Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.10.2012 ПЛОДИ БЛАГОДІЙНОСТІ

Садибу багатодітної сім’ї Роговських у Червоному Цвіту, що на Шепетівщині, може показати кожен. Як і розповісти про те, яку роль у її долі відіграла благодійність Сергія Буряка.
     Щоб знайти потрібний нам другий номер будинку в провулку Кармелюка, перед тим треба познайомитись із мальовничими місцевими краєвидами і найдовшою червоноцвітською вулицею, що веде до нього. Нарешті ми зупиняємось біля охайно вибіленого паркану, за яким порається у господарських справах молода жінка. Побачивши гостей, вона щиро запрошує до свого обійстя. Це – Антоніна Едвартівна Роговська. Ступивши за хвіртку, ми починаємо знайомство. Як каже жінка, насамперед, з її дарунком долі, тобто, будинком. І коли чуєш її слова вдячності від себе, дітей, то мимоволі проймаєшся їхньою щирістю, що вони — від душі.
     Сама Тоня з багатодітної сім’ї. Їх, зауважує, у батьків було шестеро. І своє щастя знайшла в дітях. Трудову біографію розпочала дояркою у місцевому колгоспі. Як мовиться, ледь ступила кілька кроків, а потім, вважай, чотирнадцять років поспіль займалася домогосподарюванням й плеканням, можна нині сказати, щасливої сімки діточок-квіточок.
     Ой нелегко далися ті радісні паростки жіночої долі, бо з маленькими дітками на руках була змушена шукати житло. Тоді сільська рада допомогла — запропонувала хатину в Бронниках, у покинутій садибі, на умовах її зберігання. Там, як розповіла жінка, вона з дітьми мешкала вісім років, допоки із ближнього зарубіжжя зненацька не з’явилися власники обійстя.
     Відтак багатодітна сім’я, у складі якої нараховувалося уже семеро малюків, була змушена проживати у невеличкій старенькій будівлі, яку й хатою важко назвати – дві кімнатки, що ледве налічували кілька десятків квадратних метрів. І це на стільки душ!..
     А тут ще й горя додалось. У Антоніни Едвартівни помер батько. Здавалось, підтримки вже й годі від кого чекати. Та несподівано надійшла допомога від Сергія Буряка. Зауважимо, що в ту пору (а це було кілька років тому) він не займав депутатського крісла. Проте й тоді, не пориваючи зв’язків із Шепетівщиною, як громадський і політичний діяч, повсякчас цікавився соціальним та економічним життям нашого краю. А насамперед знаходив час для добрих справ, щоб підтримати ближнього.
     — Це було одного червневого дня. Від Сергія Буряка надійшло повідомлення, що зможе підтримати сім’ю, яка потребує поліпшення матеріально-побутових умов. Ми одразу ж від громади звернулись із відповідним клопотанням, — згадує городнявський сільський голова Микола Ткачук.
     — А тут і садибу підходящу у Червоному Цвіту знайшли. Зізнаюсь, що спершу не хотіла переселятись, бо навіть не вірилось, що таке може бути. Адже садиба чимало коштувала. А зараз уже звикла тут, нізащо б не покинула, — каже Антоніна Едвартівна. — І дітям тут добре, школа в селі є. Та й саме обійстя непогане, біля нього - землі 55 соток, хлів. Хата добротна, місця для всіх вистачає: лише спалень чотири, а ще — коридор, кухня, погріб.
     Антоніна, як вправна господиня, утримує корову, коня, порося, кролів, іншу живність. І на городі порається, і діти доглянуті. Вони й у школі на хорошому рахунку, вчителі не нарікають. Та й усі — від найменших до найстаршого — добрі помічники: дівчата Надя і Діана, хлопці Паша, Вітя, Толя, Діма. А Сашко, якому вже минає тринадцятий «шевченківський» рік, — той за повноправного господаря, найперший помічник у домашніх клопотах.
     — Що не кажіть, а це благо для громади, що є люди, які у нинішній час прагнуть допомогти іншим. Зараз це велика рідкість. За великим рахунком, даний факт просто вселяє надію на краще, підтримує сили людини до життя, – стверджує Микола Васильович Ткачук. – І як на передвиборне сьогодення берусь стверджувати, що Сергій Васильович Буряк є Людиною з великої літери. Творячи добро іншим, він ніколи, як мовиться, не ступив на опонента ногою. А надана нашій односельчанці допомога — це справа, яка говорить сама за себе.
     Сергій Буряк – людина, яка легко й щиро подає руку допомоги нужденним. Саме його доброчинність підтримала Антоніну Роговську, не давши їй розчаруватись у людях. Для неї, 31-річної матері, яка володіє чи не найціннішим скарбом – сімома дітьми! - все життя ще попереду. З надією на краще й живе ця щаслива жінка.
     Володимир ВАСИЛЕНКО.
     На знімку: багатодітна мати А.Е.Роговська.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік