Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.10.2012 ОЛЕГ ЛАВРУК: «ДОБРОЧИННІСТЬ ПОВЕРНУЛА МЕНЕ ДО ЖИТТЯ»

Коли спілкуєшся з Олегом Лавруком, майстром спорту мі- жнародного класу, удостоєного титулу «Гордість країни–2010» із Шепетівки, то бачиш перед собою непересічну особистість, вольову, сильну характером людину, здатну своїм прикладом захопити інших. А коли усвідомлюєш, що молодий хлопець належить до людей непростої корчагінської долі, обмежених фізично, які титанічними зусиллями повертають собі повноцінне життя, мимоволі й сам переосмислюєш сенс буття, набуваєш інших його цінностей.
     Втім, Олег, якому випало нелегке випробування долі, як він сам каже, довелось балансувати між прірвами відчаю і безнадії. Він виніс із власного досвіду іскру віри й любові до життя, яку підтримали його найближчі друзі. Серед них він, насамперед, називає Сергія Буряка і його доброчинну команду. Адже народна мудрість недаремно гласить: «Друзі пізнаються в біді». А того, що випало Олегові, гріх комусь бажати. Тому й подана рука допомоги для нього має особливе значення.
     Сталось так, що після автомобільної аварії лікарі сповістили молодому чоловікові страшну звістку, що той більше ніколи не зможе ходити. Звичайно, такий вирок будь-кого міг би довести до відчаю. Однак прагнення до життя покликало не здаватися. Перемагаючи біль, Олег Лаврук (а бійцівського характеру йому не позичати!) почав боротися з бідою. Тоді його життєвим кредо стало: «Краще померти у русі, ніж лежати в ліжку».
     Узявши до рук гантелі, а згодом і штангу, Олег Лаврук незабаром здобув свою першу перемогу. Почувши одного разу, що існують змагання з пауерліфтингу серед інвалідів, вирішив випробувати й свої сили. Не повірите, але одразу ж виборов срібло в Кубку України і виконав норматив майстра спорту! Емоціям, радості не було меж. Відтак куди й поділись безнадія та песимістичні висновки лікарів.
     — Я не вважаю себе якоюсь надзвичайною чи героїчною людиною. Просто хочу, щоб люди, котрі опинились у схожих з моєю ситуаціях, не втрачали віру, — говорить Олег Лаврук. — Ніколи не варто здаватися! Життя — це суцільна боротьба. Я хочу, щоб інваліди, ті, кому важко, повірили у себе і свої сили…
     У свої тридцять п’ять років Олег, попри, здавалося б, невиліковну фізичну обмеженість руху, досяг того, що не під силу й тому, хто має щастя почуватися повноцінною людиною, ходити, рухатись. Він є багаторазовим чемпіоном України, учасником кількох чемпіонатів Європи. Спортсмен бере активну участь в суспільному житті Шепетівщини, допомагає інвалідам-«спинальникам» у їхньому пра- гненні до занять спортом. Мріє навіть започаткувати для них місцевий фестиваль міжнародного мас- штабу…
     Звісно, ці сходинки до успіху йому допомагають долати найближчі люди, насамперед, батьки і друзі, зокрема, Сергій Буряк та його команда.
     — Якщо чесно, то легше допомагати людям, які активні. Багато хто, маючи можливості, ніби не помічають тих, хто бореться за життя, хто прагне бути кимось, досягти чогось, долаючи комплекс меншовартості, суспільного забуття, — каже Олег Лаврук. — А от Сергій Буряк — один із тих, хто розуміє потреби людей з обмеженими можливостями, йде до них із відкритим серцем та підтримкою. Скажу відверто: він і його команда з благодійного фонду «Зміцнення громад» не раз допомагали мені у важкі хвилини чим могли. По суті, врятували моє життя і зміцнили віру в себе. А таких, як я, багато. Правду кажучи, нині я просто не бачу нікого іншого, хто б міг надати таку допомогу інвалідам — і матеріальну, і моральну. Бо навіть ті люди, які мають таку можливість, не поспішають це робити…
     Цього року в нашому місті відбулось відкриття секції з пауерліфтингу для занять інвалідів із вадами опорно-рухового апарату. Це чудовий приклад зусиль і співпраці міської влади та благодійного фонду Сергія Буряка в інтересах інвалідів. Скільки вже зроблено, щоб люди, позбавлені руху, могли пересуватись у візках, спеціальних скутерах, які, до речі, коштують недешево – від 16 тисяч гривень! Хто з інвалідів на мізерну пенсію може їх придбати?
     — Зараз у секції, яку я веду регулярно, тренуються хлопці-«спинальники». Тих, що прагнуть через спорт повернутись до повноцінного життя, нараховується уже зо два десятки. Тож я їм кажу: «Це щастя, коли у вашій долі є на кого покластися».
     Майстер спорту міжнародного класу Олег Лаврук переконаний: якщо є такі люди, як Сергій Буряк, то інваліди з обмеженими можливостями будуть захищені. Адже він вміє по-людськи бути корисним підставить плече, прийде на допомогу у важку хвилину. На такі кроки здатні тільки справжні християни, які достойні нашої підтримки.
     Володимир НИТКА.
     На знімку: майстер спорту
     міжнародного класу Олег Лаврук.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік