Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 СІМЕЙНИЙ ЗАТИШОК

Кожна дитина потребує тепла й захисту батьків, проживання й виховання в родині. На жаль, у всьому світі є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, і наша країна - не виключення. Це діти без батьківської опіки. Хто поведе їх дорогою життя, хто направить в потрібне русло? Де ж знайти руку підтримки? І, знайшовши її, бути впевненим, що вона хоче допомогти...
     Однією із найактуальніших та значущих ініціатив Президента є допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Головним напрямком вирішення проблеми соціального сирітства у нашій країні є створення та поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування як пріоритетних форм виховання, влаштування вищеозначених дітей в сім`ї усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу. Лише родина здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку. У кожного з нас є таланти, уміння, досвід та можливості, якими ми можемо допомагати знедоленим дітям.
     Кожна людина, незалежно від віку, професії, фінансового становища чи стану здоров’я, може зробити свій внесок у те, щоб Україна стала країною без сиріт.
     Із моменту, коли Ви приймете рішення допомогти дитині-сироті або дитині, позбавленій батьківського піклування, Ваше життя зміниться назавжди. Вам не обов`язково приймати дитину в родину - ви можете допомогти добрим словом. Розповідайте іншим про ситуацію із знедоленими дітьми та їхні потреби. Покажіть, які шляхи допомоги дітям є найефективнішими та поділіться успішними історіями дітей, яких взяли на виховання в сім`ю.
     Кожній дитині потрібна близька людина, якій можна було б довіряти і на яку можна покластися. Ви можете стати першою такою людиною в житті сироти, її старшим братом чи сестрою, дядьком або тітонькою.
     Часто трапляються ситуації, коли вкрай потрібні батьки, які були б готові прийняти до себе дитину. В Україні є декілька способів, якими це можна здійснити: опікунство, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу. Це дуже велика відповідальність і нелегка праця, тому потрібно добре подумати, порадитися та пройти ґрунтовну підготовку. Часто трапляється так, що ці люди стають батьками дитині на все життя.
     Найбільше, що можна зробити дитині-сироті, – це назавжди стати її татом, або мамою. У такому разі ви можете поріднитися з дитиною, з усіма відповідними правами та обов’язками. Усиновлення – одне з найважливіших рішень у житті людин, і з ним не можна поспішати. Зважте усе, щоб упевнитися, що ви справді можете це зробити, кого саме вам потрібно усиновити. Шукайте поради та підтримки з боку рідних, друзів. І якщо ви вирішите усиновити дитину – налаштуйтеся на найбільш неймовірну й нелегку подорож вашого життя!
     Кожного дня все більше громадян нашого району відкривають свої серця і домівки для знедолених дітей. Лише в цьому році службою у справах дітей Славутської райдержадміністрації в сім`ї громадян влаштовано 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: 2 – усиновлено, 5 взято під опіку та піклування, 2 – в прийомну сім`ю, 2 – в дитячий будинок сімейного типу. Про цих дітей, яким вдалося знайти сім`ю, говорять як про щасливчиків. Але, на жаль, в соціальних закладах нині знаходяться Назар, Денис і Тетяна, Оксана, Каріна, Любов та Лілія, Дарія, Альона та Євген, Галина, Катерина, Анатолій та Тетяна, Віктор, Марія, які перебувають на обліку служби у справах дітей та чекають на своє везіння і Ваше рішення.
     Служба у справах дітей Славутської райдержадміністрації із радістю допоможе Вам отримати детальнішу інформацію з того напрямку, який Вас зацікавив. Зв’яжіться з нами, якщо Ви вирішили прийняти дитину у свою родину. Чекаємо за адресою: площа Шевченка, 8-А, тел. 2-31-82.
     Щиро дякуємо за Вашу небайдужість і готовність до співпраці у нашій спільній справі!
     Сергій МОРОЗ, начальник служби у справах дітей
     Славутського району.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік