Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.10.2012 «БІБЛІОТЕКА – ДЛЯ ДУШІ АПТЕКА»

У Малоправутинській сільській бібліотеці свято було вдвічі приємніше, тому що відзначалося в затишному, красивому новому приміщенні. Ведучі В’ячеслав Гаєвський та Лілія Онищук представили гостей, які прийшли привітати з новосіллям бібліотеку та поздоровити присутніх і всіх колег-бібліотекарів.
     Привітна господиня книжкового храму Валентина Власюк, яка уже багато років поєднує роботу сільської і шкільної бібліотек, розповіла історію книгозбірні. Також повідомила, що бібліотека була переведена в нове приміщення з ініціативи сільського голови Василя Миколайовича Кравчука.
     Директор РЦБС Віктор Власюк подякував голові села, працівникам будинку культури, педагогічному колективу місцевої школи, активу села за підтримку й тісну співпрацю, а щоб у бібліотеці було завжди тепло й затишно, подарував електроконвектор. Голова СФГ «Світанок» А.О.Остапчук привіз для бібліотеки доріжку та дві ікони, освячені в Почаєві.
      Зі словами привітань звернулись до присутніх сільський голова В.М.Кравчук та директор Малоправутинського нвк З.Є.Чуб. Вони побажали енергії та натхнення, віри у власні сили, надії на те, що праця бібліотекарів буде достойно визнана, а ще - любові читачів. На свято завітали й маленькі читайлики, члени дитячого клубу за інтересами «Друзі книжки», які дарували присутнім вірші, пісні та зворушливі слова вітань.
     Світлана КРАМНА, провідний бібліограф ЦРБ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік