Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 ТІЛЬКИ РАЗОМ ЗДОЛАЄМ САМОТНІСТЬ

В перший день жовтня у нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і шанобливе ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу Незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і наших духовних скарбів.
     Вшановування людей похилого віку розпочалась 14 грудня 1990 року, коли Генеральна Асамблея ООН на 45-ій сесії проголосила 1 жовтня Міжнародним днем людей похилого віку. Україна, як повноважний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства й постановою Кабінету Міністрів від 26 вересня 1997 року затвердила святкування цього Дня. А згодом, відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року, 1 жовтня став відзначатись й День ветерана. Цей день – ще одна нагода нагадати громадськості про необхідність посилення уваги до старшого покоління, особливо тих, хто гостро потребує турботи і підтримки, і для них мають бути створені такі умови, які дозволять відчути себе не гіршими за інших. Адже наше ставлення до даної категорії громадян визначає ступінь цивілізованості суспільства.
     Славутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є дієвою установою соціального захисту, яка надає соціальні послуги одиноким літнім та хворим людям, а також, не чекаючи звернення громадян, вивчає умови життя населення, виявляє тих, хто потребує допомоги та шукає оптимальні можливості надання необхідної підтримки. Тут працюють люди, для яких чужої біди не існує, у яких службові обов’язки і душевне покликання – єдине ціле. Працівники територіального центру чітко й послідовно втілюють в життя державну соціальну політику, іншими словами, “доходять” практично до кожного, хто потребує уваги та турботи. Їх щоденна копітка праця - відповідальна і благородна, спрямована на задоволення нагальних потреб різних верств населення.
     Територіальний центр провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отриман- ня чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бю- джетних та позабюджетних коштів, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.
     Основним завданням територіального центру є виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання; забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг); установлення зв’язків із підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, з метою сприяння в здійсненні соціального обслуговування.
     При територіальному центрі функціонують три відділення: соціальної допомоги вдома, з надання грошової та натуральної допомоги та соціально-побутової адаптації.
     За станом на 1 вересня ц.р. нашим центром виявлено 1652 громадянини, які потребують соціальних послуг, і робота в цьому напрямку триває. Найближчим часом планується завершення реконструкції приміщення відділення соціально-побутової адаптації в с.Миньківці, що дасть змогу обслуговувати тих громадян (незалежно від їх сімейного стану), які мають часткове порушення рухової активності та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі й потребують соціально-побутової адаптації, надання соціально-побутових та інших послуг. Робиться це задля усунення обмежень їхній життєдіяльності та з метою підтримання соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь і навичок з орієнтування в домашніх умовах, залучення до ведення домашнього господарства, самообслуговування, стимулю- вання розвитку різнобічних інтересів і потреб людей, організації їх дозвілля та відпочинку.
     Працівники центру докладають багато зусиль, щоб самотні люди похилого віку щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.
     З нагоди міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана шлемо їм усім щирі побажання міцного здоров’я та довголіття! Бажаю їм багато сонячних днів і років, сповнених теплом, радістю та новими враженнями!
     Петро ЛОПУХ, заступник директора територіального центру, завідувач відділення.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік