Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.09.2012 НАФТОВИК ІЗ СЛАВУТИ

Володимир Давидович Гошкіс народився в Славуті 20 вересня 1949 року. 40 років працював у нафтовій галузі Білорусі - головним інженером об’єднання «Білорусьнафта», де трудиться 20 тисяч робітників, і понад 400 інженерів. Про здобуття вершини його трудової діяльності - у листі його батька Давида Ісаковича Гошкіса до редакції “ТП”
     Коли Володя закінчив Славутську середню школу №1 (яка знаходилася колись там, де теперішня №2) і вступив у Дрогобицький нафтовий технікум, родичі й друзі були здивовані; як це так, що дитина з інтелігентної сім’ї не пішла стежкою батька, не стала журналістом, а обрала собі професію нафтовика, якому доведеться працювати в степах, болотах, тундрі в чоботях і брезентовій спецівці?..
     А поштовхом до вибору професії сином стали дві житейські обставини: спорт і, як не дивно, Дрогобицький дитячий санаторій «Гірка». Буквально перед самим закінченням школи в місцевій газеті з’явилося оголошення, що Дрогобицький нафтовий технікум оголошує набір студентів. В переліку послуг зазначалося, що має він класну спортивну базу, яка дала Україні знаменитих спортсменів. Потяг до спорту з’явився у Володі ще з дитинства: ранкові фіззарядки разом зі мною, батьком, потім теніс, футбол, ковзани і лижі. А в Дрогобицькому дитячому санаторії «Гірка» Володя поправляв своє здоров’я. Під час екскурсії визначними місцями Карпатського краю студенти побували на нафтових промислах Борислава. Там Володя побачив вежу, яка смоктала нафту з глибин землі, і людей, що нею керували. «Праця і романтика!» - промайнуло в голові, сина й запало в душу.
     Він успішно закінчив нафтовий технікум, але захистити диплом йому не довелось. В 1968 році забрали в армію. Солдатська служба співпала з чехословацькими подіями. Два роки Володя стояв на сторожі миру в Європі, а коли демобілізувався, комісія із захисту дипломів уже не діяла.
     З довідкою про закінчення технікуму він і поїхав у Шебенінське управління газопромислового виробництва на посаду помічника бригадира. Хоча, залишатися там не захотів, бо промисел був старий і добування газу затухало, та й перспектив для зросту не бачив.
     В цей час він успішно захистив диплом із правом вибору місця роботи. Його прийняли оператором термохімічного заводу управління «Речіцанафта» об’єднання «Білорусьнафта». Робота на цій посаді й відкрила йому шлях до свердловин, про які він мріяв відтоді, коли побачив на екскурсії в Бориславі. Так Володя став бурильником, потім - старшим бурильником свердловин, старшим інженером із капітального ремонту свердловин.
     В 1979 році син очолив лабораторію з техніки і технології добування нафти. Тут він всерйоз усвідомив значення цієї роботи для підприємства і розвитку власного світогляду. Це незабаром підтвердилось. У 1981 році його запросили на посаду начальника районної служби з освоєння добування нафти в Північну експедицію з розвідування нафти за межами Білорусі. Дев’ять років Володя віддав добуванню нафти на Півночі Росії - в Сибіру.
     У 1989 році Володя повернувся додому й став заступником начальника цеху з капітального ремонту свердловин управління «Речіцанафта». Так співпало, що саме в цей період він заочно закінчив Московський державний університет (факультет - нафтова галузь). Отож, коли в 1996 було створено управління з підвищення нафтовіддачі пластів і ремонту свердловин, тут Володі запропонували обійняти посаду головного інженера. Цього ж року син закінчив заочно Гомельський університет із підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів.
     В 2003 році за багаторічну плідну роботу в нафтовій галузі Білорусі Президент цієї держави нагородив Володимира Давидовича Гошкіса орденом Пошани. А в 2008 році указом генерального директора об’єднання «Білорусьнафта» його було призначено на посаду головного інженера «Білорусьнафта».
     Сьогодні ім’я В.Д.Гошкіса відоме на нафтових промислах Росії, Венесуели, Ірану та Китаю. Кожного разу він повертається додому з новими враженнями і пропозиціями. Завдяки цьому об’єднання «Білорусьнафта» втілило у виробництво прогресивний метод підвищення якості добування нафти та здешевлення бурових робіт супервайзер (що в перекладі дослівно означає «супернаглядач»). Власне, це очі і вуха замовника, де працює підрядник...
     Три роки тому, в 2009-му, я був на урочистостях з нагоди 60-річчя свого сина. Святкова зала, де проходило вшанування ювіляра, сяяла вишуканими словами, щирими обіймами, сердечними поцілунками, різнобарвними квітами під музиу вітань людей праці. Я запам’ятав там такі слова: «Гошкіс – це авторитет. Пройшов шлях від низів до головного інженера об’єднання «Білорусьнафта». Гошкіс – це комп’ютер як в питаннях виробництва, так і людей. Знає все і про всіх». Ось чому я пишаюсь своїм сином і завдячую долі, що він у мене є.
     Давид ГОШКІС м.Славута.


  коментарі: 1

Читач : Дивина, та й годі! Автор - Давид Гошкіс, публікація - про Володимира Давидовича Гошкіса. Від скромності автор явно не помре.
     P.S. Бедный Вовы! Сколько ему пришлось выслушать в детстве от папеньки какой он поц, что не пошел учится на юриста-стоматолога-гинеколога, или играть на скгипочке!
     P.P.S. Гудуть гудки, спішать жидки! Думаєте, до праці? А в сраці!
      
(написано 21.09.2012 в 23:08 з адреси:  143-62-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік