Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 БЕРЕГИНЯМ КНИЖКОВОГО СКАРБУ

Кожного року в один день зустрічаються два свята — День пам’яті Віри, Надії і Любові та Всеукраїнський день бібліотек. Ось цьогоріч у центральній районній бібліотеці з цієї нагоди відбулись урочистості. З вітальним словом виступив голова районної ради Л.А.Радзивілюк, який зазначив, що сьогодні влада робить все можливе для покращання діяльності бібліотек. Адже саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, а бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів й управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою й відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
     Леонід Анатолійович нагородив Почесними граматами за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди відзначення професійного свята Любов Кондратюк, бібліотекаря бібліотеки-філіалу с.Дяків та Галину Піскун, бібліотекаря бібліотеки-філіалу с.Голики. З вітальним словом виступили також начальник відділу культури та туризму РДА Валентина Бражук, директор ЦРБ Віктор Власюк, представники штабу кандидата в народні депутати С.В.Буряка - Віктор Прилуцький та Таїсія Суска. Кращим бібліотекарям було вручено грамоти та подарунки.
     Сяючі очі бібліотекарів і всіх присутніх жваво реагували на пісенні дарунки викладачів дитячої школи мистецтв, працівників Губелецького нвк Г.Косік та Л.Герасенко, юної співачки із Малоскнитського нвк Лейли Левонтюк. В читальній залі до свята бібліотекарів було оформлено виставку-вернісаж народних умільців «Творіння душі і рук», де експонувалися вишивки, декупаж, художні картини, рукоділля читачів, фотовиставку«Посмішка читача – найкраще вітання». А тому після закінчення свята берегині книгозбірень полишали святкову залу в піднесеному настрої.
      Тетяна ПЕНЧУК, заступник директора ЦРБ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік