Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 “ДОБОРОЛАСЬ УКРАЇНА ДО САМОГО КРАЮ...”

Чергові вибори знову дають нам надію, що, дійшовши майже до краю прірви, зможемо повернути на кращі стежки. Гай-гай! Надії та сподівання… Майдан теж давав ті надії-сподівання, але виявилось, що його «розстріляли» самі ж головні герої, які стояли на подіумі. А люди замість державотворення одержали руйнацію і безкінечну гризню. «Хто вищий, хто нижчий, у кого батіг – у кого тільки пужално», - як влучно окреслив драму наших втрачених надій відомий журналіст «Сільських вістей» Володимир Біленко. Народ побачив, як вожді спалили і самих себе, а не тільки його віру в них. Але у державі ростуть діти, в яких повинна бути Батьківщина. Отож її треба боронити усім миром, муром стати на захист! Пам’ятаєте Шевченкове:
     «А щоб збудить хиренну волю,
     Треба миром,
      громадою обух сталить…»
     Тільки чи добудимось? Чи є справжні керманичі, які той «обух» будуть “сталить”, котрі б заходилися будити нашу волю, яку приспала потороча лукава?
     Держава, для якої уже йде 21 рік (за віком молода!), а хвороби має хронічні - для лікування яких і потрібен отой «обух» народного єднання, могутньої сили духу. Хронічною (часом здається, що невиліковною) є в нас така хвороба як корупція, яка вже дала метастази в усі органи держави. Але якщо риба гниє з голови, то й чистити її треба... От тільки чи не купимося в черговий раз на солодкі райські обіцянки, чи не обміняємо свій голос на гречку, на дешеві гривні, які невтомно друкує верстат, на парасольки(!) та інше? Чомусь не пригадую, щоб хтось із можновладців передавав у власність громади надлишок своїх «хатинок», резиденцій, іномарок. Нас усе зваблюють усілякими дріб’язком, ніби його до кінця віку для щастя вистачить. Деякі люди геть «пустилися берега», втратили чистоту моралі й, не задумуючись про наслідки для країни, уже вкотре(!) ведуть до владного Олімпу олігархів. А вони (знову ж таки, до наступних виборів) забудуть свої обіцянки-цяцянки, та й щедроти передвиборчі закінчаться.
     Страшно стає від думки, що красти і брати хабарі в нашій країні стало правилом хорошого тону. Дотепні українці вже й примовку придумали: «Беруть усі, але не всіх беруть». От нас із вами, пересічні українці, ніколи «за так» (хоч будьте ви сім п’ядей у лобі) нікуди не візьмуть, нас «мають» лише у день виборів. А далі – котлети окремо, а ми, «мухи», - окремо. І будьмо здорові до віку (чи принаймні до наступних виборів) на оті нужденні подачки, якими заколисували наше сумління. Про що це говорить? Про ще одну хворобу суспільства: значна частина українців сьогодні занурена в морок зневіри, збайдужіння, хвора старим синдромом «хати скраю». Люди сумніваються, чи можуть вони змінити ситуацію у власній країні.
     А тому, якщо ми хочемо позитивних змін, треба впливати на владу. Не забуваймо ні на мить головне гасло Конституції про те, що джерелом влади в Україні є народ(!). Але у зневірі до всього й перемін на краще годі чекати. Новоявленому панству вигідне роз’єднання, розпорошення суспільства. Тому нам нині в Україні вкрай потрібне відновлення довіри. Звичайно, не до будь-кого. Довіритися людям, які свідомі найголовнішого призначення еліти – бути відповідальними за долю своєї країни і свого народу. Нам з вами, простим виборцям, треба знайти голку правди в цій купі брехливого мотлоху. Хоча і не у всіх нас є бажання та час розбирати завали непотребу... А ще нам треба мати здоровий глузд, щоб не розгубитися, коли настане час вибору.
     Нам обіцяли стабільність і добробут. Натомість маємо стабільне зростання злочинності. Нам обіцяли, що трудові мігранти (а це більше 7 мільйонів українців у квітучому працездатному віці) повернуться до своїх родин. Проте, поки що цього не сталося.
     Виходячи з реалій сьогодення, здоровий глузд підказує не голосувати за тих, хто зневажає Україну та її народ, не шанує його мову, культуру, історію. Вони ж бо слугують іноземцям більше, ніж українському народові, від імені якого виступають! Сам собою напрошується сумний висновок: якщо і стала наша держава Незалежною, то лише від свого народу. Союз розвалився, а система – залишилась. Майно багатьох підприємств вартістю в кількасот мільярдів доларів перейшло (внаслідок новітніх реформ) до рук «обраних», які становлять 8% населення. Понад 30% громадян опинилися за межею бідності. Європейці не можуть зрозуміти: якщо така багата земля (унікальні чорноземи), то чому такий бідний народ? Звідки така величезна різниця між високою вартістю життя і низьким рівнем оплати праці?
     Для прикладу: в нашій державі (ці дані оприлюднені в пресі) в 2011р. середньомісячна зарплата становила 2633грн, тоді як у Польщі – 10800, у Чехії - 11600, у Франції – 27500, у Німеччині – 30800. Отже, розмір оплати праці в Україні менший від європейського у 6-20 разів! Тобто, роботодавці-олігархи обдирають українців, як липку. А профспілки теж перебувають у сплячці, замість того, щоб боронити інтереси трудового люду від нещадної експлуатації. Кожний четвертий найманий працівник в Україні живе за межею бідності. Про що тут говорити?..
     А от декларації високопосадовців не можна осягнути без валідолу - розрив у доходах пересічних українців і «привілейованих» - у 40(!) разів. Маємо за 2011р. 18 доларових мільярдерів… Як кажуть – «без коментарів!» То, може, ті громадяни, які ще не визначилися, за кого віддати свій голос, добряче подумають і в першу чергу не за себе, а за своїх дітей, внуків і правнуків. Що їх чекає в Україні при такому розкладі? Бо вже живемо ми на нашій та несвоїй землі… Олігархи на ній правлять бал! Щоб покласти край цьому шабашу, прийдіть усі до одного в день виборів на виборчі дільниці й проголосуйте за щастя народне, а не за тих, хто жирує на людській біді. Отоді й буде життя за Шевченком – «в своїй хаті своя правда, і сила, і воля». Тримаймося!
     Лариса ЧОРНОКРИЛЮК.
     


  коментарі: 1

22- RUS : Боже, помоги народу сделать правильный выбор!  (написано 16.10.2012 в 08:30 з адреси:  46.23.146.177)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік