Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.09.2012 ПОДАРУНОК НА ВСЕ ЖИТТЯ

Іду Лісною вулицею, що у мікрорайоні «Сонячному»... Любуюся висотними будинками, насолоджуюсь дзвінким сміхом дітей, які граються на майданчиках. Замилувалась подружжям, котре вийшло з будинку. Не стрималась, підійшла, розпитала, як їм живеться в такому красені. Молода жінка Наталія Гайворовська, не стримуючи задоволення, промовила: «Будинок у нас чудовий, умови проживання в ньому прекрасні. Живи і радій!». Цю ж думку підтримав її чоловік Валерій. Я не стала затримувати Гайворовських, бо побачила: кудись дуже поспішають.
     Недалечко на лавочці сидів симпатичний молодий чоловік, спостерігав за дитячою грою й своїм синочком. Попросила дозволу присісти поряд. Олександр Петрович Дмитрук виявився щирим співрозмовником. На моє запитання він промовив:
     - Щасливі люди, які живуть у цьому 72-квартирному будинку – це військовослужбовці, звільнені в запас із Славутського і Шепетівського гарнізонів. Зводили дім майстри об’єднання «Прогрес» за депутатської й фінансової під-тримки добре відомої всім славутчанам людини - Сергія Васильовича Буряка. Цей дім спорудили швидко і якісно. Особливо вражає сучасне планування квартир: воно – зручне й затишне. Мені, як будівельнику, особливо приємно, що людям живеться тут тепло, комфортно, радісно й щасливо ось уже більше 10 років…
     І пригадав Олександр Петрович, як одного щасливого зимового дня для вручення ключів від нових квартир прибуло в Славуту найвище представництво – міністр оборони України, генерал армії Володимир Шкідченко, керівництво Хмельницької обласної державної адміністрації та Західного оперативного командування, народний депутат С.В.Буряк та місцеве керівництво. Міністр оборони вручив ювілейну медаль в честь 10-річчя Збройних сил України Сергію Буряку. А від щасливих усмішок людей, які отримували ордери на квартири, здавалося, раділо все навколо.
     То була справді добра традиція - в Славуті чи Шепетівці здавати щороку хоча б один будинок для військових - започаткована Міністерством оборони з ініціативи та матеріальної підтримки народного депутата Сергія Васильовича Буряка. 72-квартирний красень виявився третім будинком, зданим для військових. Згодом засяяли вікнами, залилися чистим дитячим сміхом ще й 36-квартирний красень у Шепетівці та 65-квартирний в Славуті.
     Щасливі люди й досі безмежно завдячують долі, що саме від Славутського округу був обраний народним депутатом Сергій Буряк, який “виходив” у коридорах Міністерства оборони України та й у великій мірі сам подбав про фінансування цього будівельного проекту. П’ять красенів-будинків у той складний в економічному розвитку держави час дійсно стали людям, які вже втратили всі надії на отримання житла, подарунком із неба.
     Марія ПАНЧУК, м.Славута.
     


  коментарі: 2

вік : а скільки дали панчук.мабуть більше за 500  (написано 21.09.2012 в 05:19 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : а скільки дали панчук.мабуть більше за 500  (написано 21.09.2012 в 05:19 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік