Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 КНИГИ І ПРАЦЯ З ЛЮДЬМИ – ЇЇ ПОКЛИКАННЯ

З нагоди професійного свята - Дня бібліотекаря - хочемо привітати чуйну і щиру людину, фахівця своєї справи Надію Кузьмівну Лясоцьку й розповісти про цю приємну, працьовиту жінку.
     Працює Надія Кузьмівна бібліотекарем уже більше 25 років, нещодавно стала завідуючою сільською бібліотекою. Вона завжди привітна, усміхнена, залюбки дасть потрібну пораду, запропонує необхідну книгу читачеві будь-якого віку. А них у неї вдосталь - від першокласників нашої школи, котрі, немов ті пташенятка, біжать одне за одним до бібліотеки за книжечками, так і людей досить поважного віку. Є у неї читачі, які за станом здоров’я неспроможні самостійно дістатися до бібліотеки, то Надія Кузьмівна час від часу навідується до них із цікавими виданнями. Адже люди різного віку і полюбляють книжки різні: одні - детективи, інші – пригодницьку літературу…
     Багато наших жіночок читають для душі книги про кохання. Адже в селі після тяжкого робочого дня часто, лише прочитавши гарну любовну історію, можеш підняти собі настрій. Тож Надія Кузьмівна сумками привозить нові видання, навіть із центральної бібліотеки, тому що в нашій бібліотеці ми такі книги вже всі перечитали, і кожен читач чекає чогось нового. Тож ми дуже вдячні завідуючій бібліотекою за це, адже книга для нас – це стимул до життя, піднесений настрій і просто відрада для душі.
     Гарна бібліотека в нашому селі! Багато в ній цікавих книг і журналів, а особливо - нових дитячих видань. Діють книжкові виставки, на які ми завжди звертаємо увагу. Ніхто не покидає бібліотеку незадоволеним, адже тут можна підібрати всю потрібну літературу і студентам, й учням за шкільною програмою, і іншим читачам.
     В минулому році Улашанівська бібліотека отримала комп’ютер, який вагомо полегшує й допомагає в роботі, а також підключено Інтернет-центр, яким користуються наші читачі, особливо молодь.
     Завдяки Надії Кузьмівні зроблено чудовий ремонт у дитячій бібліотеці. І вже чуємо від неї, що має ще плани й на читальний зал. Адже бібліотека в нас дуже велика, знаходиться в центрі села на другому поверсі Будинку культури, і проблема вся в тому, що приміщення не опалюється. Отож, аби ви знали, як ми дякуємо Надії Кузьмівні за те душевне тепло, яким вона зігріває наші серця! Хочемо від щирого серця побажати їй міцного здоров’я, людського щастя, натхнення в праці, терпіння, нових професійних злетів і багато-багато вдячних читачів, а всім - цікавих нових книг.
     З великою подякою і повагою -
     сім’ї Бахурів, Тимчишиних, Зваричів, Хорунжих, а також Ірина Костюк, Наталія Стефанова, Любов Філінюк, Галина Мілейко, Світлана Поліщук, Валентина Конончук, Іван Смичок, с.Улашанівка.
     ВІД РЕДАКЦІЇ. Хочемо для читачів “ТП” доповнити лист жителів села короткою розповіддю про чудову родину Надії Кузьмівни, яка утворила справжню педагогічну династію. Її саму в 1982р. привело в Улашанівку родинне щастя. Адже із майбутнім чоловіком Сергієм Лясоцьким вони разом закінчували Рівненський сільськогосподарський технікум. А далі Сергій Вікторович став викладати в школі трудове навчання, нині він – заслужений вчитель України, свого часу визнавався на всеукраїнському рівні «Вчителем року».
     С.В.Лясоцький всього себе віддає улю- бленій справі, викладаючи трудове навчання дітлахам в Улашанівці та Цвітосі. А от у Кривині його відтепер замінив молодший син Віталій, котрий свого часу закінчив школу із золотою медаллю, під час навчання у Хмельницькому національному університеті був бронзовим призером Всеукраїнської студентської олімпіади. Нині він викладає у декількох школах Славутчини інформатику, трудове навчання та військову справу.
     Старший син Сергій уже сім років вчителює у рідній школі в Улашанівці, має дві вищі освіти. Минулоріч створив власну вчительську родину, взявши за дружину колегу з НВК. Тож безмірно пишається Надія Кузьмівна чоловіком і синами. Ні в чому не підводить їх і вдома, й на роботі. Адже, здобувши фахову освіту в Дубнівському культосвітньому училищі, є одним із кращих сільських бібліотекарів району. Тож шану від односельчан вона заслужила сповна.
      А цією публікацією ми хотіли переконати читачів, що прекрасною на землі людина стає в будь-якій професії, якщо ставиться до своєї справи з любов’ю. Тож подякуємо всім бібліотекарям міста і району за їхню подвижницьку працю і побажаймо їм прихильності Віри, Надії та Любові, щоб вони завжди були з ними поряд. Адже саме в день пам’яті їх відзначається в Україні Всеукраїнський день бібліотек. Зі святом!


  коментарі: 1

Петрович : Надюша! З професійним святом. Щастя, здоров'я, всіляких гараздів. Велике шанування Євдокії Степанівні та твоєму чоловіку Сергію. Валентинівна, Петрович.
      
(написано 29.09.2012 в 15:02 з адреси:  239-164-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік