Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.10.2012 НАШ ШАНОВНИЙ ЮВІЛЯР

Вочевидь, усім, хто вже зустрів свій півстолітній ювілей, є що пригадати з біографії: як радісне, так і сумне. Недарма ж кажуть: життя прожити – не поле перейти … Ну, а коли наблизилось 75-річчя, то людям цього покоління мимоволі згадується не тільки власне життя, а й буремна історія нашої країни. Тієї, де зростав, мужнів разом зі своїми друзями, родиною, з якими стільки було пережито…
     Анатолій Степанович Мороз народився 17 жовтня 1937 року на Одещині, на залізничній станції Жереб- ково Ананіївського району (на той час він входив до складу Молдавської автономної РСР) в сім’ї залізничників. Батько, Степан Данилович, працював майстром колії; мати, Ольга Павлівна, - робітницею ремонтної бригади. В ті роки залізничників часто переводили з одного місця у інше. Тому в 1938 році сім’я переїхала на Полтавщину, де в Анатолія Степановича народився молодший брат.
     У 1939 році, після приєднання Західної України до Радянської, батьків переводять у м.Борщів, що на Тернопільщині. Тут їх і застала війна: батька одразу в складі залізничної частини особливого призначення направили на Схід - для забезпечення залізничного руху, де він перебував до кінця війни. А мати з двома маленькими синами потягом теж змушена була евакуйовуватися. Під Харковом німецька авіація розбомбила їхній ешелон. Тому на Одещину діставалися пішки, де пережили окупацію й знаходилися до 1946 року. Того ж року сім’я – батько, який повернувся з війни, мати та Анатолій із братом - повернулися на Тернопільщину.
     У 1955 році після закінчення Борщівської середньої школи Анатолій вступив на навчання в Українську сільськогосподарську академію 111 (м.Київ) на лісоінженерний факультет, яку закінчив у 1960 році за фахом «лісоінженерна справа». А далі, за розподілом, з 1960 по 1962 роки працював в Архангельській області, начальником лісодільниці. Там же і познайомився зі своєю майбутньою дружиною – Надією Олександрівною (родом із Козятина), котра теж працювала в місцевому ліспромгоспі.
     У 1962 році молоде подружжя лісівників переїхало до Славути, де в них згодом народився син.
     Отже, починаючи з 1962, й до виходу на пенсію (у 2008 році) Анатолій Степанович, працюючи на різних інженерних посадах у Славутському держлісгоспі, зарекомендував себе скромним, добропорядним, працьовитим, дисциплінованим, грамотним і творчим фахівцем. Тож недарма за сумлінну працю його було нагороджено медалями «За доблесну працю в честь століття від дня народження В.І.Леніна», «Ветеран праці», тричі – Почесним знаком «Переможець соціалістичного змагання», іншими відзнаками тощо.
     У 1966 році Анатолій Степанович вступив у кандидати, а у 1967 - в члени КПРС. Наступного року комуністи держлісгоспу обрали його секретарем первинної парторганізації (на громадських засадах), котру він беззмінно очолював 23 роки, аж до ГКЧП. А.С.Мороз тривалий час виконував ще одне відповідальне громадське доручення – був командиром добровільної народної дружини славутських лісівників.
     Свою партійну роботу Анатолій Степанович продовжив, уже перебуваючи на пенсії, - комуністи районної партійної організації Славутчини обрали його першим секретарем, котрим він є й досьогодні, а селяни с.Клепачі – ще й депутатом районної ради. Отож, нині його часто можна зустріти в селах району, де він вирішує питання партійного життя з активом парторганізацій, а також депутатські справи, спілкуючись зі своїми виборцями. Тому й партійна організація КПУ Славутського району вже багато років визнається однією з найкращих на Хмель- ниччині.
     Енергійності Анатолія Мороза можна тільки по-доброму позаздрити, бо він ще полюбляє риболовлю, займається спортом (хо- дить на тренування команди ветеранів із волейболу, адже в молодості грав у збірній команді нашого міста). Та, бува, й з друзями треба поспілкуватись…
      На жаль, зовсім недавно відійшла у Вічність його дружина, Надія Олександрівна, котра була його вірною подругою та добрим помічником і порадником у всіх його справах. Щоправда, є син, онук, правнучка… Жи- ття продовжується!
     Тож від усіх товаришів по партії хочеться побажати Анатолію Степановичу – щирій, душевній, невгамовній людині – міцного здоров’я, ба- дьорості, родинного тепла, уваги й шани від людей, на котрі він заслуговує прикладом свого життя, а ще - любові та щастя на довгі-довгі роки.
     З повагою – Микола НОСАЧУК, члени партбюро
     районної організації КПУ.


  коментарі: 3

Не читач... : Нафталіном потягло. Таки замироточив лєнін у Мальчучки в шухляді.  (написано 18.10.2012 в 21:37 з адреси:  155-139-132-95.pool.ukrtel.net)
вік читачу : пропоную взяти гроші у буряка на спорудження для ветеранів -комуняк мавзолею  (написано 19.10.2012 в 03:18 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік читачу : пропоную взяти гроші у буряка на спорудження для ветеранів -комуняк мавзолею  (написано 19.10.2012 в 03:20 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік