Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.10.2012 КРАСА РЯТУЄ. ЯК ЗАВЖДИ…

Тільки не чоловіків. Бо краса представниць прекрасної половини вбиває їх наповал, у буквальному сенсі слова. З цього приводу іспанські вчені навіть застерігають: красиві жінки небезпечні для здоров'я представників сильної статі!
     А причина тому - гормон стресу - кортизол. Саме його надлишок виникає у чоловіків при спілкуванні з красивими панянками. Так, всього лише п'ять хвилин перебування в компанії прекрасної незнайомки за силою дорівнює стресу від стрибка з парашутом, стверджують прихильники наукової точки зору з Державного університету Валенсії. Вони навіть провели цікавий експеримент за участю студентів... Як би не було, а більшість чоловіків у присутності чарівної жінки починають прокручувати в голові схему залицянь і всі витікаючі з неї приємні наслідки.
     Ну, а як жінці не втрачати краси – тієї, що рятує світ і… вбиває чоловіків? Звичайно, про це треба порадитися з талановитим перукарем – таким як Олеся Пробончук, яка працює в перукарні «Діва», що знаходиться в мікрорайоні «Сонячному». Маючи фах перукаря, після закінчення училища і Львівського технікуму дизайну дівчина настільки легко й витончено займається своєю перукарською справою, що всі її клієнти виходять із салону в піднесеному настрої. “Відверто кажучи, - мовить Олеся Григорівна, - я свою професію й роботою не вважаю…» Вона із задоволенням надає всі перукарські послуги, крім «хімії», як каже. А взагалі живе й працює у злагоді та повній гармонії зі світом і собою. Бо такого врівноваженого, делікатного і красивого перукаря я, наприклад, ще в своєму житті не зустрічала. Внутрішня інтелігентність Олесі просто зачаровує, а краса, яку творять її руки і серце, дійсно рятує – насамперед від повсякденної втоми і депресії.
     В. БОГДАНОВА, фото автора.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік