Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.10.2012 МАЛЕНЬКИЙ ЮВІЛЕЙ ОДНОГО БУДИНКУ

Будинки, як і люди, мають свою історію, вдачу та своє будинкове щастя. Одні швидко заповнюються новоселами та дитячим сміхом, інші назавжди залишаються довгобудами, а ще деякі - з незаселеними, непроданими квартирами.
     Про будинки пишуть, знімають кіно. А інколи розповідають маленькі історії, як і про будинок №81, що на вулиці Ватутіна в Шепетівці. Бо цікавий він не лише насичено-сірим кольором фасаду, чистотою, порядком, ошатними під’їздами, приємними мешканцями, а й своєю унікальною історією спорудження. Її добре пам’ятають сім’ї військовослужбовців, які чекали на житло не один рік. Ось що згадують його мешканці тепер:
     Наталя МАРЧУК, педагог НВК №2:
     - Будівництво розпочалося у 1991 році, а вже в 1992-му, так би мовити, було «заморожене» майже на 10 років. Військовослужбовці, які з нетерпінням чекали житла, зверталися з цього приводу в різні інстанції, однак безрезультатно. Отож у 2001 році підготували звернення до депутата Верховної Ради Сергія Буряка. Саме він і допоміг нам через Міністерство оборони України профінансувати завершення будівництва.
     Особисто я стояла першою у черзі в гарнізоні. Через невідомі причини мені відмовили у наданні квартири. Я написала лист до Сергія Васильовича та передала його помічником М.Є.Гончаром, бо ж розуміла, що мала повне право на отримання житла, оскільки мій чоловік молодим загинув у 1997 році, і я залишилася одна з дитиною. Десять років ми проживали на найманих квартирах, в гуртожитку.
     Дякуючи С.В.Буряку, мене відновили у черзі, і в листопаді 2002 року я отримала ордер на двокімнатну квартиру. Пам’ятаю, як раділа і дякувала добрим людям за підтримку та допомогу. Таке не забувається...
     Людмила КІПЕНЬ, військовослужбовець в/ч А 3730:
     - Ми вселялися в будинок дуже швидко, бо безмежно зраділи, що має- мо своє житло. Наприклад, моя сім’я мешкала з двома дітьми у гуртожитку, багато інших винаймали кімнати у приватному секторі. Будинок був якісно підготовлений до здачі, можна було вселятися без усіляких ремонтних робіт. (Аж страшно подумати, скільки коштів потрібно зараз, щоб поселитися в новобудову. – Авт.).
     Пам’ятаю погожий осінній день 2002 року. Щасливі новосели 32 квартир зібралися на майданчику перед будинком. Кожному хотілося швидше отримати ключі, щоб відчути себе госпо- дарем нової квартири. На урочисте вручення ордерів прибуло багато почесних гостей. Ми усі дякували керівництву гарнізону, та особливе «Спасибі!» лунало на адресу народного депутата Сергія Буряка, який також приїхав на наше свято. Усі знали, що саме він посприяв відновленню будівельних робіт. Сергій Васильович, в свою чергу, заходив до нас, у квартиру №15, вітав із новосіллям… Здається, це було зовсім недавно, а минуло вже десять років!
     До речі: на нинішніх виборах до Верховної Ради в передвиборчій програмі Сергія Васильовича окремим пунктом також зазначено підтримку військовослужбовців у наданні їм житла.
     Алла БУНЕЧКО.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік