Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 15.10.2012 ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

Нещодавно в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя. На заході були присутні голова райдержадміністрації О.А.Не- сен, голова районної ради Л.А.Радзивілюк, заступник голови РДА В.І.Колодніцький, депутат районної ради О.М.Сабінський, ветеран освітянської праці, директор Славутського краєзнавчого музею С.Ф.Ковальчук.
     
     Зі словами вітань до присутніх звернувся Олег Анатолійович Несен: «Професія учителя - одна з найважливіших. Ви щодня стоїте перед сотнями дитячих допитливих очей, ведете їх сходинками пізнання, сприяєте становленню високоосвіченого демократичного покоління країни. Ви - творці майбут- нього нашої держави, її інтелекту. Я глибоко переконаний, що ваші професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка з боку районної влади стануть запорукою розвитку освіти краю». Леонід Анатолійович Радзивілюк продовжив вітання, сказавши: «Сьогодні важ- ко переоцінити працю вчителя. Ви формуєте майбутнього громадянина нашої держави, майбутнього спеціаліста, керівника. Така праця має бути відповідно й оцінена».
     Очільники району нагородили районною педагогічною премією імені Д.П.Глюзицького заступника директора з навчально-виховної роботи Крупецького нвк Світлану Миколаї- вну Калинюк, вчителя історії Губелецького нвк Людмилу Домініківну Грушу, вчителя української мови та літератури Ки- ликиївського нвк Катерину Андріївну Цехмейструк.
     У своєму виступі начальник відділу освіти Ж.О.Зубова відзначила, що протягом останніх двох років освітня галузь в районі є пріоритетною. За підтримки влади вдалося розширити мережу дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Цьо- горіч досягнуто кращих результатів в обласних олімпіадах з ряду навчальних дисциплін – маємо 7 призерів, а учениця 10 класу Тетяна Цехмейструк стала переможцем Всеукраїнської олімпіади з української мови.
     На завершення виступу Жан- на Олександрівна побажала педагогам щирої вдячності учнів і громад за високе служіння об- раній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, чуйність і терпіння та висловила впевненість у тому, що вчителі й надалі докладатимуть неабияких зусиль задля виховання покоління, яке буде творити заможну, духовно багату Україну.
     Кращим педагогам було вру- чено грамоти районної державної адміністрації та районної ра- ди, нагороди за участь в районній акції «Мої знання і праця для тебе, Україно!».
     В урочистій обстановці були підведені підсумки конкурсу «Меценат року». Посвідчення вручені кращим Сергію Васильовичу Буряку, кандидату у народні депутати України; Андрію Андрійовичу Гордійчуку, голові правління корпорації «Сварог Вест Груп»; Миколі Івановичу Дубіні, генеральному директору відкритого акціонерного товариства «Славутський солодовий завод»; Владиславу Пьотров- ські, генеральному директору ПАТ “Славутський комбінат "Бу- дфарфор".
     Офіційну мову вручень змінювали виступи вихованців навчально-виховних закладів ра- йону, які радували присутніх своїми щирими піснями й танцями. Наприкінці глядачів із святом привітав гурт «Отава».
     Вікторія ФЕДОРЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 5 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік