Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ. НЕ ВІДМОВЛЯЙТЕ СОБІ У ЩАСТІ

У кожного з нас - своє щастя: хтось живе минулим, а хтось прийдешнім. Є люди, які вміють бути щасливими тут і зараз, а інші проводять у пошуках щастя усе своє життя. Дехто вирушає в далекі мандри, сподіваючись, що в екзотичних невідомих куточках світу знайде свій рай. Інші все життя присвячують роботі, бо вважають, що гроші - то найбільше багатство. Та рано чи пізно всі вони розуміють, що у них залишилася нерозтрачена батьківська любов, вони хочуть любити, виховувати дітей та розпочати нове життя.
     Не боятися змін, вірити у свої сили, довіряти своєму серцю необхідно усім, хто думає над усиновленням. Адже ніщо не замінить щастя бути мамою й татом!
     Незважаючи на велику кількість бездітних сімей, не всі ухвалюють рішення усиновити дитину. З одного боку, це правильно, адже такий крок не повинен бути спонтанним або тільки вимушеним вчинком. Психологи вважають, що всиновлення - ще відповідальніший крок, ніж народження немовляти. Причиною тому є вже отримана раніше дитиною травма (втрата попередньої родини) і додаткові психологічні проблеми, пов'язані з процедурою усиновлення, з вихованням у новій сім'ї.
     А з іншого боку, подружні пари таки зважуються на такий крок. Причини усиновлення можуть бути різними: безпліддя, неможливість народити дитину за віком чи станом здоров'я, реалізація своїх амбіцій чи бажання зробити благородний вчинок за покликом серця.
     Однією із найактуальніших та значущих ініціатив Президента України є поліпшення захисту прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Але, на жаль, невтішною статистикою залишається те, що на обліку служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації перебуває лише одна сім’я, яка бажає усиновити дитину.
     Визнаймо, всиновлення - тривалий процес із численними перешкодами. Проте, здолавши всі перепони, життя набуває нового сенсу, люди знаходять найважливіше - дитячу і батьківську любов.
     У день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії в нашій державі відзначатиметься зовсім молоде свято — День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, свято розуміння, великої душі та великого терпіння.
     Служба у справах дітей Славутської райдержадміністрації щиро вітає всіх усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
     Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!
     Оксана Верцеха, завідувач сектору з питань опіки та
     піклування служби у справах дітей Славутської РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік