Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.10.2012 ЗДОРОВ'Я - ГОЛОВНИЙ КАПІТАЛ

Літня пора добігла кінця, тому хотів би підбити певні підсумки щодо проведення оздоровчої компанії на комбінаті «Будфарфор».
     Як відомо, стан здоров'я людей, а у контексті цієї публікації - працівників комбінату, є інтегрованим показником окремого трудового колективу, а в кінцевому підсумку - і суспільства в цілому. Тому почну із оцінки стану здоров'я працівників комбінату. Нині на «Будфарфорі» трудиться 1716 чоловік, ще 98 жінок-працівниць перебувають у відпустках по догляду за дітьми (декретних відпустках).
     Через специфіку виробництва чимало виробничників комбінату мають певні проблеми зі здоров'ям. Як наслідок, на амбулаторному обліку перебувають понад 1300 чоловік, з них 275 мають діагноз гіпертонічної хвороби, понад 350 – захворювань опорно-рухового апарату, 157 - ішемічної хвороби серця, 35 - хронічного бронхіту, 20 мають проблеми з нирками.
     Слід відзначити, що, починаючи з 2010 року, на комбінаті спостерігається тенденція значного зниження показника захворюваності його працівників. Якщо у 2009 році він становив 1078 днів на кожних 100 працюючих, то у 2010 році знизився до 958 днів, а в 2011-му становив уже 684 дні. Хоча, він залишається ще високим у порівнянні з середньозваженим показником у Хмельницькій області, адже перевищує його майже вдвічі.
     Як бачимо, питання тимчасової втрати працездатності на комбінаті залишається актуальним. Тому мене, як керівника установи, яка безпосередньо займається оздоровленням людей, дивує те, що серед значної кількості «будфарфоровиків», які потребують поліпшення стану свого здоров'я, торік у лікувально-оздоровчих закладах України оздоровилося тільки 9 працівників комбінату, а цьогоріч - лише 4. Хоч ми пропонуємо пільгові лікувальні путівки за 30% від їхньої фактичної вартості. Тобто, при середній повній вартості путівки 5200 гривень за 21 день перебування в санаторії працівник сплачує лише 1500 гривень.
     На мою думку, обом профспілковим комітетам «Будфарфору», комісії з соціального страхування працівників комбінату необхідно пожвавити роботу стосовно їхнього оздоровлення, активніше пропагувати в трудовому колективі здоровий спосіб життя, а адміністрації комбінату - поліпшувати умови праці та побуту працівників.
     Те саме стосується й оздоровлення дітей застрахованих осіб. Так, влітку нинішнього року в дитячому оздоровчому таборі «Орлятко» (м.Скадовськ) відпочили 43 дітей - від профспілкової організації комбінату «Фарфоровик», та 38 дітей - від галузевої профспілкової організації відпочивали у дитячому оздоровчому закладі «Залив» (смт.Затока, Одеської обл.) - звісно, за пільговими путівками. Враховуючи значну чисельність обох профспілкових організацій, вважаю, що це замало. Працівники нашої установи і адміністрація комбінату та його профспілкові організації мають робити все від них залежне, аби якомога більше виробничників та їх дітей оздоровлювалось у санаторіях і дитячих оздоровчих закладах. Бо головний капітал кожної людини - це її здоров'я.
     
     Василь БРАЖУК, директор
     Славутської міжрайонної
     виконавчої дирекції
      обласного відділення Фонду
      соціального страхування з
     тимчасової втрати
     працездатності.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік