Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 “ЯК ТРЕБА НЕ ЛЮБИТИ СВОЮ ЗЕМЛЮ, СВОЮ ДЕРЖАВУ І СВОЇХ ЛЮДЕЙ, ЩОБ СТАВИТИСЯ ДО НИХ ІЗ НЕДОВІРОЮ!..”

«Влада зобов’язана працювати в інтересах людей, забуваючи про свою належність до тієї чи іншої політичної сили», - наголосив у своїй розмові з представниками засобів масової інформації Славутчини двічі екс-міністр оборони України, народний депутат Верховної Ради, наш земляк Олександр Іванович КУЗЬМУК, відвідавши днями рідну Славутчину
     - Олександре Івановичу, ми раді вітати Вас. Як часто вдається Вам навідуватися на малу Батьківщину і що є предметом Вашого сьогоднішнього візиту?
     О.Кузьмук: Дуже радий, що трапилася така нагода – побувати на Славутчині й привітати дорогих земляків із великим святом Різдва Богородиці, побажати їм добра, щастя, злагоди, добробуту і здоров’я. Моя поїздка – планова. В нашій політичній Партії регіонів це практикується. Ми не відриваємося від виборців. Тільки за цей тиждень я побував на Івано-Франківщині, Хмельниччині, Житомирщині, далі прямую на Львівщину, Буковину… Тобто, в нас прагматична полі- тична сила, яка хоче знати, чим живуть наші люди, чого вони від нас чекають.
     - Як проходить спілкування? Чи є зворотний зв’язок? Що очікують люди, які питання ставлять?
     О.Кузьмук: Я сказав би неправду, якби обмовився, що все йде гладко. Ні, наші люди не так добре живуть, як всім нам українською спільнотою хотілося б. І наш народ заслуговує на краще життя! Але люди повинні розуміти, що швидко нічого не робиться. Ми на сьогоднішній день досягли головної мети, яку ставили перед собою, - стабільності. Бо усвідомлюємо, що стабільність - це передумова, базис, щоби йти далі до покращання життя, до добробуту, коли в державі пануватиме впевненість людей у завтрашньому дневі, коли не матимемо роздраю між людьми.
     Сьогодні процеси в державі не котяться назад - це і є, на мою думку, стабільність. І тільки сліпий цього не бачить, як наша країна поступово перетворюється в будівельний майданчик: прокладаються дороги, зводяться школи, житло, перш за все, соціальне, та інші об’єкти.
     Візьміть, для прикладу, нашу Хмельниччину. Порівняйте, що було і що за останні два роки змінилося – незорані поля нашої родючої землі (140 тисяч гектарів таких було), а тепер все оброблено, засіяно, причому, з дотриманням високої культури землеробства. Цьогоріч Хмельницька область зібрала 2,5 мільйона тонн зерна. Я не пам’ятаю, щоб у радянські часи були такі досягнення. А сьогодні команда губернатора взяла курс на 3 мільйони тонн, і цьому можна тільки радіти.
     Ще не так давно Хмельничина була неприваблива для інвестицій, а сьогодні в краї створено потужний інвестиційний клімат, область є однією з найперших на теренах України в залученні інвестицій. Це дає робочі місця, будуються підприємства, такі як Кам’янець-Подільська птахофабрика - найбільша в Європі, або цеме- нтний завод, що увійшов в п’ятірку найбільших у світі. Область перестає бути традиційно дотаційною, на 6 відсотків зменшила потребу в державному фінансуванні. Ось в цьому авторитет і повага.
     Хочу зазначити, що голова ОДА Василь Ядуха спромігся згуртувати навколо себе регіональних патріотів, які люблять свою землю, знають людей, готові працювати задля добробуту області та нашої держави. Переконаний, що ця найважливіша мета нашої політичної сили - добробут громадян, якого вони давно заслу- говують, буде здійснена.
     - Олександре Івановичу, такі два поняття як стабільність і реформи, на перший погляд, несумісні. Як зробити так, щоб зберегти і стабільність, і реформування усіх сфер життя, що давно назріло в Україні? Як сумістити їх?
     О.Кузьмук: Цей баланс дійсно важко звести, тому що реформи не передбачають вибухового зростання економіки - одразу такого не буває. Реформи, як правило, починаються з того, що може і не дуже подобатися людям. Але потім вони дають успіх, і взагалі слово «реформа» означає, що завтра має бути краще, ніж сьогодні. Але до завтра треба дійти!
     Наш Президент це дуже тонко відчуває, він бачить шлях реформ. Соціальні ініціативи Президента – це чітка програма дій для кожного з нас. Ми бажаємо реформ в економіці, в становленні суспільства, демократії, свободи слова? То давайте починати з того, щоб це було вмотивовано і щоб люди відчували, що реформи - для людей. Так, у нас багато проблем, ще низькі зарплати, пенсії. І Президент та уряд це визнають. Але маємо хоч невеликі, проте все ж прибутки, й це дуже важливо. Завтра ми вийдемо на європейський і світовий рівень, задля цього треба лише більше попрацювати. І влада не боїться відповідальності, а реально, прагматично йде до цього.
     - Дуже багато суспільного невдоволення і тривоги викликали дії влади в наведенні порядку з пільгами. Ваша думка, як державного керівника, людини з досвідом, стосовно пільг: які пільги мають залишитися, які слід переглянути? Адже жоден бюджет, навіть європейської держави, таку силу-силенну пільг осилити не може!
     О.Кузьмук: Якось під час офіційного візиту в Азербайджан на моє запитання щодо субсидій і субвенцій пре- зидент цієї країни сказав: «А у нас такого немає. У нас кожний мужчина повинен годувати свою сім’ю і заробляти». Я розумію, що для нас, українців, це не приклад. У нас дещо інший менталітет, інші умови й, безумовно, держава не залишить своїх громадян без субсидій, важливих пільг. Але, на мій погляд, їх обсяги потрібно дійсно зменшувати й одночасно збільшувати заробітну плату та пенсії. Тоді не потрібно буде ніяких пільг, людина буде спроможна самостійно забезпечити себе і свою сім’ю.
     - Чи задовольняє Вас нинішній стан нашого Українського війська? І ще одне цікавить. Свого часу партія влади, тобто, Партія регіонів, поставила риску проти співробітництва з НАТО, забороняла спільні навчання. Чи змінилася нині позиція?
     О.Кузьмук: Буду відповідати на ці питання поступово, з розстановкою, тому що я - політик нестандартний, у мене два головні убори: кашкет військового і капелюх політика. Мене не може задовольняти стан справ у Збройних силах Укра- їни. І не тому, що вони щось не те роблять - вони також перебувають в стані реформування, їх не можна критикувати, вони не повністю забезпечені. Скажу більше, я кожному військовому можу потиснути руку й вклонитися родинам, що у важких умовах вони не зрадили і не пішли торгувати «снікерсами», а продовжують важливу й важку роботу із захисту нашої Батьківщини... Підтримувати військових треба! Тоді будемо мати добротну армію і флот.
     - Ну, а про НАТО що скажете?
     О.Кузьмук: Що стосується НАТО, то з усією відповідальністю заявляю: ніколи Партія регіонів не була проти співробітництва з НАТО. В тому числі і я, як генерал Збройних сил України, будучи командиром дивізії, вже в далекому тепер 1992 році відправляв перший наш миротворчий підрозділ, який діяв в складі НАТО. Під час свої діяльності на посту міністра, віце-прем’єр міністра мав багато діалогів із спільних проектів України з НАТО. Партія регіонів була завжди лише проти вступу України в НАТО. Держава не готова до цього, і є ще вагоміші речі, якими нехтувати не можна. Тим більше, що в нас лише 31% населення підтримує ідею вступу до НАТО, а інші 69% - проти цього, і не враховувати таку думку, яка може призвести до розколу держави, звичайно, не можна.
     Ми повинні дбати про національні інтереси, про безпеку нашої держави і наших людей. Ви знаєте, Президент вніс на розгляд парламенту Засади зовнішньої і внутрішньої політики України, й Верховна Рада прийняла цей закон. Адже Україна отримала новий європолітичний статус як позаблокова держава. Що це нам дало? Додаткові гарантії безпеки. Сьогодні, слава Богу, прямих загроз для України не існує, але ми є свідками, коли держави зникають, коли війни йдуть… Є претензії деяких сусідніх країн і до наших територій. А співробітництво з НАТО - це демонстрація нашої передбачуваності, відкритості, послідовності. І це дає гарантію, що жодна з країн не здійснить проти нас агресії, й нам дозволить звернутися за допомогою, якщо вона буде потрібна.
     - Каменем спотикання між партією влади і опозицією є багато чого. Але наших земляків дуже цікавить питання землі й територіального устрою. Хотілося б почути з цього приводу Вашу думку.
     О.Кузьмук: Земля має належати, як мене ще в школі навчали, тому, хто її обробляє. Ми не повинні давати можливість спекулювати нею! Наша політична сила, тобто Партія регіонів, такі кроки уже зробила, позбавивши іноземців права купувати наші землі. Я переконаний, що українська земля ніколи не стане предметом спекуляцій, а кожний клаптик її буде оброблятися й давати прибуток. Ми за те, щоб цінність землі зростала.
     Щодо територіального устрою, то ви знаєте, що він за останні два роки не змінився. Але є серйозні ідеї - не просто поміняти територіальний уклад, а зробити систему формування територій. Сьогодні, наприклад, розглядається питання щодо створення виконавчих комітетів - це колись працювало, і я не бачу в цьому нічого поганого, якщо орган, який керує, несе пряму відповідальність, а людям це приносить користь. Тобто, якщо є чіткий розподіл влади і утворюється система влади та відповідальності. Але ці зміни відбудуться вже, напевно, після виборів…
     - Так, спілкуємось з Вами, Олександре Івановичу, у визначальний для України час, коли вона готується до виборів. Бачимо величезну кількість партій і приблизно знаємо, хто із цих політичних сил має можливість прой- ти до парламенту, подолати п’ятивідсотковий бар’єр. Скажіть, будь ласка, як політик із величезним досвідом, ось така строкатість політична - вона на користь Україні?
     О.Кузьмук: Життя, в тому числі політичне, навчило мене деяким речам. Перше – поважати релігійні переконання людей, до якої релігії вони не належали б, цей їх вибір - святий. Друге - поважати і політичний вибір громадян, їхню належність до тієї чи іншої партії. Я ніколи не дозволю собі критикувати людину тільки за те, що вона є членом якоїсь партії. Я хотів би, щоб мене зрозуміли будь то член Блоку Тимошенко, «Свободи» чи «Удару» - це його переконання. Але нехай демонструє, що його партія має найсучасніші й найефективніші ідеї, а не просто роздає обіцянки, або верещить, що ми, мовляв, усе зробимо… Чому ж до сих пір не зробили?!
     Я - за повагу, але й за оцінку реальних дій. І правильно, що збільшили ми процентний бар’єр, тому що для партії та окремих політиків повинна бути головною не сама ціль потрапити в стіни парламенту і павичем ходити виборчим округом, або через місяць забути, задля чого туди попав. Я третю каденцію працюю в парламенті, і прийшов туди самодостат- ньою людиною, додатково мені нічого не потрібно. Звичайно, вела мене до Верховної Ради не сама мета туди потрапити, а зробити те, що можу.
     Якщо брати приклад Славутчини, то сьогодні тут голова районної держадміністрації - представник Партії регіонів, мер міста - представник блоку Юлії Тимошенко. Як бути? На моє переконання, во- ни повинні співпрацювати і забувати про свою належність до тієї чи іншої політичної сили. Більше займатися людськими проблемами й господарськими справами. Голова РДА, як представник державної влади, працює чітко в напрямку своїх обов’язків. Як бути тоді меру, коли він представник БЮТ? Він що, повинен бути опозицією до влади? То він же також влада! І якщо він сам себе виключив із системи влади штучно, маючи свої переконання, то це відчувають на собі й ті люди, які його обирали.
     На першому місці повинні бути конкретні діла. І якщо центральна влада веде державну політику, якщо вона розробила систему впровадження тих задумів, які спрямовані на розвиток України, то, шановний пан мер, будь ти БЮТ чи зелений, чи іншого кольору, ти повинен “вмонтувати” свою практичну (а не політичну!) діяльність в цю систему. Тоді буде порядок, а не роздрай.
     А то смішно буває: доїжджаю з Хмельницького до Славути, бачу, висить плакат Партії регіонів, де написано: «Від стабільності до добробуту», а буквально в 15 метрах за ним - такий же великий бігборд Об’єднаної опозиції: «Ми їх зупинимо». От і вся українська реальність!
     Хоча, нам усім треба було б об’єднатися заради держави. На превеликий жаль, сьогодні Об’єднана опозиція не демонструє бажання конструктивізму. Так, у тебе інше переконання. Але держава ж в нас – одна, і навколо важливих, соціальних та інших напрямів повинна бути не боротьба, яку ми, на жаль, відчуваємо постійно, а співпраця. До речі, «регіони», коли були в опозиції, створили опозиційний уряд, який постійно збирався на засідання. Кожен тиждень ми приймали рішення - відповідні постанови і відправляли їх, як і належало, в діючий уряд Ю.В.Тимошенко.
     На превеликий жаль, і я сам був тому свідок, жодна наша пропозиція навіть не розглядалась! Це неправильно. Все, що стосується нашої держави, народу, не ділиться ні на кольо-ри, ні на релігійні чи ідейні переконання. Це повинен бути єдиний шлях до досягнення мети. Хоча, звичайно, право кожного, куди йти…
     - Олександре Івановичу, нас цікавить Ваша позиція як людини щодо мовного питання в Україні. Чому іноземні мови мають отримувати статус державної? Що Ви думаєте про це?
     О.Кузьмук: Але ж ніяка інша мова, крім української, у нас не має статусу державної! От бачите, «все ясно» в цьому законі для того, хто його не читав. На превеликий жаль, у нас так сталося. Я прекрасно пам’ятаю той день, коли парламент (понад 400 голосами!) ратифікував Європейську мовну хартію, а Об’єднана опозиція з такою радістю тиснула на кнопки й усі одностайно кричали, що ми тепер – європейці. Так от у цій Хартії було написано те ж саме, що і в законі, і Хартія передбачала ратифікацію, тобто, затвердити все законом. Що, власне, й зробила більшість Верховної Ради.
     Зверніть увагу, вже наступного дня почалась істерика. Ніхто навіть не прочитав, що на кожній сторінці цього закону чітко записано, що українська мова є державною мовою. Та й конституційна норма тут не порушена. Але ніхто в це навіть не вникнув! На слуху - тільки російська мова. Але це неправильно. Ви прочитайте, вивчіть закон, а тоді робіть висновки. Так, він має недоліки, і на це звернув увагу Президент України, який зібрав кращих вчених (до речі, більшість із них належать до опозиції!), щоб подумати, як його правильно треба впроваджувати... Так, цей закон передбачає можливість і право людини розмовляти мовою, якою навчила мама, от тільки державна мова в нас – українська, й іншої не може бути! Наприклад, у Збройних силах України мова лише українська, й Збройні сили готові захищати і народ, й свою мову.
     - Хвилює питання демократичності виборів, до яких ми йдемо. Та й у Європі уважно спостерігають, як ми готуємось їх проводити. Багато опонентів влади кажуть, що фальсифікації будуть, і вони, мовляв, готуються масивом…
     О.Кузьмук: Бачите, ми знову повертаємося до такої важливої речі як наша національна гідність, до того, що ми є українці. Мені не хотілося б вкотре згадувати про Об’єднану опозицію, в якої на заході - в Америці і Європі є свої суфлери, яка повторює те, що вони їй кажуть. Мені стає гірко й соромно від того, як можна так не любити свою землю, свою державу і своїх людей, щоб ставитися до них із такою недовірою! Ще вибори не почалися, а їх уже оголошують фальсифікованими. Скажіть, хіба це правильно?! Як посол Сполучених Штатів Америки відважується заявляти, що ми не забезпечимо відкритості чи, як він сказав, прозорості виборів? Хто він такий у нашій державі?! У себе в Америці забезпечуйте і там голосуйте. А в своїй державі ми самі розберемося. Чи не так? Давайте сядемо за стіл, потиснемо один одному руки - люди нас розсудять своїми голосами! - й домовимося: ніякої фальсифікації, все прозоро, а після підрахунку голосів подивимося один одному в очі... Ніяких приводів втручатися у внутрішні справи держави давати різним емісарам Євросоюзу ми не повинні! Ми не дурніші, а за багатьма критеріями - ще й розумніші за них.
     - Знаємо, що до Верховної Ради йтиме 22 партії, а ще в нашому окрузі є 8 мажоритарників, і людям буде непросто визначитися. Скажіть, будь ласка, наскільки гострою бачиться Вам боротьба на мажоритарних округах і чи виправдане повернення до змішаної ви борчої системи?
     О.Кузьмук: На моє переконання, перехід до пропорційної системи за партійними списками був невдалим експериментом. Але він повинен був відбутися, бо в майбутньому ми ще прийдемо до цього, коли вирішимо економічні та інші проблеми в державі. Повернення ж до змішаної системи – це, я вважаю, найкраще політичне рішення нашого політикуму. Люди будуть мати свого депутата, до якого можуть звернутися. Він буде допомагати вирішувати проблеми абсолютно конкретних виборців. А якщо не сподобається тим, що зрадить, обмане, то люди зможуть відкликати його...
     - Ви нічого не сказали щодо самовисуванців. Політологи, зокре- ма, стверджують, що саме вони стануть тою золотою карткою в новому парламенті, яка визначатиме, в кого буде більшість, у яких політичних сил.
     О.Кузьмук: Напевно, самовисуванцем йти легше. Завжди важко йти з партією влади. Тому що, яка б не була влада, вона у всі часи (в тому числі й історичні!) знаходиться під атакою тих громадян, які живуть з цією владою. Така філософія життя. Її важко змінити. Я не можу в усьому світі віднайти приклад, де люди люблять свою владу, ту партію, яка представляє її. Ну, можна любити короля чи королеву, але й там є партія і уряд, яких ніхто не любить. Довіряють чи не довіряють - це вже інша справа. Я не суддя тим, хто є самовисуванцями, судити будуть люди - довірою чи недовірою.
     - Олександре Івановичу, Ви тут зачепили питання про роздрай, торкнувшись місцевого рівня. Не подумайте, що ми погано ставимося до міського голови чи голови адміністрації. Але постійно чуємо, як міський голова негативно й відкрито відкликається про діяльність Президента, влади в державі. Що сказали б Ви на це?
     О.Кузьмук: Це якраз і є, на мою думку, приклад незрілої політики та незрілого керівництва. Адже міського голову обрали люди, довірили йому керувати містом - це висока відповідальність. Ти не керуєш Магдебургом, або державою Люксембург - є обласна влада, є центральна влада, є врешті українські закони, які регламентують діяльність місцевої влади - міст, областей, районів і так далі. Й вона, ця діяльність, повинна бути гармонізована. Необачно тут вважати головною своєю заслугою перебування в опозиції, тому що ти стаєш опозицією до влади, яка тобі допомагає вирішувати проблеми міста. А їх безліч: і комунальні, і дороги, і охорона здоров’я, і освіта, й так далі. Ще раз підкреслюю, Славута не може бути князівством Люксембург. Тому мер, в якій би він партії не перебував, має свої переконання тримати глибоко всередині, але співпрацювати з владою так, аби люди, які його обрали, цього не відчували.
     ● Сьогоднішні керівники міста кажуть, що за період свого перебування при владі не зупинили жодного підприємства. А що ще зупиняти? Якщо подивитись на нашу Славуту, то багато заводів у нас давно не працюють – і склозавод, і хімзавод, і деревообробний комбінат, і колишній завод ЗБВ… Хотіли б почути від Вас, як представника владної партії, що буде з такими підприємствами, чи про них треба забути?
     О.Кузьмук: Наведу вам деякі приклади. Тиждень тому я перебував у Миколаєві, де ще 3-4 роки тому стояли всі заводи, в колапсі перебувала вся промисловість. Один пивзавод працював, і то лише завдяки тому, що його викупили бельгійці. Зараз усі підприємства Миколаєва функціонують, всі реанімовані, вони - прибуткові. Можна такі ж переконливі факти побачити в Житомирі. Хіба це не приклад для Славутчини? Чи в Славуті живуть інші люди? Чи, може, тут відсутні славетні трудові традиції, або славутчани не бажають працювати і краще жити? Просто, місцевій владі треба займатися ділом, а не нарікати, що в нас держава погана.
     - Сьогодні неабияка істерія здіймається із-за кордону навколо Юлії Тимошенко. Певно, це намагання вплинути на вирішення питання щодо неї в судах. Але Президент України не зважає на все це і йде своєю дорогою. Чи імпонує Вам така твердість Віктора Януковича?
     О.Кузьмук: Мені імпонує в діяльності Президента те, що він захищає національні інтереси, а не здає їх, як йому не важко це дається. Можливо, коли він підписував той чи інший документ, розраховував на іншу реакцію другої сторони, як це було з Чорноморським флотом. Ви ж знаєте, буває, що на порядність не завжди відповідають порядністю.
     Та й наш Президент, перш за все, теж людина. Тільки на ньому відповідальність за 640 тисяч квадратних кілометрів території України і 46 мільйонів населення! Бачу, Президент у стосунках з Росією, іншими країнами відстоює національні інтереси України, він ні територією, ні людьми, ні нашою Незалежністю не торгує. Це не всім подобається і в нашій країні, і якраз за її межами. Все це дається непросто.
     Думаю, в найближчому майбутньому ми побачимо результат того, що стосується Юлії Тимошенко. Я її знаю давно, ми працювали в одному уряді, вона була головою бюджетного комітету, я - міністром оборони; вона - віце-прем’єром, я - міністром оборони. І дійсно, мені її жаль як людину, як жінку, що так все сталося. Те, що відбулося, не залежало і не залежить від Президента Віктора Януковича, від системи правосуддя, нашого суспільства. Все це цілком залежало від самої Юлії Володимирівни. Кажу, мені жаль, що так сталося. Але суд вчинив справедливо.
     - Олександре Івановичу, днями Славутчину відвідав голова нашої об-ласної державної адміністрації Василь Ядуха, який сказав таку гарну фразу, мовляв, патріот - це не той, хто кладе руку на серце під час звучання Гімну України, а в кого від звучання Гімну мурашки бігають по тілу… То чи «бігають мурашки по тілу» у Вас сьогодні, коли Ви перебуваєте в рідних місцях і, напевно, згадуєте своє село Дятилівку?
     О.Кузьмук: Я обов’язково буду сьогодні в Дятилівці, хоча рідних там, на превеликий жаль, уже не залишилося. Але живуть в селі мої родичі й близькі люди. Напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці обов’язково зустрінуся з ними. Мені немає чого соромитись, тому що ця земля мене виховала і, я думаю, навчила головному: свій авторитет треба завойовувати не кількістю грошей на рахунку і не близькістю до начальства, а своїми реальними справами. Зичу всім жителям Славутчини добра і щастя!
     Записала Віра МАЛЬЧУК,
     фото автора.
     


  коментарі: 5

вік : цей тип який розікрав армію знову виліз на світ.правільно каже що на його шефові відповідальністи за 640 т.квадр.км.а чаму межигіря забув.і верховну зраду не включив.ганьба склеротіку-перевертню.  (написано 29.09.2012 в 04:17 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Броварчанин : Сянько, ти нам краще розкажи як ти ракетою дом в Броварах заїбенив.  (написано 29.09.2012 в 11:15 з адреси:  64-17-124-91.pool.ukrtel.net)
вік : треба його знову міністром поставити.може бахне ракетою раду.  (написано 29.09.2012 в 16:41 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Мамай : Кузьмук - запроданець. Такіх як він козаки на палю саджали.  (написано 29.09.2012 в 17:38 з адреси:  236-132-201-46.pool.ukrtel.net)
Прапорщик : Нема! Нема по тексту вставок "Оплески, бурхливі оплески переходящі в овації", а так, Віра Олександрівна, можете сміливо ставити патрет Кузьмука поряд з домашнім іконостасом. ПроФФесор там, надіюсь, є. А якщо коротко про здобутки і недопрацювання цієї влади, висвітлені у даному опусі, то як в тому анекдоті, де голова колгоспу з високої трибуни на з'їзді партії вихваляється, що понад план здали державі штири літри молока, кіло мняса недодали - хер зламався у бика.
     
     Щось слабенько покусали Sидора, бо вам ще до нього далеко, звиняйте, срати. Він - молодець, не зламався, не продався, як ви. Кузьмук - бойовий генерал, а плазує перед зеком, як шістьорка.
     
     Що казати, "раби, подножки, грязь Москви, Варшавське сміття"
     
     
     
     
     
     
     
      
(написано 29.09.2012 в 18:39 з адреси:  219-253-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 2 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік