Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 МОЛИТВА ПРО СТАРІСТЬ

В одному з англомовних журналів була опублікована ця молитва. Передаємо її зміст - як повчання і розраду всім людям похилого віку.
     Старіюсь, о Господи. Поможи мені ту зміну в моєму житті зрівноважено приймати і нехай спостерігаю її без журливого занепокоєння та переляку, а в довір’ї до Тебе, бо знаю, що Ти любиш мене.
     Поможи мені, благаю, опанувати всі спокусливі бажання висловлюватись у товаристві інших про все, на кожну тему, при кожній нагоді та домінувати в кожній розмові.
     Охорони мене від настирливої охоти звертати безнастанно увагу молодим людям, виправляти всі їхні помилки, давати їм поради, безконечно навчати, бо, може, я їхніх проблем не дуже - то добре розумію. А, крім того, я теж ще далеко не є досконалою. Убережи мене від повторювань, від самохвальби, від розказування навіть дрібних деталей у подіях, що їх я переживав.
     Навчи мене стримуватися від безнастанного розповідання іншим своїх клопотів і труднощів, не нарікати на свої болі, фізичні терпіння, заникання сил, бо ж це є нормальним явищем старості. Обдаруй мене вмінням не бажати, щоб мене потішали, а щоб я підбадьорювала засумованих; не вимагати, щоб мені співчували, а щоб я розуміла інших і їм співчувала; не вичікувати любові, а самій всіх любити. Подай мені сміливість заявити моїм співрозмовцям, що я також деколи помилялася і, напевно, ще й досі в багато дечому помиляюсь.
     Дай мені мудрість вміти і завжди бути готовій помогти своїм потребуючим ближнім. Але при тому не старшувати, не командувати, не надиматися гордовито, а допомагати щедро, щиро й безпретензійно. Бути вдумливо зацікавленою в долі інших, але не надокучливою.
     Зміцни мене витривалістю у вірі, молитві та любові. Навчи мене бути покірною та терпеливою, щоб завжди я зберігали погідність духу, навіть у найбільш складних та несприятливих обставинах.
     Дорогий Ісусе, вислухай моїх молінь, щоб моя смерть, як прийде той час, була спокійна і щаслива, бо знаю, що Ти, Христе, зустрінеш мене і будеш при мені.
     О, Боже, Тобі віддаю перше місце. Для себе я жила довго, забуваючи часом про Тебе. Досить! Час мого життя, що зостався, хочу жити для Тебе, у мирі та покаянні. Що не діялось би, нехай цей час мого життя буде у Твоїх, Господи, руках! АМІНЬ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік