Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2012 ЗА ТЕПЛО В КВАРТИРАХ І ПРАВО ВИБОРУ

Президенту України В. Януковичу
     копії: Голові Верховної Ради України В. Литвину
     Прем'єр - міністру України М. Азарову
     
     Відкритий лист
     Керуючись вимогами ст.55 Конституції України, що «кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань» та вимагати виконання ст.64 «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків передбачених Конституцією України», звертаємо Вашу увагу на порушення права громадян щодо вільного користування приватною власністю (власною квартирою в багатоповерховому будинку) в питанні права вільного вибору виконавця (постачальника) комунальних послуг, або права відмови від послуг, які не задовольняють споживача щодо недотримання договірних зобов’язань постачальником (виконавцем) комунальних послуг.
     Незважаючи на заяви керівництва держави щодо реформування галузі житлово-комунального господарства, в правовому полі на місцях застосовуються нормативно-правові акти (підзаконні акти), які супере-чать вимогам Конституції України (ст.42 – «…права споживачів захищає держава»), Закону України «Про захист прав споживачів» (ст.5 «Держава забезпечує споживачам захист їх прав, надає можливість вільного вибору продукції… відповідно до їх потреб і гарантує придбання або одержання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримання здоров’я і життєдіяльності»), Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (ч.6 ст.26 «У разі зникнення потреби в отримані послуги або відмови споживача від користування послугою виконавця/виробника, споживач має право розірвати договір в порядку, встановленому Законом»), Закону України «Про теплопостачання» (ст.24 «…споживач теплової енергії має право на вибір одного або декількох джерел теплової енергії чи постачальних організацій, якщо це можливо за існуючими технічними умовами», або облаштування індивідуального (автономного) опалення замість централізованого).
     Гальмом на шляху реалізації наших конституційних прав, передбачених перерахованими законодавчими актами, є наказ №4 від 22.11.2005р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України в редакції внесених змін та доповнень наказом №169 від 6.11.2007р.
     На місцевому рівні в практичній площині ці питання вирішують місцеві органи влади шляхом надання або ненадання дозволу на відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачів теплової енергії на засіданнях постійної міжвідомчої комісії з розгляду питань відключен- ня від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання.
     Посилаючись виключно на п.2.2.2 наказу №4 Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України «Про затвердження порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання» від 22.11.2005року (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства житлово-комунального господарства №169 від 6.11.2007р. (далі Порядок) як підзаконний акт, що регулює відключення окремих будинків, а не приміщень (квартир), не може застосовуватися в питаннях регулювання відносин з окремими громадянами щодо відключення окремих приміщень (квартир).
     Таким чином, змінивши формулювання «окреме приміщення» на «окремий будинок», наказ №169 від 06.11.2007р. перекреслив дію Конституції України, Законів України «Про захист прав споживачів», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», де договори укладаються між постачальником теплової енергії і фізичною особою – власником (наймачем/орендарем) окремої квартири, а не будинком, або зборами мешканців будинку.
     Для врегулювання правового поля щодо надання послуг із теплопостачання та уникнення правових колізій просимо внести зміни в наказ №4 від 22.11.2005р. шляхом відновлення його редакції, яка діяла до внесення змін та доповнень наказом №169 від 6.11.2007р. Міністерства житлово-комунального господарства України.
     До даного листа додаємо підписи
      мешканців м.Славути
     (всього їх понад 70).
     


  коментарі: 1

вік : молодець золотарук.але його бооротьба марна.це коли пісяе дитина проти вітру.  (написано 29.09.2012 в 04:20 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік