Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.10.2012 ПАМ’ЯТІ РІДНОЇ ЛЮДИНИ

Це була весна 1970 року. Я поверталася з рідного дому до Києва з тяжкими чемоданами, бо була студенткою Української сільськогосподарської академії. Раптом почула: «Дівчино, вам допомогти?» Це був юнак, який, щиро усміхаючись, взяв і підніс мою поклажу.
     Так ми познайомились. Згодом одружились. Прожили в парі 42 роки. Виростили сина Степана і доньку Оксану. Чоловік, Василь Степанович Рабченюк, працював у ставичанському колгоспі, був головним ветеринарним лікарем колгоспу ім.Чапаєва в с.Улашанівка. У 1973р. його затвердили другим секретарем Славутського райкому ЛКСМ. Свого часу також трудився лікарем-епізоотологом із роботи з хворобами тварин.
     Хочеться, аби славутчани згадали цю порядну людину з інженерним складом розуму. На жаль, страшна біда прийшла в наш дім: 26 серпня ц.р. перестало битися серце Василя Степановича. Безжальна хвороба позбавила його життя. Тяжка розлука, душевний біль, полинова гіркота відтоді присутні в родині. Метушиться в невимовному горі у Ставичанах 89-літня мати Павліна Яківна Рабченюк, котра поховала свою останню дитину. Я із дітьми подумки постійно повторюю: «Як навчитися жити без Тебе?..»
     Незважаючи на важку хворобу, Василь Степанович щочетверга запитував: «Чи є газетка?» Це він мав на увазі наш «Трудівник Полісся», якого дуже любив. Ось чому, дорога редакціє, я пишу саме вам! Дуже вдячна людям, котрі прийшли провести мого чоловіка в останній шлях. Вклоняюсь прихожанам із молитовного будинку, які стояли на колінах навколо ліжка і молилися за померлого.
     Що ж поробиш – життя триває. Ось уже 40 днів, як ми без Василя Степановича. Але пам’ятаємо найріднішу нам людину щомиті. Хай земля буде йому пухом!
     Любов РАБЧЕНЮК, м.Славута.
     Фото із сімейного архіву.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік