Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.09.2012 ПІДТРИМАТИ МОЛОДОСТІ ЗЛЕТ

Сучасне молоде покоління свій перший злет у велике життя розпочинає під чималим тягарем суспільних проблем, які не тільки не дають, образно кажучи, розправити крила, а й по-людськи набрати якусь висоту.
     І дуже добре, коли у такі важливі моменти життя юнак чи юнка знаходить надійне плече підтримки, яка дає поштовх до омріяної перспективи. Принаймні, так щасливо сталося у долі Сергія Чубірка...
     Нині він працює інженером-механіком у ТОВ «Серединецьке» корпорації «Сварог Вест Груп». Добросовісний, знаючий свою справу, відданий рідній землі фахівець. І у долі нашого молодого земляка це пора, про яку він говорить: «Я знайшов своє життєве покликання».
     Хоча ще якихось п’ять років тому про таке й не мріялось. Адже зростав Сергій, вважай, напівсиротою у сільській глибинці. Щоб якнайшвидше отримати якусь професію, яка б давала свій «хліб», після закінчення школи пішов навчатись на електрика у Грицівське ПТУ-38.
     Можливо, на тому б усе й закінчилось, якби подальшу путівку у життя не дало йому цільове направлення від «сварогівців». Отож саме за ним, Сергій навчався за державною квотою у Житомирському національному агроеко- логічному університеті на факультеті «Механізація сільського господарства».
     Закінчивши його у 2011 році й отримавши диплом бакалавра, Сергію став працювати на посаді інженера-механіка у ТОВ «Серединецьке». В цьому році без відриву від виробництва захистив диплом спеціаліста.
     — Моя робота мені до душі. А колектив, у якому працюю, взагалі чудовий. Усі молоді, віддані своїй справі, згуртовані однією метою, одним життям, землею, якщо хочете, — каже Сергій Іванович Чубірко. — Ще подобається, що у нашому підрозділі завжди маєш, справу з новою потужною й високоефективною технікою. Її доводиться й вивчати, й адаптувати до нових польових умов. Тут відчуваєш, що перебуваєш на передньому рубежі новітніх агротехнологій. Коли працюєш, мовби відкриваєш нові горизонти, це приносить задоволення від обраної професії. Та й зарплата, як для молодого спеціаліста, - пристойна, дозволяє утримувати сім’ю, й умови праці на високому рівні…
     Уже не перший рік діє договір про співпрацю «сварогівців» із такими відомими в країні навчальними закладами як Житомирський національний агроекологічний університет, Подільський державний агротехнічний університет (м. Кам’янець-Подільський) та Грицівське вище професійне училище №38. У межах цього договору організовуються зустрічі з викладачами і студентами, на яких обговорюються напрямки співпраці, зокрема, проходження останніми практики на базі господарств корпорації, забезпечення кращих випускників робочими місцями та створення необхідного середовища для проведення наукових досліджень тощо.
     До речі, «сварогівці» щороку беруть на практику кілька десятків студентів із згаданих вишів. Практиканти ж мають чудову можливість не лише поповнити свої знання у різних галузях сільського господарства, але й випробувати навики на сучасній новітній закордонній техніці. Оскільки нині навчальні заклади не в змозі закупити таке дороговартісне обладнання, праця у корпорації стає хорошим досвідом для кожного студента.
     А сумлінних вихованців – агрономів, зоотехніків, ветеринарів, інженерів-механіків – за їхні старання, починаючи уже з третього курсу охоче беруть на постійну роботу в дружну сім’ю корпорації. Таким чином, надійну життєву підтримку вже отримали чимало молодих і перспективних краян, як бачимо, оброчинність «сварогівців» позначилися на долі Сергія Чубірка.
     — Питання підтримки молоді нині є дуже актуальним, особливо у плані працевлаштування. Адже ні для кого не є новиною, що лише приблизно десята частина студентів може влаштуватися за спеціальністю. Решта мусять заробляти собі на прожиття в інших сферах, без змоги отримати належну посаду, гідну зарплату, високий соціальний статус. Отож співпраця виробничників з освітніми закладами покликана виправити ситуацію, популяризувати аграрні професії, щоб вони мали попит серед молоді, — вважає кандидат у народні депутати України Сергій Буряк. — Адже для молоді перше робоче місце — питання номер один. А нині у багатьох сільських регіонах України просто катастрофа: взагалі немає ніякої роботи. Тому в своїй передвиборчій програмі я одним із пунктів зазначив, що молодим спеціалістам необхідна державна підтримка. Ініціюватиму розробку програми із забезпечення першого робочого місця, соціальних гарантій випускникам вишів.
     Переконаний, що створення робочих місць буде вирішувати дуже багато питань. Перш за все, люди отримають роботу, не буде відтоку молоді з села. А коли більше людей залишиться працювати на рідній землі, то можна буде зберегти лікарні та школи, дитсадки, відроджувати соціальну сферу, будувати дороги.
      Україна – чудове місце для життя, і в українському селі можна жити, як зауважує Сергій Васильович Буряк. “Зараз є дуже багато соціально активної молоді, готової займатися бізнесом, професійно застосовувати свої знання і руки. Але їм треба допомогти. І я буду все робити задля цього”, - обіцяє він.
     Володимир НИТКА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 5 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік