Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.10.2012 А ВАША ДИТИНА НЕ ПРОПУСКАЄ УРОКІВ?

Протягом серпня – вересня п.р. службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти, районним ЦСССДМ було проведено перший етап Всеукраїнського рейду „Урок”. Мета акції – запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності; виявлення дітей, які з тих чи інших причин не розпочали навчання у школах; обстеження умов проживання дітей в неблагополучних сім’ях, родинах опікунів, прийомних сім’ях та надання їм допомоги.
     Всеукраїнський рейд „Урок” проходив відповідно до ст.53 Конституції України, Закону України „Про загальну освіту” та спільного наказу управління освіти і науки, служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації від 23.08.2012 року та відповідного наказу служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації.
     Протягом серпня-вересня у перевірено умови проживання та підготовку до навчального року 21 дитини із 7 неблагополучних сімей. За результатами рейду ініційовано службою притягнення до адміністративної відповідальності двох батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.
     Всі обстежені діти приступили до навчання: регулярно відвідують навчальні заклади, забезпечені шкільною формою та необхідним шкільним приладдям. 7 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримали матеріальну допомогу на суму 11130 гривень та 10 дітей із неблагополучних сімей - речову допомогу.
     Нещодавно на засіданні координаційної ради у справах дітей РДА розглянуто стан виконання ст.53 Конституції України щодо обов’язкової середньої освіти і проведення профілактичного заходу «Урок» на території району.
     Проте, незважаючи на позитивний результат при проведенні першого етапу рейду, службою спільно з відділом освіти РДА робота з виявлення дітей, які не відвідують навчання в загальноосвітніх закладах району без поважних причин, буде продовжуватись і триватиме протягом усього навчального року.
     С. МОРОЗ, начальник служби.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік