Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.10.2012 ОЛЕГ КОСТИРКО: ЗАЯВА

Славутському міському голові
     Сидору В.Б., депутатам Славутської міської ради,
     всім мешканцям м.Славута та Славутського р-ну
     
     Костирко Олега Васильвича, депутата Славутської міської ради від ВО "Свобода",
     вулиця Князів Сангушків, 2 Телефони: 097-5348-455,097-4655-20
     
     Заява
     
     Славутська міськрайонна організація Всеукраїнського об`єднання "Свобода" робить організаційну заяву, що на керівника Славутської "Свободи",депутата Славутської міської ради,керівника об`єднанного виборчого штабу ВО "Свобода" по місту Славута та Славутському району чинять політичний тиск, з метою завадити і частково вивести з виборчого процесу до Верховної Ради України.
     Костирко Олегу Васильовичу неодноразово погрожували, як в усній, так і письмовій формі(є в наявності віддруковані листівки, де в одних стараються оббрехати перед виборцями та колегами по роботі, а в інших використані "матерно-ругальні" слова).
     На Славутському маслоробному комбінаті ПП КФ "Прометей" вже 6-років Олег Васильович працює машиністом ХАУ(холодильно-аміачні установки) і серед працюючих машиністів ХАУ(7 чоловік) має найбільший стаж роботи по професії холодильщик-компресорщик, непреривного стажу-24 роки(залізниця,17 років Славутський Солодовий завод).
     Щоб завадити ВО "Свободі" на виборах до Верховної Ради України 2012 року, задіявши адмінресурс, керівництво Славутського маслокомбінату по-перше: не пускає Костирко Олега у профсоюзну відпустку; по-друге: переводить на цілий місяць жовтень на графік роботи з 8-00 до17-00 години з вихідними днями-субота, неділя. Фактично з провідного спеціаліста-машиніста ХАУ Олега Костирко перевели в слюсара, хоча графік роботи машиністів ХАУ позмінний: день з 8-00 до 20-00 та ніч з 20-00 до 8-00, 12 робочих годин, з них 1 годину незаконно забирають на обід, особливо це стосується нічної зміни, бо виробництво практично безперервне.
     Такий перевід мотивують тим, що я нібито не здав змінщику як належить зміну.
     Костирко Олегу вже в черговий раз на маслоробному комбінаті погрожують звільненням, але не маючи достатніх причин,намагаються поставити в такі умови, щоб звільнився сам. Неодноразово Костирко Олегу керівництво Славутського МРК давало чисті аркуші, щоб добровільно написати заяву на звільнення. Керівництво неодноразово заявляло: "Олег Васильович, хочете працювати - виходьте із ВО "Свобода", а також "Вибирайте, що вас більше кормить - політика, чи робота". Я, Костирко Олег та численні прихильники нашої національної політичної сили, прекрасно розуміємо, що за цим всім стоїть Партія Регіонів, зокрема, губернатор області Василь Ядуха та голова Славутської райдержадміністрації Олег Несен, які неодноразово проводили "закриті" наради з керівниками підприємств Славутського району та Хмельницької області, де в ультимативній формі примушували керівний склад підприємств Хмельниччини дати "гарні показники" під час голосування 28 жовтня 2012 року для Партії Регіонів, а також, шляхом адміністративного тиску, завадити "активістам" об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода" проводити агітаційну роботу серед населення Славутського району та Хмельницької області.
      Але нас, справжніх патріотів, не залякати і не зламати ні духовно, ні фізично, ні матеріально. Ці випробування закаляють українців, що робить українську націю міцною, як сталь.
     Нинішній режим Януковича-Азарова недовговічний, як весняний сніг, а нинішня влада Партії Регіонів-нікчемна, бо вона антинародна і українофобська. Кинувши виклик українській нації -Партія Регіонів приречена на поразку 28 жовтня 2012 року на виборах до Верховної Ради України.
     Ми, українські націоналісти, цей виклик прийняли-ми дамо гідну відповідь "вірним псам і слугам" режиму Януковича-Азарова.
     Тож в час нелегких випробувань та поневірянь, ми українці, гідно зустрінемо неділю 28 жовтня 2012 року-День відродження української нації, другий День народження Української Держави, в якій-Своя Влада-Своя власність-Своя гідність на Своїй Богом даній землі.
     Цей день відродження української нації-належить кожному українцеві та громадянину України і ми, "свободівці", як справжні українські націоналісти не дозволимо Партії Регіонів та іншим україноненависникам спотворити це свято, відібрати надію на краще життя в знедоленного українського народу.
     Кожен , хто зазіхає на наші національні цінності, нехай пам`ятає - наша рука не здригнеться змінити все на користь українців.
     21 рік тому здобули Волю, тепер обов`язково мусимо вибороти Свободу!
     
     Слава Україні! Слава Нації!
     
     04 жовтня 2012року, Олег Костирко
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 26

вік : кріпись олег.прийде до влади свобода будеш замість нессена рулити районом.ось тоді ти йому покажеш де раки зимують  (написано 08.10.2012 в 16:49 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : тримайся, Олеже! Прийде час-вони за все заплатять! Слава Україні!  (написано 08.10.2012 в 18:33 з адреси:  38-183-124-91.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Олег, згадай випробовування, які випали на долю українських націоналістів, тримайся, друже. Ті, що зараз тебе цькують, потім писатимуть мемуари, що їм випала свого часу честь працювати разом з Костирком. Тримайся. Героям слава!  (написано 08.10.2012 в 19:23 з адреси:  93-222-124-91.pool.ukrtel.net)
С.А. : Н-да, уж.. Это называется беспредел, господа нехорошие. Предлагаю О.Костырку немедленно обратиться в прокуратуру. Тут может быть только одна точка зрения, украинец, - человеческая.  (написано 08.10.2012 в 20:49 з адреси:  187-132-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Пригадую, як на одному з місцевих заводів свого часу за вільнодумство цькували мене. Притому, цькувати заставляли неуків, які у популярному слові з трьох літер умудрялися робили п'ять помилок, бо вони мали грішки - любили випити на робочому місці, безбожно крали, були абсолютними нулями з професійної точки зору, але були вухами і очима Самого. Якось одного разу Сам, втративши рештки людської порядності, запропонував мені... напитися на роботі разом з одним неугодним йому працівником, бо той найбільше контактував зі мною і... йти додому. А там, мовляв, "вже наше діло". На що я щиро поспівчував Самому, що його "штатні" холуї не справляються з такою простою задачкою, а я не хочу і буду. На слідуючий день на стіл Самого лягля моя заява про звільнення за власним бажанням. Тоді, у період цькування я був на межі нервового зриву, зараз я щиро радію що пішов з того дурдому.   (написано 08.10.2012 в 21:16 з адреси:  93-222-124-91.pool.ukrtel.net)
Дід Панас : Є така народна приказка: Чому бідний - бо дурний, чому дурний - бо бідний.
     Бідний, бідний Костирко О. В.!
     1. Невже Ви ще не зрозуміли, що для політичних шахроїв, під яким би кольором вони не маскувались і які б гасла не виголошували, все ними робиться тільки для того, щоб виконати чиєсь політичне замовлення, тобто відпрацювати ті гроші, які в ту чи їншу політичну силу вклали політичні гравці, імена яких Ви ніколи не почуєте і їхні фото Ви ніколи не побачите. Янукович, Ющенко, Кучма, Тягнибок з Яценюком та зечкою Тимошенко і багато багато інших є тільки маріонетками з непомірно роздутими марнославством та пихатістю. Вони і їм подібні ніколи не були і не будуть самостійними політичними гравцями, а тим більше плебс, який використовується як гарматне м’ясо в політичній боротьбі. Хіба мало в історії, в тому числі і в Україні, прикладів коли одні політичні хвойди заради своїх шкурних інтересів кидали молодь - цвіт нації в вогняне пекло на загибель, а потім інші політичні хвойди возвеличували загиблих тільки з однією ціллю – набрати нових неосвічених рекрутів під свої брудні знамена.
     2. Яка необачність думати, що те, про що бубнять Тягнибок з Фаріоншею, вони будуть робити насправді. Не приведи Господи щоб колись це відбулось. Треба чітко усвідомити, що будь-яка політична сила складається не тільки з вождів, а ще й з тих людей, які живлять цю політичну силу коштами, і вожді є тільки слухняними виконавцями волі цих людей. Прошу звернути увагу на те, що коли вся Європа горіла в Першій та Другій світових війнах, на мацюпусіньку Швейцарію навіть малесенький камінець не впав.
     З трьох разів вгадай чому?
     Сучасну силу і вплив тугих гаманців на сьогоднішніх політиків можу продемонструвати на прикладі одного з населених пунктів де при владі є ВО «Свобода». Своєю нахабністю, зажерливістю, жадібністю, наглістю, повною зневагою до Конституції, існуючих законів та людей вони перевершили всіх найгірших правителів що колись були в Україні. І це тоді, коли ВО «Свобода» в масштабах України поки є ніщо. А чого можна чекати коли вони стануть впливовою силою?
     Я ніяким чином не виправдовую Несена чи Ядуху. На сьогоднішній день такі дії влади будь-якого рівня є українською нормою. Про них і їм подібних читай вище.
     Пояснюю це Вам, бо відчуваю Вашу біль за Україну, і зовсім не бажаю щоб колись Ваша душа і серце зневірились в своїх найсвітліших мріях.
     Хто бажає може писати Nashedelo12@meta.ua Обов’язково відповім.
      
(написано 08.10.2012 в 22:31 з адреси:  54-38-133-95.pool.ukrtel.net)
О.М. : дедушка Панас из «нашего дела»! Оказывается ты не только беден и недалек умом, но еще и патернационалист – человек, котрому абсолютно плевать на такие понятия, как: Патриотизм и Родина. Я никак не отношусь к Свободе, но то, что эти ребята делают политику сами и не за деньги, видно даже невооруженным глазом. Их можно критиковать за многое, но не уважать их нельзя.  (написано 09.10.2012 в 08:38 з адреси:  37.229.113.210)
Patriot : Уважаемый О.М. вы похоже далеки и богаты умом, но увидели в сообщение Деда Панаса только то, что хотели или смогли понять. Я не увидел неуважения к тем кто стоит под знаменами, терпит гнет от прорегеиональных руководителей и действительно верит в великое будущее Украины и борется за него, а только призыв посмотреть на дела, тех кто собирает сливки с этой чистой идеи патриотизма.  (написано 09.10.2012 в 12:52 з адреси:  178-137-138-128-chk.broadband.kyivstar.net)
 : Зараз по всій Україні дуже багато білбордів на кшталт: "Ми їх зупинимо", "Ми завдамо удару"… Проте люди, які об'єдналися навколо "Свободи", вже довели, що вони можуть зупинити ворогів України. Бо зупинили комуністів у 80-х, зупинили "кучмістів" під час Помаранчевої революції. Під час акцій на захист української мови біля Українського дому реально зупиняли бійців спецпідрозділів саме українські націоналісти.
     
     Передусім "Свобода" – це сила, яка не імітує, а дійсно бореться за інтереси українців, робить усе, щоби змінити ситуацію в Україні на користь українців. "Свобода" нині – центр кристалізації і центр опору українства, а затим – і його наступу. Тим більше, можливо, вони – єдина партія, що виступає під національним синьо-жовтим прапором. Щось не дуже віриться, що національну ідею можна захистити під червоними прапорами – під якими виступають навіть деякі партії так званого "демократичного" табору. 
(написано 09.10.2012 в 16:38 з адреси:  37.229.113.6)
Барс : Ви вже Януковича зупинили в 2010 році, коли проголосували "проти всіх"!  (написано 09.10.2012 в 18:53 з адреси:  64-152-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Діду Панасе Ваша проблема і таких як ви в тому що ви не розумієте - одне - на сьогоднішній день - єдина повторюю -єдина- політична сила яка реально може зупинити той беспредел що відбувається в державі.  (написано 09.10.2012 в 19:36 з адреси:  144-159-132-95.pool.ukrtel.net)
Patriot : Откуда такая уверенность? Гляньте внимательно, что происходит в Тернополе, где они у власти,они такие же чиновники как и все, за взятку решают вопрос любой. А жаль. Слава Украине, а вождям не верьте, даже Тягнибоку.  (написано 09.10.2012 в 20:51 з адреси:  178-137-138-128-chk.broadband.kyivstar.net)
Patriot : Никому не верьте, даже себе, мне можно... :)  (написано 09.10.2012 в 20:57 з адреси:  178-137-138-128-chk.broadband.kyivstar.net)
Volya : Просто потрібно зрозуміти один головний момент- якщо ти відстоюєш інтереси України і українців - це одне - а якщо інтереси -Єдиноі росії то це інше ось і все - и еще - можно и без вождей -єто називается - анархия мать порядка - вам єто нравиться - можно подумать что Тернополь - єто Берлин или отдельное государство- но зато там местная власть и народ єдині.  (написано 09.10.2012 в 21:09 з адреси:  144-159-132-95.pool.ukrtel.net)
Дід Панас : Для Volya
     Можливо у мене і таких як я є якісь проблеми. Але мене більше хвилює те, що молоді люди, у яких недостатньо життєвого досвіду стають легкою здобиччю таких запеклих політичних інтриганів як Ющенко, Кравчук, Янукович, Тягнибок і їм подібні. В Тернополі, так само як і в Славуті, Донецьку та інших містах України при владі місцеві клани-кубла, в які об’єднались депутати, бізнес, прокуратура, міліція, судді, представники різних виконавчих органів і тому подібне. І де б не було, коли проста людина хоче добитись справедливості, вона ніколи її не доб’ється. Просту людину будь-де пошлють на три букви. Я можу привести не один такий приклад по тій самій Славуті і іншим містам України. А коли нинішні мери і депутати були кандидатами, то що вони обіцяли? А в що вони перетворили свої посади? І не має значення до якої політичної сили вони належать. Гроші понад усе – ось їхній принцип. Хто цього не розуміє, той простак і невіглас.
      
(написано 09.10.2012 в 21:33 з адреси:  198-53-133-95.pool.ukrtel.net)
голодуючий : На СМРК потрібно ввести графік за підгодовкою Костирко О.В., тому що він об'їдає своїх колег у зміні, особливо полюбляє котлети та ковбаску (хоча заробітна плата у всіх однакова)!!!!!!! ВО "Свобода" тут ні до чого.....  (написано 09.10.2012 в 21:57 з адреси:  46.247.231.186)
Volya : Я не побачив серед прізвищ Діда -Сімонєнка - то я так розумію що нам потрібно в свєтллоє красноє будущєє там гроші не потрібні- чи я помиляюсь.Ви якось чіткіше визначайтсь. Можливо дасте якусь мудру пораду - ніж просто критикувати все і всіх- на клавішах-це ж просто.А про котлети - можна якось конкретніше -ну - що де коли в кого.  (написано 09.10.2012 в 22:19 з адреси:  144-159-132-95.pool.ukrtel.net)
О.М. : Бедный,бедный дедушка Панас! Все у него вокруг пе-один он молодец. Может тебе в Польшу выехать,дед?.. Нет,там тоже корупция и пе чиновники,которые обижают бедных Панасов-лучше в Грузию, там чиновничьи дома все из стекла и никто взяток не берет.......  (написано 10.10.2012 в 08:29 з адреси:  37.229.113.210)
патріот : Тягнибок-єдиний опозиційний лідер якій себе нічім не заплямував! А всіляки діди Парнаси чи Папуаси палець о палець не стукнули щоб покращити навіть своє життя я вже не кажу про життя інших українців. То чого ж ти Парнасе скиглиш тепер що все погано. Ти хоч на якісь акцію протеста свою смердючу дупу виніс? Ти хоч му му на якомусь мітингу проти влади сказав? а критикувати любиш? То сиди на пічі далі тільки не стогни що всі погані.  (написано 10.10.2012 в 18:47 з адреси:  133-63-132-95.pool.ukrtel.net)
Дід Панас : Для О. М. и патріота.
     Уважаемые ребята! Когда вступаете с кем-нибудь в дискуссию, то старайтесь вникнуть в суть обсуждаемого вопроса, не копируйте попугаев, не бросайтесь заучеными фразами – это первое.
     Второе – накрепко запомните, что хамство признак слабости.
     Третье – если все сторонники «Свободы» с вашим уровнем интеллекта, то Тягнибоку можно посочувствовать.
     Слегка перефразируя В.В. Маяковского не могу не наградить вас комплиментом:
      Не головы у вас, а седалища
      В ваших жилах моча, а не кровь
      Вернуть бы вас во влагалище
      И начать переделывать вновь!
      
(написано 10.10.2012 в 21:19 з адреси:  182-119-124-91.pool.ukrtel.net)
 : Сотенний УПА, політв'язень Мирослав Симчич голосуватиме за "Свободу" а ти? сайт  (написано 10.10.2012 в 22:00 з адреси:  37.229.113.6)
Patriot : Маяковский маладэц!
     А вот VOLYA поставил вопрос - что делать?. Пусть и риторический, но...
     Я сам бы проголосовал за "Свободу", если бы они показали пример отвественности своих выдвиженцев и после выборов. К примеру раньше был один негласный закон, "внутренний" среди УНА УНСО: если ты не выполнил свое обещание, то другой, по постановлению общественности, превселюдно трижды бил палкой по мягкому месту(БУКи), что я считаю не плохо бы было ввести для наших политиков, не взирая на место в иерархии партии, то есть перед тем как брать взятку чиновники бы понимали, что могут получить по жопе больно и позорно. Это остановило бы многих. Конечно на законодательном уровне это не введеш, назовут варварами, а на партийном пожалуйста. Если бы к нам во двор в Тернополе, привели однопартийцы того козла(чиновника), который подписал документ на приватизацию земли двора, на котором живут еще четыре семьи, и сказали-: "дайте по жопе палками этому взяточнику, который позорит нашу партию!" Вот поверьте я бы за эту партию проголосовал. Извините, если так и не смог объяснить мысль... 
(написано 10.10.2012 в 22:11 з адреси:  178-137-138-128-chk.broadband.kyivstar.net)
 :   (написано 10.10.2012 в 23:11 з адреси:  37.229.113.102)
патріот : Парнасу Шевченко краще про такіх як ти сказав "Як би була знала - у колисці задушила б під серцем приспала!"  (написано 11.10.2012 в 12:12 з адреси:  147-221-132-95.pool.ukrtel.net)
 : Легендарний упівець Фотій Володимирський закликав голосувати за "Свободу". сайт
     
      Сотенний УПА, політв'язень Мирослав Симчич голосуватиме за "Свободу" а ти? сайт 
(написано 13.10.2012 в 12:08 з адреси:  37.229.113.6)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік