Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.09.2012 В УКРАЇНЦІВ ВІДБЕРУТЬ ЗЕМЛЮ?

Кажуть після парламентських виборів питання землі стане руба: продавати чи ні? Хоча влада й опозиція мають різні погляди на ринок сільгоспугідь в Україні. Перші вважають, що землю треба негайно продавати, бо це забезпечить великі фінансові надходження. Другі виступають за продовження мораторію й пропонують державі звернути увагу передусім на розвиток сільської місцевості.
     У олігархів – біда: закінчуються державні підприємства, більше нічого «привати- зовувати». Тому вони накинули оком на золотий запас українців – чорноземи. Мовляв, на них можна добряче заробити, якщо до справи підійти з чорного ходу. Ось вони й почали засилати козачків до високих урядових кабінетів. Там масштаб оборудки належно оцінили й заходилися писати відповідні закони.
     Основний серед них – про ринок земель. Його підготував «регіонал» Григорій Калетнік. Закон розглянули в першому читанні напередодні нового 2012 року – остаточне ухвалення планувалося у вересні. Щоб не збурювати народ перед виборами, законопроект тимчасово відклали.
     Тим часом пропрезидентсь- ка більшість тишком-нишком ухвалила інший важливий документ – про створення так званого державного земельного банку. Тепер не місцеві ради й районні адміністрації розпоряджатимуться землями сільськогосподарського призначення, а ця новостворена структура та її територіальні підрозділи. Згідно із законом, Кабмін має передати зембанку всі державні сільгоспугіддя. Контролюватимуть цей банк свої люди. Вони ж і торгуватимуть земелькою.
     Ось цю правду про діяльність влади прагне розповісти людям опозиція. «Олігархи, скориставшись злиденним станом більшості власників паїв, хочуть за копійки скупити землю, а потім перепродати її іноземцям і заробити на цьому мільярди», – розкрив суть земельної афери від влади один із лідерів опозиції «Батьківщина» на мітингу в Тернополі, що відбувся минулої неділі.
     Щодо планів із відродження села, то опозиціонери запевняють: ми продовжимо мораторій на продаж сільгоспугідь до того моменту, доки не буде реальної програми розвитку села. Кожна молода сім’я, яка хоче працювати в селі, повинна отримати 30-річну позичку на придбання житла. Так само кожен фермер повинен мати доступ до дешевих кредитів, а також можливість продавати свою продукцію за гарну ціну.
     Своє завдання опозиціонери вбачають у створенні законодавчих передумов для розвитку агропромислового сектору. Тільки тоді, на їх думку, українське село зможе забезпечити країну дешевими і якісними продуктами, значно збільшить експорт за кордон.
     Щоб донести до людей свою програму змін у країні, опозиціонери спорядили в дорогу агітаційну колону з 10 мікроавтобусів. Народні депутати протягом двох місяців об’їдуть всю країну, побувають у найвіддаленіших містечках. Досі в Україні ніхто не проводив таких масштабних турів.
     «Ми хочемо переконати людей, що зміни в державі можливі. При цьому ми не працюємо з «гречкою». Ми працюємо виключно через правду і слово», – сказав один із лідерів-опозиціонерів, збираючись у поїздку.
     Завдяки телемостам центральні мітинги в обласних містах зможуть наживо дивитися одразу в 10 населених пунктах. Передбачаються також інтерактивні включення, під час яких учасники телемостів ставитимуть запитання до представників опозиції й отримуватимуть на них відповіді.
     Вийти в люди – це єдиний спосіб поспілкуватися з народом. Тим більше, що, на їх думку, економічна ситуація в країні погіршується. Опозиція звинувачує Президента в численних порушеннях законодавства і подала на нього до суду. Цей позов, як стверджують опозиціонери, підтримали близько 500 тисяч українців. Вони переконані: настав час нового покоління політиків, які знають, як змінити країну.
     Анатолій КОВАЛЮК.


  коментарі: 19

вік : калетнік-комуніст.  (написано 21.09.2012 в 05:15 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Макс : Створення державного земельного банку дасть можливість зосередити землю в руках держави.Представники опозиції виступають проти цього,їм же треба показати,що вони відстоюють народні інтереси.  (написано 26.11.2013 в 10:25 з адреси:  21-50-124-91.pool.ukrtel.net)
Валя : Я не згоден з тим, що землю мають продавати, її не продавати мають а правильно нею користуватись і отримувати з цього прибуток.  (написано 26.11.2013 в 10:26 з адреси:  99-0-54-37.pool.ukrtel.net)
Лена : Ніхто землю продавати не буде. Навпаки, будуть справжні господарі, які зможуть професійно розпорядитися землею, а банк дасть можливість контролювати ціни на землю.   (написано 26.11.2013 в 14:19 з адреси:  17-1-54-37.pool.ukrtel.net)
Анна : Пришло уже время освободиться от участия в постоянных "политических коридорах", когда все, что предлагается оппонентами, имеет "разрушительный, бандитский, коррупционный" характер. Преимуществом модели Зембанке как прежде всего банка данных в том, что он способствует формированию на рынке адекватных цен на земельные ресурсы и может выступать гарантом прозрачности и законности операций купли-продажи.   (написано 26.11.2013 в 14:33 з адреси:  vpn-local.rada.gov.ua)
 : Державний земельний банк наразі потрібен Україні. Завдяки цій структурі наведеться лад у цій галузі. Думаю, ми маєсо лише підтримувати його створення.  (написано 26.11.2013 в 15:17 з адреси:  dial-up03.vsau.org)
Марія : Складається враження, що опозиція наразі зовсім не володіє інформацією про стан справ на селі. Візьміть «Курку рябу». На чиїх землях побудоване підприємство? Чи не тих паях, які за копійки віддані в оренду на 49 років? А хіба це не спричинене «злиденним станом більшості власників паїв»? А про житло взагалі насмішили. Яку 30-тирічну позичку? Та в селах же хати спорожнілі й безкоштовно брати ніхто не хоче.   (написано 26.11.2013 в 19:00 з адреси:  127-234-93-178.pool.ukrtel.net)
Володимир : Земля має належати державній структурі,яка буде здійснювати чіткий контроль за використанням головного багатства нашої країни,контолювати ціни та інше.  (написано 26.11.2013 в 19:49 з адреси:  5-4-54-37.pool.ukrtel.net)
Аллочка : ТЕ що зараз розпоряджаються землями ОДА та органи місцевого самоврядуваня - не краще. не варто боятися того що це буде один власник - так буде контроль бо нині просто жах яка корупція, так не може тривати.
      
(написано 26.11.2013 в 20:11 з адреси:  23-65-95-178.pool.ukrtel.net)
Сергій : Не володіє мабуть опозиція інформацією, що Державний земельний банк не лише здійснювати операції з земельними ділянками, а й надаватиме кредити сільгоспвиробникам за доступними умовами.  (написано 26.11.2013 в 21:30 з адреси:  60-100-94-178.pool.ukrtel.net)
Сергій Іванович  : те саме у нас є в енергетиці - тобто контроль та одна точка зосередження, і ця галузь в порядку. Тож нічого страхати людей...  (написано 26.11.2013 в 22:04 з адреси:  23-65-95-178.pool.ukrtel.net)
Ирина : Для пиара ничего не жалко. Когда первые законопроекты про рынок земель вносились депутатами, которые теперь в оппозиции, никто им не мешал принять их как закон и запустить рынок земель в Украине. На сегодняшний день проведено очень грандиозная работа по усовершенствованию земельного законодательства и на этом никто не останавливается. К сведению, мораторий на продажу с/г земель действует до 1 января 2016 года. Что касается Земельного банка, то данная госструктура будет надежнее чем органы местного самоуправления, которые погрязли в земельной коррупции.  (написано 26.11.2013 в 23:15 з адреси:  observant-radio.volia.net)
Кристина : Як провладні сили, так і опозиція мали рівний проміжок часу, аби донести до населення свої міркування-напрацювання. На даний час маємо від опозиції «бачення» створити законодавчі передумови для розвитку агропромислового сектору і незгоду із тими законопроектами, які вже пропонує влада. Влаштовувати екскурсію Україною (я про агітаційну колону з 10 мікроавтобусів), виправдовуючи це донесенням до людей своєї програми змін у країні, на мою думку, задорого, шановні. Що ваші представники на місцях не мають змоги, чи не вміють спілкуватися з людьми?   (написано 27.11.2013 в 18:21 з адреси:  dial-up03.vsau.org)
Саша : Державний земельний банк це те, що необхідно нашій державі, адже дякуючи даній структурі можна буде не лише правильно й доцільно розподіляти земельні ресурси, а й досконало контролювати їх використання!!  (написано 27.11.2013 в 21:25 з адреси:  13-234-93-178.pool.ukrtel.net)
Олеся : Вважаю, що всі державні сільгоспугіддя мають належним чином використовуватись та бути під контролем однієї установи, а не "ходити по рукам".  (написано 28.11.2013 в 19:24 з адреси:  cpe-109-108-253-33.enet.vn.ua)
Тата : Все нове спочатку лякає і обростає домислами, насправді ніхто торгувати землею, на щастя, поки що не має права - закони треба читати. В Україні поки що діє мораторій на такі дії.
       
(написано 29.11.2013 в 16:08 з адреси:  cpe-109-108-247-228.enet.vn.ua)
Ірина : В Україні накладено мараторій на землю!! невже ви не розумієте, що це брудний піар суперників!  (написано 29.11.2013 в 22:54 з адреси:  193.106.82.244)
саня : Держзембанк – це ефективна система, яка дасть можливість для розвитку середніх та малих фермерських господарств. В той же час фермерське кредитування виступатиме ефективною підтримкою для таких господарств, що дійсно в подальшому забезпечить їм та державі розвиток. Такі законопроекти обов’язково слід підтримувати.  (написано 01.12.2013 в 16:35 з адреси:  230.39.77.93.pool.smart.vn.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 8 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік