Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 ВАЖЛИВИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ ЗАКОН

Ухвалення Верховною Радою Закону щодо розмежування земель державної та комунальної власності – черговий крок до завершення земельної реформи в Україні.
     Земельна реформа є однією з ключових у програмі економічних перетворень Президента та уряду України. Трансформації у сфері земельних відносин розпочалися разом із здобуттям Незалежності нашою державою і тривають уже понад 20 років. Але, на жаль, досі багато проблем так і залишилось невирішеними.
     Президент України поставив перед урядом завдання – довести до логічного завершення земельну реформу і вирішити багато наболілих питань у цій важливій сфері. Пріоритетними є, зокрема, створення земельного кадастру, розмежування земель державної та кому- нальної власності, інвентаризація земель, встановлення меж населених пунктів, введення комфортного обслуговування громадян з реєстрації та видачі державних актів.
     Завершальним етапом земельної реформи стане зняття мораторію і введення ринку земель сіль- ськогосподарського призначення. Треба зазначити, що протягом останнього року реалізація земельної реформи активізувалася. Зокрема, черговим кроком до завер- шення реформування земельної сфери стало те, що недавно Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”.
     У цьому Законі, зокрема, передбачено, що землями комунальної власності відповідних територіальних громад вважаються земельні ділянки, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна комунальної власності відповідної територіальної громади; наділи, що перебувають у постійному користуванні органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій, а також усі інші землі, розташовані в межах відповідних населених пунктів (крім земельних ділянок приватної власності).
     Згідно із Законом у державній власності залишаються, земельні ділянки в межах населених пунктів, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна державної власності; наділи, які перебувають у постійному користуванні органів державної влади, державних підприємств, установ, організацій, ділянки Національної академії наук України, державних галузевих академій наук, а також ті, які належать до земель оборони. Крім того, у державній власності залишаються землі зон відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи; усі інші землі, розташовані за межами населених пунктів (крім земельних ділянок приватної власності).
     Законом встановлено, що до земель державної власності, які не можуть передаватися у комунальну власність, належать земельні ділянки, що використовуються Чорноморським флотом РФ на території України на підставі міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України; наділи, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна державної власності, а також ділянки, що перебувають у постійному користуванні органів державної влади, державних підприємств, установ, організацій, крім випадків передачі таких об’єктів у комунальну власність.
     До земель комунальної власності, які не можуть передаватися у державну власність, належать земельні ділянки, на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна комунальної111 власності, а також земельні ділянки, що перебувають у постійному користуванні органів місце- вого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій, крім випадків передачі таких об’єктів у державну власність.
     Економічна вигода та практичний зиск для громадян від активізації нормотворчої діяльності в сфері земельних відносин очевидні. Майже за 10 років розмежовано менше одного відсотка земель. Це пов'язано з тим, що нині діюча процедура є складною і, крім того, надзвичайно вартісною. Вона потребує понад 2,5млрд бюджетних коштів.
     Нова процедура розмежує землі одномоментно з прийняттям закону і заощадить мільярди гривень! Пропонується визнати комунальними всі землі в межах населеного пункту, крім приватної землі й ділянок, на яких знаходяться державні об'єкти. І навпаки.
     Крім того, для сільських населених пунктів, стосовно визначення меж, знижується рівень прийняття рішення з обласної до районної ради. А у тих випадках, коли межі сіл не змінюються відповідно до проведених ще на початку 90-х років проектів формування територій, можна буде закріпити межі без розробки генерального плану, заощадивши сільрадам по кількасот тисяч гривень.
     П. ЧУБОК, в.о. начальника управління Держкомзему
      в Славутському районі.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік