13 січня 2010 року.
     До того все у них складалося добре – народилися вони в багатодітних сім’ях. У батьків Дмитра було п’ятеро дітей, у Вітиних – восьмеро. Після того, як побралися, молодята вирішили купити хату в рідному селі Дмитра – Киликиєві (Віта – уродженка Мирутина). Так і зробили – придбали не дуже нову дерев’яну хатину в Киликиєві, де й народився їх первісток – Сашко. Дмитро влаштувався різноробочим у місцеве фермерське господарство «Мрія» (хоч і має два дипломи – водія та механізатора). Віта, звісно, була домогосподаркою, доглядала ма- ленького Сашка. І раптом - та- ке!..
     Як розповіла нам жінка, того вечора (а сталося це біля 20-ї години) до їх оселі завітали щедрувальники. Подякувавши за щедрівки, Дмитро пішов їх проводжати, а Віта до хліва – видоїти корову… Трирічний Сашко залишився в хаті на самоті…
     Аж раптом почувся лемент її свекрухи, що мешкає через дорогу: «Хата горить!..» Коли Дмитро з Вітою підбігли до хати, їх Сашко стояв на порозі, а з відчинених вхідних дверей валив дим, - вони ледве вихопили сина з вогню, - хвалити Бога, цілого й неушкодженого. Щось ще винести з хати, навіть документів, їм не вдалося. За словами Віти, причиною пожежі став несправний телевізор…
     Односельці, що збіглися на крик, почали гасити полум’я – а хата ж була дерев’яна, за якихось півгодини згоріло все! Не стало майна, одягу, грошей, всього, що нажили своїм трудом… І треба ж було такому лиху трапитися посеред лютої зими. Подружжя Галків не мали жодної копійки на прожиття, не те що на нове житло.
     Оселилися тимчасово в батьків Дмитра, та невдовзі звернулися за допомогою до тогочасного керівника районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Войтюк (нині вона – керівник апарату РДА).
     Наталія Олексіївна розпочала збір коштів на купівлю нового будинку для погорільців, звернувшись до керівників підприємств міста та району. Віднайшлися люди, котрі не залишились осторонь від людської біди, а вишукали можливість надати допомогу постраждалим у вирішенні їх життєво важливих питань. Серед них: ВАТ «Славутський солодовий завод», ТОВ «Аква Родос», комбінат «Будфарфор», ТОВ «Подільський пісок», ТОВ «Гірник», хлібозавод, ВП «Хмельницька АЕС». Суконна фабрика виділила 4 ковдри, держлісгосп – лісоматеріали. Допомогли чим змогли (грошима) й небайдужі односельчани. Народний депутат минулих скликань Сергій Буряк передав сім’ї Галків 7 тисяч гривень.
     Таким чином, було зібрано коштів для придбання будинку та речей першої необхідності на суму 17 тисяч.
     Поки йшов збір їх (а це тривало протягом трьох місяців), голова Киликиївської сільради Валентина Анікова займалася пошуками спадкоємців померлих власників одного капітального (з силікатних блоків) трикімнатного будинку-пустки, розташованого у Киликиєві.
     Знайшовши (поза межами району) спадкоємицю, сторгувалися й придбали будинок за 20 тисяч гривень. Аби додати решту 3 тисячі гривень до необхідної суми, постраждала сім’я змушена була продати худобу – корів, свиней. Ось так спільними зусиллями сім’я Галків отримала новий, ще кращий за згорілий, будинок, біля якого - земельна ділянка площею 30 соток, сарай, колодязь. Тримають пару коней, корову, кролів, гусей, качок, курей. На подвір’ї будують новий капітальний хлів. Цьогоріч у січні в подружжя народився ще один синочок Владислав, а старший Сашко, який дивом уцілів під час пожежі, у вересні пішов до школи. Отже, сумувати їм ніколи – аби-но встигав!
     - Скільки буду жити, пам’ятатиму людське добро й дякуватиму Сергію Буряку і всім благодійникам за надану ними в скрутну для нашої сім’ї годину допомогу! Нехай і їм допомагає Господь Бог у їх добрих справах, боронить від усякого лиха! – каже нині Віта Галка.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік