Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 БУТИ ЯКОМОГА БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ

Так визначає головне завдання славутських поштовиків їх очільник - начальник центру поштового зв’язку №6 Хмельницької дирекції державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Іван Соболик, який напередодні професійного свята – Всесвітнього дня пошти - дав інтерв’ю кореспонденту «Трудівника».
     - Шановний Іване Володимировичу! З якими показниками зустрічають своє професійне свято наші поштовики?
     - Вважаю, із достатньо суттєвими. Адже, згідно із рейтинговою оцінкою діяльності центрів поштового зв’язку Хмельниччини – а їх тут нараховується шість – за загальними показниками наш підрозділ у першому півріччі п.р. посідає четверте місце. А за деякими основними напрямками ми лідируємо. Зокрема, за рівнем якості поштового зв’язку ми – найкращі, як і за коефіцієнтом керованості системою охорони праці. На другому місці перебуваємо за рівнем середньомісячної заробітної плати одного працюючого, а з такого показника як рентабельність діяльності підприємства ми посідаємо четверте місце. Зрозуміло, що останній показник є надзвичайно важливим у нашій фінансово-економічній діяльності, оскільки ми є державним підприємством, працюємо на засадах самоокупності, тобто, не отримуючи від держави жодної копійки дотацій. Тому нам є чим пишатися. До речі, із 58 поштових відділень, які є складовою нашого центру, лише 3 – збиткові, що становить 5,2% від їх загальної кількості.
     - Це ми говоримо лише про Славутчину чи й про інші міста та райони, які входять до структури ЦПЗ №6?
     - Так, окрім Славути та Славутського району, ми обслуговуємо ще Нетішин, а також місто Ізяслав і район. Згідно з останніми даними, протягом 8 місяців п.р. наш центр поштового зв’язку №6 спрацював прибутково, забезпечивши плановий рівень рентабельності. Приміром, планові показники з виконання бюджету доходів нами стабільно виконуються за такими статтями як відправлення дрібних пакетів (119%), кур’єрська пошта (111,6%), фінансові послуги (102,8%), інші комерційні послуги (126,7%). Така позитивна тенденція триває вже декілька років поспіль, завдяки чому ми регулярно сплачуємо платежі до всіх соціальних фондів, бюджетів усіх рівнів, заробітну плату своїм працівникам тощо.
     - Як працюється нині поштовикам очолюваного Вами підрозділу зв’язку?
     - Сьогодні в штаті ЦПЗ №6 трудиться 294 людини (чисельність в еквіваленті повної зайнятості складає 223,78 од.). На даний час мережа об’єктів поштового зв’язку нашого центру включає з 58 відділень, з яких на Славутчині діє 34, на Ізяславщині – 23 і у Нетішині – одне міське відділення. Також функціонує три поштових кіоски, де реалізується преса, – два в Славуті та один - у Нетішині. Між іншим, у всіх наших поштових відділеннях ми також реалізуємо пресу вроздріб.
     Чисельність так званих доставних дільниць листонош із доставки поштової кореспонденції та пенсій складає 186. Із них у Славутському адміністративному районі – 94 (в місті – 15, в селах – 79); в Ізяславському адміністративному районі – 83 (в місті – 7, в селах – 76); в Нетішині – 9. Із 58 начальників відділень поштового зв’язку 32 суміщають свою посаду з посадою листоноші (22 – на Славутчині та 10 - на Ізяславщині).
     А взагалі треба сказати, що наші листоноші щодня долають, незважаючи на погодні умови, стан доріг, досить великі відстані, аби забезпечити потребу населення у якісних поштових послугах. Адже середня протяжність доставної дільниці одного листоноші в ЦПЗ №6 складає 13,3км (в т.ч. у Славуті та районі - біля 13км; на Ізяславщині – майже 14км, в Нетішині, включаючи так зване старе місто, тобто, садибну частину, – 12км).
     - Як оплачується робота поштовиків центру?
     - Середня заробітна плата одного штатного працівника в нашому ЦПЗ №6 у першому півріччі п.р. дорівнювала 1234,6грн. У порівнянні з таким же періодом минулого року заробітна плата одного середньостатистичного штатного працівника центру складає 100,4%, а в еквіваленті повної зайнятості – 106,9%. Щодо рівня середньомісячної заробітної плати листонош, то вона становить усього 992,1грн. Середня заробітна плата начальника відділення поштового зв’язку складає 1383,3, а середня заробітна плата оператора поштового зв’язку нині становить 1222,2 гривні.
     Отже, як бачимо, наші працівники і, перш за все, представники основної професії – листоноші отримують вкрай мало, враховуючи їх важкі умови праці. Та, попри все, вакансії в нас відсутні. Навпаки, на посади листонош у нас – конкурс, ними працюють навіть люди з вищою освітою. Втім, говорячи про низький рівень соціальної захищеності наших кадрів, перш за все, листонош, їх низьку зарплату, не слід забувати, що з року в рік зменшується обсяг поштової кореспонденції, передусім – листів, вітальних листівок. Та й обсяги періодики бажали би бути більшими.
     - Дається взнаки повсюдна комп’ютеризація і наявність Інтернету?
     - Так, Інтернет, мобільний телефонний зв’язок заповнюють нині все більше простору. Листів стає утричі-вчетверо менше в порівнянні з колишніми об’ємами. При цьому, витрати на доставку листів зростають. Бо якщо колись листоноша, умовно кажучи, брала із собою на доставну дільницю 15 листів, то нині – 3. А це, відповідно, складає додаткові поштові витрати, котрі негативно впливають на рівень зарплати листонош. Тому керівництво УДППЗ «Укрпошта» нині скеровує зусилля усього нашого відомства на пошуки нових шляхів до людей, поліпшення якості їх обслуговування, надання їм широкого спектра послуг. Одне слово, йде впровадження європейського досвіду в нашу повсякденну діяльність. Адже будь-яке поштове відділення в Європі – це центр надання послуг: від оформлення кредиту, депозиту, одержання банківської картки - до оформлення паспорта. Це також і візові центри, і будь-які види страхування. Ну, а нові послуги – це наш спосіб заявити про пошту, що дасть можливість підвищити зарплату усім нашим працівникам, а клієнтам дозволить одержувати гарантовані послуги.
     - То що вже у цьому напрямку пропонує людям очолюваний Вами центр?
     - Як структурний підрозділ «Укрпошти», ми надаємо більше як 50 видів послуг. Передусім, це послуги національної пошти: пересилання внутрішніх та міжнародних відправлень; виплата та доставка пенсій, грошової допомоги; передплата й доставка вітчизняних і зарубіжних періодичних видань. Між іншим, найбільшою популярністю в населення Славутчини користуються саме місцеві видання - міськрайонна «Трудівник Полісся», обласна газета «Подільські вісті», регіональна «Пульс» та інші.
     Ми також надаємо фінансові послуги: пересилання поштових переказів (простих, електронних, через Інтернет) як у межах, так і за межі України, а також грошових переказів за міжнародними платіжними системами; здійснюємо приймання платежів; оформлення кредитних договорів; видачу готівки в гривнях. А серед інших комерційних послуг ми пропонуємо послуги засобів зв’язку. Сподіваюся, що невдовзі на Славутчині запрацюють й Інтернет-пункти, позаяк наші міські поштові відділення вже комп’ютеризовані.
     - Які ще новації пропонуєте людям?
     - Крім вищезазначених послуг, ми також розміщуємо рекламу в своїх відділеннях, доставляємо друковану рекламну та іншу інформаційну продукцію, пересилаємо замовлені за каталогами товари, реалізуємо електронні ваучери (поповнення рахунку мобільного телефону в нас коштує 1,20грн, - дешевше, ніж у наших конкурентів), пересилаємо кореспонденцію з оплаченою відповіддю, здійснюємо транспортні та інші види послуг.
     - Можете навести приклади?
     - Приміром, протягом 8 місяців п.р. у ЦПЗ №6 було реалізовано біля 600 квитків на залізничний вид пасажирського транспорту. Кур’єрською поштою доставлено майже 1200 відправлень та понад 2000 - пріоритетних. Окрім того, доставлялись рахунки за спожитий газ і електроенергію до їх споживачів. Нещодавно, спільно з банком «Дельта» нами було впроваджено такий новий вид послуг як надання кредиту через відділення поштового зв’язку. Так, тільки протягом трьох попередніх місяців цією послугою скористалися 44 славутчанини (загальна сума кредиту склала 523 тисячі гривень). За даний період нами також було відправлено 315 термінових електронних переказів, прийнято 50 платежів – штрафних санкцій ДАІ. До речі, цьогоріч у поштовому відділенні м.Нетішин було встановлено термінал із друку фотокарток із різних носіїв. Наприклад, фотокартка розміром 9х15 коштує тут 90коп. - значно дешевше, ніж деінде.
     - Нині на ринку поштових послуг діє багато конкурентів, на жаль, не завжди добросовісних. Чи стимулює вас цей фактор до активного розвитку?
     - Так. Але наші конкуренти – недержавні структури – не спішать іти в села, виконувати нелегку й рутинну роботу, набирати листонош. Вони прагнуть брати замовлення, за котрі грошей матимуть більше, а витрат нестимуть менше. «Укрпошта», як і всі її структурні підрозділи, є державним підприємством, а отже маємо бути стабільними й відповідальними за свої дії. Тому, незважаючи на конкуренцію, реально нині ми охоплюємо 90% ринку поштових послуг. І в цьому дуже велика заслуга передусім наших поштових працівників - начальників відділень поштового зв’язку та листонош, на плечі котрих лягає велике соціальне навантажен- ня.
     - І насамкінець що скажете?
     - Користуючись нагодою, хочу привітати усіх працівників ЦПЗ №6, наших колег і партнерів, ветеранів поштового зв’язку, клієнтів із професійним святом – Всесвітнім днем пошти, побажати їм здоров’я, успіхів у роботі та особистому житті, а також висловити глибоку вдячність за успішну самовіддану працю кращим поштовикам Славутчини - нача- льникам відділень поштового зв’язку с.Полянь О.В.Заріцькій, с.Кутки І.І.Дячук, с.Варварівка О.В.Нечипоренко, с.Дяків Н.М.Рудюк, с.Мирутин Т.І.Соколець, с.Піддубці О.П.Зубарець та с.Улашанівка Т.Г.Келюх, а також листоношам славутських міських відділень поштового зв’язку В.В.Шмагай (№1); Т.Д.Черусі (№2); відділень поштового зв’язку із Дякова Т.О.Дзех, із Губельць О.В.Косік, із Куток Н.В.Чумак, із Піддубець М.В.Сороці та Т.І.Мельничук, із Хоровця Л.Н.Мартинюк. З роси і води вам, шановні колеги!
     Розмову вів Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік