Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.10.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: «СОБОР» СВОЄ РІШЕННЯ УХВАЛИВ. ЧИ ВИСТАЧИТЬ СМІЛИВОСТІ ЗРОБИТИ ТЕ САМЕ «НАШІЙ УКРАЇНІ»?..

13 жовтня 2012 року ХІХ З'їзд Української платформи "Собор" ухвалив рішення про зняття усіх кандидатів свого виборчого списку з балотування і ухвалив відповідну заяву:
     
     "До боротьби! Сьогодні перед українським народом стоїть питання колосальної важливості: чи дозволимо криміналітету в законі та іноземним прихвосням знищувати українську державу, чи разом зупинимо орду й перейдемо в наступ – крок за кроком відвойовуючи країну, повертаючи громадянину й народові відчуття свободи та гідності. Відповідь на це питання ми всі дамо 28 жовтня.
     Влада підготувалася до цієї дати. Вона, контролюючи суди і правоохоронні органи, написала виборчий закон так, аби максимально спростити фальсифікації.
     Запроваджена владою виборча система різко знизила роль громади, а, натомість, підняла значення інтриг і маніпуляцій, в тому числі з "технічними" партіями і кандидатами, які лише вдають боротьбу, одурюючи й ошукуючи людей.
     У цій ситуації усі відповідальні громадяни повинні докласти максимальних зусиль, аби вберегти українську державу й український народ.
     Перед кожним громадянином нині стоїть два завдання:
     1) жодного голосу владі та її комуно-олігархічному охвістю, що висмоктує соки з України,
     2) максимальна мобілізація й одностайна підтримка тих політичних сил, які з найбільшою імовірністю опонуватимуть владі та стануть їй противагою.
     Українська платформа "Собор" на початку виборчої кампанії зобов'язалася зняти свій виборчий список з балотування в разі, якщо станом на День Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, соціологічні опитування не гарантуватимуть нашій політичній силі подолання виборчого бар'єру.
     Ми вважаємо таке рішення єдино правильним в умовах, що склалися. Ми упевнені: головне, що вирізняє справжніх державних діячів від політиканів і політичних лихварів – це їхня відповідальність перед країною і народом. І ми віримо, що наш народ обов'язково зрозуміє і оцінить цю позицію.
     Це рішення дозволить уникнути розпорошення і перетікання голосів на користь Партії регіонів та її сателітів. Адже голос навіть одного депутата може бути вирішальним при протягуванні владою так званих конституційної та інших антинародних реформ, які загрожують самому існуванню України.
     Українська платформа "Собор" була першою політичною силою України, яка відповіла на вимогу часу – повністю віддала свій виборчий список не політикам, а громадським авторитетам. Тим самим партія дала вкрай необхідний для атомізованого суспільства зразок громадської активності, успішно залучила до своїх лав громадських діячів і має намір поширити і посилити цей досвід, ставши ядром кристалізації для всіх проукраїнських і патріотичних сил. Одне це – уже більше ніж перемога на виборах. Партія написала і спробувала донести порядок денний, справді потрібний країні, а не політикам. І він ще стане в пригоді.
     Ми одними з перших в Україні маємо намір започаткувати стандарт виконання власного слова. Це стане прикладом нової якості для деградованої і дискредитованої української політики.
     Ми не ідеалізуємо нинішні опозиційні партії і не могли б цього робити, навіть якби хотіли. Проте, є відповідальність політичного моменту з точки зору інтересів українського народу.
     Свою відповідальність нестимуть ті політичні сили, які не знялися з виборчих перегонів, не долаючи бар'єру. Ще більша відповідальність за організацію ефективного опору режиму в парламенті ляже на політичні сили, які пройдуть до нього.
     Українська платформа "Собор" наголошує, що зняття списку партії з виборчих перегонів зумовлене виключно масштабом загроз, які нависли над Україною. Ми зробимо все, щоб на такий крок нам доводилося зважуватися востаннє.
     Партія має намір рішуче посилити боротьбу на шляху утвердження національних інтересів України та її демократичних засад. Цьому допоможуть наші гідні кандидати-мажоритарники, які мають хороші шанси перемогти представників влади і "тушок" на своїх округах.
     Ми закликаємо всіх громадян і державницькі політичні сили виявити патріотизм та відповідальність і максимально одностайно підтримати на фінальній стадії виборчої кампанії саме тих кандидатів-мажоритарників, які не є явними або прихованими представниками режиму, та мають найбільші шанси перемогти в своїх округах.
     Ми закликаємо виборців голосувати за ті антивладні сили, які вони оберуть. Адже це – Ваш вибір. Але прийдіть і проголосуйте – не дайте шахраям скористатись Вашими голосами.
     Водночас ми розуміємо, що в теперішніх умовах парламентська опозиція безсила без громадянського спротиву. Своєю головною метою ми бачимо створення максимально широкого україноцентричного патріотичного фронту, який об'єднає громадян як на Заході, так і на Сході нашої держави. Переконані, що лише партія з проукраїнською, національною та демократичною ідеологією та нестандартними для теперішніх політичних реалій рівнем відповідальності й досвідом виконання власних зобов'язань, стане центром тяжіння для всіх, хто прагне долучитися до творення справді демократичної, цивілізованої та Української Вітчизни.
     
     Слава Україні!"
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

повстанець : Так є ще порядні політики! А Ющ працює на Партію регонів.  (написано 15.10.2012 в 17:33 з адреси:  125-125-132-95.pool.ukrtel.net)
молоді славутчани : За БОГДАНОВИЧА І ЗА БАТЬКІВЩИНУ!  (написано 15.10.2012 в 19:15 з адреси:  166-110-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 5 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік