Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.10.2012 ДЕПУТАТИ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Є серед керівників, котрі очолюють у місті підприємства і фірми, дійсно чуйні та добрі люди. І в першій шерензі серед них, на мою думку, стоїть Іван Дмитрович Панчук, директор Славутського хлібозаводу, депутат міської ради. Продукція, яку випускають його працівники, необхідна в кожній домівці. Вам кожен скаже: смачнішого за славутський хліб ніде не знайдете! А що вже вдалася цьогорічна паска – не кожна господиня таку спече…
     На добрі слова заслуговує й депутат міської ради Василь Іванович Недашківський. Знаю, що до нього зверталися пенсіонери-інваліди, котрі потребували допомоги. То Василь Іванович не лише уважно вислухав людей, а й посприяв їм матеріально. Про що це говорить? Бог призвав людей на цю землю, аби творили добро. Тож многії і благії вам літа, шановні благодійники! Ви не забуваєте Заповідей Божих і живете за ними – хай за це і воздасться Вам.
     Петро МАЄВСЬКИЙ, м.Славута.
     


  коментарі: 3

вік : а чого не згадав с.в.буряка.а недашківський молодець.дав на поіздку гроші і собі і дітям і меру на поіздку до польщі.не завадило б йому впорядкувати територію коло своіх магазинів  (написано 16.10.2012 в 02:18 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
О.М. : Тут,что-то не то. Быть в Партии регионов и искренне соблюдать Заповеди Божьи-невозможно.  (написано 16.10.2012 в 13:33 з адреси:  37.229.113.210)
Дід Панас : Бачите, шановний О. М., життя значно складніше за будь-які умовні схеми. І серед ПР є добрі люди  (написано 16.10.2012 в 15:15 з адреси: 46.63.72.8 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік