Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 ЖІНКА І... НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Не вщухають суперечки, хто ми? Просто люди жіночої статі чи богині? Рівноправні партнери чи об’єкти вічного захоплення? Стерво чи витвір неземного мистецтва? Слабка стать чи мудра половина суспільства? Нас завжди порівнюють з чоловіками - і переважно не на нашу користь. Хоч життя доводить інше…
     Ось і у нас в селі за останні 10 років більшість основних керівних посад займають жінки (в тому числі й мені випала така місія). Можливо, це й виглядатиме похвальбою, але жодна з організацій не втратила від цього. Навпаки, - як на мою думку - стала кращою! Проте, хочу поставити риторичне запитання: чи легко бути жінкою-керівником, мати не лише права чоловіка, але й обов’язки? Та й чи щасливі такі жінки? Я не знаю, як інші, але в моїй душі виникають протиріччя…
     Що б там не говорили, у сучасному світі правила гри встановлюють чоловіки. Жінки з усіх сил намагаються прищепити суспільству нові якості, показати нові тенденції, представити нові ідеї, але попереду все одно виявляються мужі. Проблема ще й в тому, що сучасні чоловіки «розслабились», переклавши свої обов’язки на тендітні жіночі плечі, і тому, на мою думку, зараз так багато матерів-одиначок. Бо жінка не хоче бути поруч зі слабким чоловіком і все життя вирішувати його проблеми. Жінці простіше бути від нього незалежною. Хоча, чи добре це?
     Взагалі, для мене залишається загадкою, для чого було розділити людину на дві абсолютно протилежні частини? Можливо, так діють основні закони буття: притягуючись, дві протилежності стимулюють виникнення особливих енергій, які рухають життям. В цьому закон рівноваги, гармонії і щастя. Світло переходить в темряву, день змінює ніч, зима – літо, рух – спокій, життя – смерть. Між чоловічим і жіночим началами з’являється особлива енергетична субстанція: любов. А це - свято життя, найбільша і наймогутніша цінність, яка народжує й підтримує його!
     Тому, розмірковуючи про незалежність як можливість приймати самостійні рішення, які підкорюються власним бажанням та інтересам і не потребують зовнішніх вказівок та наказів, я приходжу до висновку, що повна незалежність жінки – це абсолютна самотність. От тільки, на жаль, тягне вона за собою порушення всіх законів світобудови. В принципі, як і повна залежність, бо це - кабала. Тому наша жіноча незалежність закінчується тоді, коли ми пов’язуємо себе з іншою людиною. І для мене ця незалежність бачиться дозованою, а обов’язки - розподілені за здібностями. (Я - за партнерські стосунки!).
     Для себе ж виділяю три види незалежності: матеріальну, духовну і сексуальну (інтимну). До матеріальної незалежності прагнуть всі. Але більший упор на це роблять чоловіки. І якщо для сильної половини людства це дійсно мета, то для жінок - лише засіб досягти її.
     Що стосується духовної… Я особисто повинна хотіти бути з чоловіком так, щоб 330км йти пішки тільки до нього. Але в той же час маю знати (ні, повинна бути впевнена!), що двері відкриті, і я завжди можу піти… Хоча, без мене, звісно, тут буде не так.
     На рахунок інтимної незалежності… то я проти, бо тоді для чого бути разом?
     Напрошується висновок: незалежність як жінки, так і чоловіка – це вільна воля в тому, щоб жити, як ти цього захочеш. Вільна воля, щоб змінити світ навколо і себе, коли ти цього захочеш. Воля людини, яку Бог створив вільною.
      Головна ж потреба жінки - не в незалежності від кого чи чого-небудь, а в захищеності! Будь-якій жінці (і молодій,
      і не дуже) хочеться мати сильне плече, на яке можна зіпертись, коли не вистачає власних сил. Жінка повинна бути впевненою: що б не трапилось і не відбулось, вона зможе виконати основну свою функцію – народжувати й утримувати дітей!
     То чому чоловіки є початком і кінцем жінки? Втративши чоловіка, жінка втрачає в собі жінку. Бо «жіночність» напряму залежить від чоловіка. А втратити в собі жінку - означає втратити себе всю. Отже, незалежна жінка – це лише жінка, яка не зустріла в своєму житті чоловіка, від якого хотіла б залежати. Як вам це подобається?
     А взагалі, факт залишається фактом: жінка за своїм природним призначенням, ментальними, душевними і фізичними характеристиками – окремий, відмінний від чоловіка, вид. Вона - осіння, мінлива, загадкова, невловима, неперевершена (незалежна!), справжня. Але лише за умови, коли вона - кохана і закохана. Тому справжня жінка не прагне керувати чоловіком, конкурувати з ним, судити чи завойовувати. Навіть будучи керівником, вона випромінює світло і радість, умиротворяє й ошляхетнює. Справжня жінка любить світ. А світ любить її! Хаба це правда?
     Єдине, що залишається побажати: жінки, краще будьте мудрими і залежними, ніж недалекоглядними і незалежними в житті, бо чоловік - то сильна ріка, яка безтурботно тече куди хоче, а мудра жінка - русло, яке куди хоче, туди й повертає ту ріку, ще й вирішує, бути гавані чи водопаду».
     Оце так я розумію жіночу незалежність! І нехай чоловіки висміють нас за те, що ми самі не знаємо, чого хочемо. Переконана, кожна жінка завжди стовідсотково впевнена, чого вона хоче від чоловіка і для чого він їй потрібний, та й чи взагалі потрібний? Мудрість жінки робить її коханою. Бо справжні жінки потребують не гри, не інтриги, а відданого кохання та ніжності.
     Ми бачимо, гряде нова культура відносин. Й хочеться вірити, що чоловік і жінка перестануть боротися за незалежність та змагатись між собою, з’ясовувати відносини й вишукувати «слабкості» іншого. Ми просто, нарешті, навчимося по-справжньому поважати і розуміти один одного, знати свої особливості й цінувати того, хто поряд.
     Оксана САВЧЕНКО, с.Берездів.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік