Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.09.2012 МАЙБУТНЄ СЕЛА – У ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ

Того серпневого ранку, як і 26 років поспіль, нас переповнювало якесь дивне відчуття, очікування чогось несподіваного, адже ми їхали на чергову нараду-семінар у Мокіївську зош, що в Шепетівському районі. Були переконані, що, як і завжди, побачимо щось таке, чого немає в інших школах, що, можливо, запровадимо й у своїй рідній альма-матер.
     Саме так і сталося. Нам презентували центр професійної підготовки, на базі якого учні семи шкіл району вже кілька років поспіль отримують посвідчення водія категорії «В», «С» та тракториста-машиніста категорії «А».
     У сі були вражені матеріальною базою центру. Запам'яталась цікава і змістовна розповідь про роботу закладу, організацію навчального процесу керівниц- тва школи.
     Звісно, одних бюджетних коштів для організації роботи такого центру не вистачить. Адже потрібно організувати довезення учнів із шести сіл, гаряче харчування цих школярів тощо. Для вирішення такої потрібної справи дуже важливо мати однодумців-меценатів. І тут, як зазначило керівництво закладу, на допомогу ще п’ять років тому прийшов благодійник Сергій Буряк. Саме за його підтримки педагогічному колективу вдалося допомогти частині учнів отримати першу свою професію ще у стінах школи. Сергій Васильович і досі підтримує та високо оцінює навчання з професійної підготовки учнів, даючи їм шанс оволодіти спеціальністю на шкільній лаві, що дасть змогу в майбутньому скористатися цим.
      На базі інших середніх шкіл, враховуючи те, що частина дітей, випускників шкіл, залишається жити і працювати на батьківській землі, а корпорація «Сварог» на чолі з Сергієм Буряком активно займається рослинництвом, відродженням тваринництва, можливо, слід було б ще відкрити ще не один такий центр.
     Бо користь від цього була б усім! Насамперед тим, що ми з дитинства привчали б дітей любити свою рідну землю, бути господарями на ній. По-друге, створивши спеціальні лабораторії, можна було б активізувати роботу МАН, налагодити тісніші зв’язки з науковцями, а корпорація мала б своїх перспективних спеціалістів. Адже тільки в кооперуванні виграє справа, а значить, і усі ми.
      Микола МАМЧУР.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік