Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 БОРГИ НАШІ...

Останніми роками під’їзди славутчан все частіше біліють від численних списків, в яких перераховуються прізвища боржників за комунальні послуги із зазначеними сумами боргу. Все ніби правильно: винен – плати. Але виникає цілком природне запитання – наскільки законним є сам факт обліплення працівниками ЖКО (які самі відповідають за чистоту і порядок в будинках), під’їздів великими аркушами паперу? І хто тоді повинен їх знімати, адже вони приклеєні так, що й зубами не відірвеш?
     Якщо врахувати, що в під’їздах вивішують іще й різні інші оголошення (в т.ч. й до виборів), то зрозуміло, який вони мають вигляд. І чому їх повинні знімати жителі будинку? Тому вношу пропозицію: через місяць після того, як вивісили списки боржників, самі працівники ЖКО повинні прийти і їх познімати, а також відмити двері від залишків паперу та клею! Думаю, це буде справедливо.
     Крім того, «жеківці» регулярно розносять повідомлення, в яких погрожують зверненнями до суду, щоб стягнути борг у примусовому порядку. До речі, наша міська влада не лише лякає людей списками і повідомленнями, а й реально передає справи до суду. Причому, абсолютно не враховує життєві обставини тих, хто не платить і чи можуть вони платити взагалі. Наведу конкретний приклад. На подання Славутського ЖКО був виданий судовий наказ про примусове стягнення з людини заборгованості в сумі 2731грн 90коп. плюс 107грн 30коп. судового збору. Тобто, людину притягають до судової відповідальності за борг, менший трьох тисяч гривень! Мені особисто відомі люди, які мають борг в 4-5 тисяч, і ніхто їх до суду не передавав. Чим це пояснити? А ось як роз’яснює цей конкретний випадок начальник КП «Славутське ЖКО» В.В.Яцюк. Цитую: «Боржник ігнорує вказані норми, не виконуючи своїх зобов’язань, внаслідок чого утворилася заборгованість… В результаті таких систематичних порушень зобов’язань боржником КП «Славутське ЖКО» не може закупити потрібну кількість газу, електроенергії, матеріалів, необхідних для проведення ремонту житлового фонду».
     Шановному пану Яцюку перед тим, як звертатися до суду, варто було б поцікавитися, хто ж цей злісний боржник? А це людина, яка тривалий час ніде не працює не зі своєї вини, а значить – не має права навіть на субсидії. Врешті вона ж не має якихось побічних доходів, не має транспорту, земельної ділянки. Тобто, позбавлена елементарних умов уже не для життя, а й для існування. Таких людей в Славуті не так багато. Тож, думаю, міській владі варто було б взяти їх на облік і допомогти – або забезпечити роботою, або скасувати на період безробіття для них плату за комунальні послуги, чи хоча б зменшити її вдвічі. До речі, саме так до безробітних ставляться в ряді розвинутих країн.
     А залякування людей судами, погрозами виселення за борги явно не прикрашає сьогоднішню міську владу. Мова йде не про «покращання життя вже сьогодні». Мова йде про елементарне виживання бідних людей. Адже незабаром, за повідомленнями ЗМІ, ціни на житлово-комунальні послуги знову зростуть. І що тоді чекатиме більшість славутчан, коли в місті значна частина підприємств не працює, безробіття як у місті, так і в ра-йоні зростає загрозливими темпами?
     Нині дуже часто критикують “помаранчеву” владу. Звичайно, є за що. Але тоді не було такого відверто цинічного ставлення до людини. Адже права простих людей нині просто зневажаються – право на працю, на житло, на гідний рівень життя. При “помаранчевих” людей не залякували судами, не викидали з квартир на вулицю, комунальні тарифи не зростали такими шаленими темпами, як нині. Тоді людина відчувала себе соціально захищенішою, хоча нинішня влада на словах постійно стверджує, що вона за покращання соціальних стандартів. На моє переконання, сьогодні люди і не тільки в Славуті, особливо бідні, малозахищені не бачать завтрашнього дня, вони втрачають віру і можливість жити по-людськи.
     Юрій КАТИШЕВ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік