Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 18.10.2012 ЧОМУ Я БУДУ ГОЛОСУВАТИ ЗА СЕРГІЯ БУРЯКА?

Все ближче вибори до парламенту. І все більше партій, об’єднань, кандидатів у депутати від мажоритарних округів намагаю- ться переконати нас, що саме вони гідні бути у Верховній Раді, що саме вони найкраще представлятимуть наші інтереси й будуть втілювати у життя заповітні мрії.
     Коли почув, що в нашому окрузі знову балотується кандидат Сергій Васильович Буряк, то щиро стішився. Наша сім’я завдячує йому за те, що допоміг у важку хвилину і живою залишилася нам рідна людина. В останні роки, хоч Сергій Буряк і не був у парламенті, але зв’язків із нашим краєм не поривав. Людям допомагав, і вони це пам’ятають.
     А тим, хто вперше збирається потрапити до Верховної Ради, по суті, нічим крити. В народі про таких кажуть: на сніданок – неправда, на обід – обіцянка, на вечерю - виправдання. Ми це вже проходили. І не раз. Адже, на жаль, брехня нині стає нормою, своєрідним брендом тих, хто рветься до влади.
     Хоч беззаперечна істина полягає в тому, що людину оцінюють не за гарні обіцянки, а за те, що вона зробила і робить. І тут Сергію Васильовичу немає за що дорікнути. Він завжди дотримував і дотримується слова. Опоненти безпідставно звинувачують, обливають його брудом. В одній з листівок прочитав, що він, мовляв, підкупляє виборців. Але ж, панове, підкупити можна один раз, два, а не протягом чотирнадцяти років! І щоб щось давати, треба заробляти, вкладати інвестиції у виробництво, в сільське господар- ство, як це робить Сергій Буряк. До речі, це не завжди приносить прибутки.
     Газета вже не раз писала про те, що корпорація «Сварог Вест Груп», біля витоків створення якої був Сергій Буряк, у Шепетівському районі стала одним із головних бюджетоутворюючих підприємств. Агроформування активно займаються розвитком тваринництва і рослинництва, вкладають кошти в економіку нашого краю. «Сварогівці» добиваються високих урожаїв. Так, цьогоріч озимої пшениці зібрано більш як по 72 центнери з гектара. А загалом врожайність зернових культур тут становила майже 59 центнерів. Погляньте, яка потужна техніка працює на полях корпорації. І технопарк постійно поповнюється новими тракторами, комбайнами. Люди мають тут надійний соціальний захист, одержують достойні зарплати. По праву корпорація «Сварог Вест Груп» стала лідером аграрної галузі не лише району і Хмельницької області, а й України. Тут грамотно ведеться господарство, дотримуються сівозмін, підвищується родючість землі. Днями почув ще одну приємну новину: на теренах корпорації збудовано сучасний насіннєвий завод, обладнаний потужною технікою. А це - прогресивні технології, нові робочі місця. До речі, середня заробітна плата у «Сварозі» - 3600 гривень.
     За сприянням Сергія Васильовича на базі «Сварог Вест Груп» був створений благодійний фонд «Зміцнення громад». Допомога лікарням, ФАПам, школам, дитсадкам обчислюється мільйонами гривень. А ще спрямовується на підтримку обдарованої молоді, спортсменів, людей з обмеженими можливостями, окремих громадян у важкі хвилини життя, релігійних громад. Заслуговують на увагу ініційовані Сергієм Буряком соціальні програми «Відродження духовності», «Юридична допомога кожному», «Чиста криниця». Нехай хтось інший похвалиться зробленим!
     Заслуга Сергія Васильовича Буряка також у тому, що в нашому місті Шепетівка, завдяки хазяйновитості С.В.Буряка, успішно працює потужне переробне підприє- мство – АТ «Шепетівський цукровий комбінат».
     Треба враховувати й те, що Сергій Буряк - високопрофесійний економіст і фінансист, має великий досвід законотворчої діяльності. Нещодавно мені пощастило поспілкувався з ним особисто. Сподобались аргументовані відповіді. Особисто мені імпонувала його думка, що в усьому потрібно розраховувати на свої сили і можливості. І на державному рівні також! Як каже, Україні необхідно виробити свій шлях розвитку, незалежний від Росії і Євросоюзу, США, Міжнародного валютного фонду, Світового банку, інших іноземних інституцій. Але однозначно, що ми маємо прагнути бути в Європі. І не можна сліпо запроваджувати запропоновані нам реформи. Не всі вони нам підходять. Бо ми - велика держава і могутня нація. І у нас є свій шанс на світле майбутнє. А допоможуть нам такі люди, як Сергій Буряк. Тому я особисто буду голосувати за Сергія Буряка і вас закликаю це зробити.
     Анатолій ПОЛІЩУК.
     


  коментарі: 3

патріот : а ми за тушок не голосуєм! Славута За Си-дора! Слава Україні!  (написано 18.10.2012 в 18:38 з адреси:  155-120-132-95.pool.ukrtel.net)
Не читач... : Північнокорейці у своєму поклонінні Кім Чен Іру, чи як там його, відпочивають, ХАХЛИ з Буряком попереду.  (написано 18.10.2012 в 21:27 з адреси:  155-139-132-95.pool.ukrtel.net)
Ультрас : Розкажи-но краще Анатолію, як Буряк Шепетівський маслоробний завод порізав і вивіз, та як землю під свій Сварог у людей забрав.  (написано 18.10.2012 в 21:38 з адреси:  101-45-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік