Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 ЧАС ВНОСИТЬ СВОЇ КОРЕКТИВИ

Живучи на зламі епох, постійно відчуваємо гостроту часу. Світ потрясають глобальні кризи, проте він інтегрується, виробничі технології бурхливо розвиваються, а з ними й людство в цілому. А ось нагальні проблеми в українських промисловців залишаються все тими ж. Це - досі не повернені їм державою мільйони гривень податку на додану вартість, колосальна залежність від хронічно зростаючих цін на енергоносії. Підприємства Хмельниччини «виживають» здебільшого за рахунок інвесторів і виробництва продукції на експорт. Саме до таких відноситься й комбінат «Будфарфор». Судячи з усього, на нього вкотре чекають радикальні зміни. Про це - в розмові нашого кореспондента із генеральним директором комбінату Владиславом ПЬОТРОВСЬКІ.
     Шановний пане Владиславе! Яка ситуація в даний час із поверненням комбінату податку на додану вартість?
     - Почну з того, що після відвідин Хмельниччини Надзвичайним і Повноваженим послом Фінляндії Ар'єю Макконен, її зустрічі з головою обласної державної адміністрації Василем Ядухою та головою Державної податкової служби у Хмельницькій області Ігорем Сінгаєвським податківці пішли назустріч клопотанню щодо відшкодування нашому підприємству цього державного боргу. На жаль, не в повному обсязі - з 15 мільйонів нам поки що повернуто лише 6 мільйонів гривень.
     На даний час триває судова тяжба між комбінатом і податківцями щодо відшкодування «Будфарфору» решти коштів. Наразі ми виграли суд першої інстанції та апеляційний суд. Далі справа має розглядатися у вищій судовій інстанції України. Сподіваємось, її рішення також буде на нашу користь. Щодо питання отримання в автоматичному режимі бюджетного відшкодування пдв, то тут проблем немає. Хоча, на жаль, тиск на нас з боку фіскальних органів не зменшується, і це негативно впливає на фінансово-господарсь- ку діяльність комбінату.
     Наступна проблема, про яку неодноразово писав «Трудівник Полісся», - це подальша передача об'єктів соцкультпобуту в комунальну власність міста. У якому стані нині перебуває це питання?
     - Поки що все залишається без змін. Передусім це стосується ситуації з Будинком культури комбінату «Будфарфор». Позиція адміністрації підприємства та міської влади тут єдина. Комбінат готовий передати його місту, а місто із задоволенням взяло би цей культурно-освітній заклад під свою опіку, тобто, на баланс, згодом зробивши тут капітальний ремонт. Проте, як відомо, Хмельницьке регіональне відділення Фонду державного майна України не надає дозволу на це, мотивуючи відсутністю належного органу управління - безпосереднього розпорядника даним майном. Раніше ним була корпорація «Укрбудматеріали», і вона мала юридичне право приймати подібні рішення.
     Ми ж змушені були звернутися до суду, аби той прийняв рішення з цього питання. На жаль, ми цю справу програли. Вочевидь, тут потрібне спеціальне рішення Кабінету Міністрів України, до якого з проханням посприяти у позитивному розв’язанні цієї проблеми звернулось керівництво регіонального відділен- ня Фонду.
     Втім, час іде, а питання залишається відкритим, що негативно позначається на фінансово-господарській діяльності комбінату, який змушений витрачати значну частину своїх обігових коштів на утримання Будинку культури.
     Тому адміністрація «Будфафрору» вирішила до початку опалювального сезону поточного року скоротити штат працівників цього відомчого об’єкта культури: його керівника, бібліотекаря та чотирьох сторожів. Функції з охорони його будуть покладені на службу охорони комбінату. Народному хору комбінату буде надана можливість проводити репетиції у приміщенні Будинку культури, а його керівника планується перевести на договірні умови праці.
     Стосовно ситуації з їдальнею, то питання передачі її місту нині не стоїть. Підприємець, який успішно орендує це приміщення, не змінив його профілю, чим цілком задоволені відвідувачі, у т.ч. й працівники комбінату.
     Тепер щодо подальшої долі самого комбінату. Містом поширюються чутки, що корпорація «Sanitek» збирається продавати свій бізнес. Що у такому разі очікує «Будфарфор» та його персонал?
     - Скажу так: на рівні таких великих міжнародних корпорацій, якою вважається «Sanitek», це - абсолютно нормальний процес, який постійно відбувається у світовому бізнесі. «Sanitek» є власністю шведського Фонду EQT, який дійсно має намір його продати. Я, як працівник корпорації «Sanitek», був свідком подібних процесів уже двічі, і не бачу тут чогось надзвичайного. На стані нашого підприємства це ніяк не позначиться.
     З якими результатами цьогоріч працівники комбінату зустріли своє професійне свято - День будівельника?
     - Як відомо, завдяки 450 мільйонам гривень інвестицій, вкладеним у модернізацію та зміцнення виробничого потенціалу, зокрема, введення в експлуатацію виробничого цеху №6, наше публічне акціонерне товариство «Славутський комбінат «Будфарфор» пережило своє друге народження і вже торік виробило та реалізувало продукції на 319 мільйонів гривень, тобто на 39% більше, ніж позаторік. Це стало можливим завдяки плідній співпраці з фінськими партнерами, що відкрило нам вихід на ринки Західної Європи, зокрема, Німеччини. Ми перебуваємо у постійному пошуку оптимальних шляхів для розвитку «Будфарфору». Приміром, нещодавно розпочали зводити біля цеху №6 приміщення для зберігання готової продукції, яке вже функціонує.
     Проте, існують об'єктивні чинники, які негативно впливають на життєдіяльність комбінату. Зокрема, йдеться про вартість енергоносіїв. Адже торік аж на 46% збільшилась ціна природного газу - нашого основного енергоносія та на 22% подо- рожчала електроенергія. Зрозуміло, що пропорційно зросли й ціни на сировину, комплектуючі, котрі ми закуповуємо, а також на гофротару. Тому ми змушені були підвищувати ціну на продукцію. Приміром, для Росії - нашого стратегічного торгового партнера, який закуповує 60% виробів комбінату, ми змушені були підняти ціни втричі. Але й це не вихід - бо вже втратили близько 15% прибутку. Зрозуміло, підняти цінову планку ще вище ніяк не зможемо. Тому, вочевидь, уже найближчим часом будемо змушені піти на непопулярний крок - значно скоротити обсяги виготовлення продукції - в межах 200-250 тисяч виробів на рік.
     Щодо виплати персоналу комбінату матеріальної винагороди за підсумками минулого року. Цю виплату, за умовами Колективного договору, ми мали провести до кінця першого півріччя п.р., але через фінансові труднощі затримали. Адміністрація повідомила трудовий колектив про перенесення термінів виплати винагороди на серпень, і 28 серпня вона була виплачена у повному обсязі працівникам товариства.
     Користуючись нагодою, хочу подякувати очільників обох наших профспілкових організацій - Миколу Бойка та Ірину Пашковську - за велику та плідну співпрацю з адміністрацією комбінату під час роботи над підготовкою нової редакції Колективного договору на 2012-2014 роки, прийнятого на конференції трудового колективу комбінату в травні нинішнього року. Сподіваюсь, що цей документ слугуватиме нам надійним дороговказом на нелегкому шляху розвитку ПАТ «Славут- ський комбінат «Будфарфор».
     Інтерв’ю вів О. ІВАНОВИЧ.
     


  коментарі: 2

О.Іванович : Пан Пьотровські має зарплату 120 000 грн (сто двадцять тисяч українських грошей)!!!
     А приїхав з командировки з чеком у десять гривень за купленого там гамбургера і домігся повернути йому ту нещасну десятку! 
(написано 16.10.2012 в 07:24 з адреси:  31-106-124-91.pool.ukrtel.net)
О.Іванович : 120 000 не за рік, у місяць.  (написано 16.10.2012 в 07:45 з адреси:  31-106-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік