Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ

За загальноприйнятою класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у Славутському регіоні близько 10,1 тисячі осіб, тобто, майже кожна сьома людина Славутчини. Похилий вік тягне за собою розставання з деякими соціальними ролями. І перш за все – це вихід на пенсію. Турбота про таких людей – один із пріоритетних напрямків роботи управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та м.Славута.
     Останнім часом на державному рівні прийнято та внесено зміни до ряду діючих законів і нормативно-правових актів, метою яких є покращання рівня життя людей похилого віку. Так, впродовж поточного року проведено підвищення пенсій у зв’язку із змінами розміру прожиткового мінімуму на цей рік: з 1 січня – 822грн, з 1 квітня – 838грн, з 1 липня – 844грн, а з 1 жовтня наших пенсіонерів чекає ще одне підвищення пенсії, у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, - до 856 гривень.
     Забезпечуючи виконання соціальних ініціатив Президента України у сфері пенсійного забезпечення, близько 18 тисячам або 93% пенсіонерів збільшено розміри пенсій з 1 травня п.р. Проведено доплату до підвищення для 2348 учасників війни, 154 учасникам війни, нагородженим орденами і медалями колишнього Союзу РСР за самовіддану працю і бездоганну службу в тилу в роки Великої Вітчизняної війни, 210 членам сімей військовослужбовців, партизанів, підпільників, які померли внаслідок поранення, каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби, та вдів померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни.
     Також у нашому управлінні перебувають на обліку 1683 особи, які мають особливі заслуги перед Україною і для котрих встановлена надбавка до пенсії згідно з відповідним законом. Для них також проведені перерахунки від нових розмірів прожиткового мінімуму.
     Двічі за поточний період підвищено розміри пенсійних виплат пенсіонерам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Зокрема, перерахунки відбулись для 152 осіб - учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, дітей-інвалідів із числа потерпілих від катастрофи та непрацездатних членів сімей, які втратили годувальника внаслідок цієї катастрофи.
     Отож, після проведених перерахунків середній розмір пенсії з початку року збільшився на 151,89грн і за станом на 1 вересня складав 1194,07грн. Середньомісячна потреба на виплату пенсії у порівнянні із січнем 2012 року зросла на 1,6 мільйона гривень й становить нині 21 мільйон 957 тисяч гривень.
     ...Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться реальнішим. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Тож, шануймо цих людей! Молодості душі, міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у душах і родинах усім вам!
     Раїса КОВАЛЬ, начальник управління Пенсійного фонду України в Славутському районі та м.Славута.
     


  коментарі: 2

вік : слава голові пенсійного фонду зайчуку.такий він соромязливий так виявляе турботу про людей похилого віку що ці люди від щастя почали мерти як мухи.зокрема чорнобильці.як пропонував микола янович.треба взяти всім лопати в руки і саджати капусту.вони не розумні його послухали і відкинули ноги чого і добивается пенсійний фонд який і добавив до пенсіі щоб хватило купити лопати.якщо на виборах будемо розумні то лопати поміняемо на вила.  (написано 29.09.2012 в 04:09 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : слава голові пенсійного фонду зайчуку.такий він соромязливий так виявляе турботу про людей похилого віку що ці люди від щастя почали мерти як мухи.зокрема чорнобильці.як пропонував микола янович.треба взяти всім лопати в руки і саджати капусту.вони не розумні його послухали і відкинули ноги чого і добивается пенсійний фонд який і добавив до пенсіі щоб хватило купити лопати.якщо на виборах будемо розумні то лопати поміняемо на вила.  (написано 29.09.2012 в 04:09 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік