Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 28.09.2012 НЕ ТРЕБА ТРУЇТИ ЛЮДЕЙ!

13 червня цього року Президентом був підписаний Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів». У нашій газеті про цей документ йшлося у №23 від 7.06.2012р. З нового року цей закон вступить у силу, і курити буде заборонено в закладах громадського харчування, культурних закладах, спортивних спорудах, під'їздах житлових будинків, дитячих майданчиках. Спеціальні місця для куріння будуть займати не більше 10% від загальної площі приміщення, і в них необхідно встановити витяжки. Причому, в закладах громадського харчування такі місця не передбачені – навіть за попільницю, яка стоятиме на столі кафе, його адміністрацію будуть штрафувати на суму до 10 тисяч гривень. Доречно згадати, що в країнах, де діє закон про невживання тютюнових виробів, у закладах громадського харчування прибутки набагато збільшились.
     Але ж у Верховній Раді зареєстрований ще й законопроект «Про врегулювання куріння тютюнових виробів у закладах громадського харчування». Його автор - народний депутат Олег Надоша - пропонує відмінити заборону на куріння в барах і ресторанах, прийняту не так давно. У пояснюючій записці до документа він пише, що із введенням заборони курити громадяни «втратять право на самовираження і задоволення своїх звичок” (яких? – хочеться спитати й кому ж вони корисні?). Автор законопроекту чомусь вважає, що заборона куріння – це шлях, який загострює конфлікт між людиною і державою. То, виходить, треба труїти людей – і не буде конфлікту? Овва! Краще не придумаєш!
     Марія КАРАВАН, громадський кореспондент газети, м.Славута.
     


  коментарі: 1

вік : скоро цей депутат який хоче відмінити цей законопроект здохне від туберкульозу.а краще як всі разом  (написано 29.09.2012 в 04:24 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік