Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 ДОПОМАГАЮЧИ ТВАРИНАМ, МИ ПОМАГАЄМО СОБІ

Безвідповідальне та жорстоке ставлення комунальників і багатьох мешканців Славути, сіл району до котів та собак змусило нас створити товариство з захисту тварин «За життя». Бо має ж хтось їх захищати, а не тільки знищувати! Знаєте, в світі багато зла не тому, що його чинять злі люди, а тому що добрі люди не протистоять злу. Нічого немає зайвого в природі. І все живе, створене великим Творцем, має одинакові права на життя. Хто дав право сильнішому кривдити та відбирати життя у слабшого? Життя ж як бумеранг. Все зло, яке людина чинить, обов’язково повернеться до неї. Ось чому не перестаю дивуватися людській жорстокості та байдужості. Яке ж покоління ми виростимо? Наше завтра залежить від нашого сьогодні.
     Підлітки палять кошенят, грають ними у футбол, знущаються над цуценятами й таке інше. Якщо ми не зупинимо і будемо байдужими до цього, то нашим дітям та онукам доведеться жити в оточенні майбутніх маніяків та серійних убивць. Який приклад подають батьки дітям, якщо безжалісно викидають кошенят та цуценят, обрікаючи їх на голодну та жорстоку смерть?
     Наведу декілька прикладів: влітку ми пішли за ягодами до лісу, що біля залізничного вокзалу, й знайшли дуже гарного собачку маленької породи, який чекав на тому ж місці, де його залишили, горе-господарі. Невже вони могли спокійно спати, не думаючи, що тварина помре голодною смертю? Якщо когось зацікавить цей маленький чудовий «дзвоник», зателефонуйте ме ні.
     Другий випадок: мої знайомі, чоловік із жінкою, повертались з лісу за полігоном і раптом почули плач дитини. Зупинившись, вони подума- ли, що хтось викинув немовля. А коли відхилили кущі, то були шоковані; до дерева був прив’язаний дуже худий, великий чорний собака, який ледве стояв на лапах. Ошийник врізався в його тіло... Вони, звісно, його забрали і не можуть нарадуватися відданості та розуму тварини.
     А нещодавно мої сусіди, взявши цуценя вівчарки, вивезли на трасу до Улашанівки напівпородистого собаку. Він два місяці чекав їх і не йшов ні до кого. Взнавши про це, я вблагала їх забрати собаку назад, і тепер він теж живе у нас. Якщо хтось бажає придбати вірного друга, то ми його подаруємо, бо в нас аж 13 собак.
     Вболіваючи не тільки за тварин, але й за безпеку, стан здоров’я та моральні цінності населення, в тому числі й підростаючого покоління, ми створили товариство, статутна діяльність якого спрямована на виховання у населення доброзичливого ставлення до тварин, захист від жорстокого поводження з ними, надання безкоштовної ветеринарної допомоги безпритульним тваринам, знаходження нових власників, регулювання чисельності друзів наших менших методом стерилізації, вжиття заходів із облаштування притулків для утримання тварин. А ще члени нашого товариства планують організацію виставок малюнків, фотографій, творів під назвою «Світ без жорстокості» та інших заходів, присвячених проблемі безпритульних тварин. Адже створений в Славуті для собак притулок не тільки не покращив ситуацію у нашому місті, але й заплямував себе дуже жорстокими методами знищення і знущання над тваринами. І це все негативно впливає на доросле населення та підлітків.
     Ми мріємо перетворити мешканців Славути на людей з європейським менталітетом ставлення до тварин і природи. Бо, допомагаючи тваринам, ми допомагаємо собі. Отож, шановні мешканці Славутчини! Звертаємось до вас із проханням підтримати наше товариство матеріально. Кошти будуть використовуватись суворо на потреби тварин. І ми, при першій вимозі, надамо звіт про їх використання. Наш р/р 26004329573825, код ЄДРПОУ 38201679, МФО 315784, отримувач - Громадська організація «Славутське міське товариство захисту тварин «За життя» АТ «Державний ощадбанк України» (у гривнях, доларах, євро, російських рублях). Крім того, просимо волонтерів допомагати нам у створенні притулку для тварин. Наші контактні телефони: 068-64-38-132, 096-43-06-981, 2-36-08.
      Тамара КОРЖИНА, голова товариства.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 8 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік