Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 ВІДКРИТТЯ СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО КОМПЛЕКСУ

За доброю традицією, з приходом золотої осені, в перший жовтневий день у світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні - ще й День ветерана. Це свято було засноване з метою забезпечення соціального захисту, вшанування літніх людей та привернення уваги суспільства до їхніх проблем, зміни стереотипу образу літньої людини, що найчастіше асоціюється із самотністю, незахищеністю, залежністю від оточуючих.
     З цієї нагоди в Миньківцях відбулося відкриття соціально-побутового комплексу. Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, духовенство, громадськість та мас-медіа. Зокрема в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації К.С.Миколайчук у своєму виступі зазначила : «Сьогодні в Славутському районі мешкає близько 2,4тис. ветеранів війни, 1,9тис. ветеранів праці. Даним комплексом планується охопити обслуговування 400 жителів Миньковецької сільської ради та навколишніх сіл району з числа громадян похилого віку, інвалідів, інших громадян, що опинились в складних життєвих обставинах. Тут надаватимуться банно-пральні, перукарські послуги, функціонуватиме ветеранська світлиця, де організовуватимуться зустрічі з ветеранами, інвалідами, пенсіонерами району, діятиме бібліотека та інше». Катерина Сергіївна побажала людям похилого віку, ветеранам та всім присутнім найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя.
     Привітав учасників заходу голова ра-йонної державної адміністрації О.А.Несен, який, зокрема, сказав: «При повному порозумінні усіх гілок влади як на державному рівні, так і на обласному та районному, в нашому Славутському районі за два з половиною роки діяльності нової влади ми вже встигли зробити 116 добрих справ. Затрачено понад 10 мільйонів. коштів. Ці кошти були спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, освіти, обслуговування людей похилого віку.
     Сьогодні у нас розроблений проект газифікації ще 27 населених пунктів району, на що буде затрачено понад 19 мільйонів гривень. Вже розпочато газифікацію Ганнопільської та Мухарівської зон. Найближчим часом плануємо розпочати пуск перших підвідних газопроводів саме на цих двох маршрутах. Спільно з обласною державною адміністрацією на чолі з В.С.Ядухою, який надає підтримку у вирішенні усіх проблем, з депутатами районної ради, з виконавчим апаратом РДА ми щоденно, крок за кроком, рухаємося вперед, покращуючи умови життя людей».
     Також з цією неординарною подією привітав жителів району голова районної ради Л.А.Радзивілюк, який наголосив на тому, що відкриття соціально-побутового комплексу є серйозним поштовхом для розвитку територіальної громади Миньковець- кої сільської ради.
     Очільники краю подякували усім, хто був задіяний в процесі підготовки соціально-побутового комплексу до відкриття його, за всебічну підтримку, вручили нагороди і подарунки .
     На завершення учасників зібрання привітала директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Л.О.Мазур та детально поінформувала присутніх про послуги, які тут надаватимуться. Підопічним було вручено продуктові пакети.
     Приємним урочистим моментом стало перерізання символічної стрічки на вході до соціально-побутового комплексу. Усі бажаючі мали змогу оглянути оновлене приміщення. Наостанок представник духовенства освятив цей заклад.
     В. ФЕДОРЧУК.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік