Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.09.2012 З ДУМКОЮ ПРО ДІТЕЙ

Освітня галузь Полонщини в минулому навчальному році спрацювала на високому організаційно-професійному рівні. Про це засвідчують досягнуті результати, здобуті перемоги. По-перше, в навчальних предметних олімпіадах учні Полонського району на рівні області вибороли перше місце серед інших. З 27 переможців 17 – це учні Полонської гімназії. З науково-дослідницької роботи команда полонських МАНівців посіла друге місце, з 11 переможців 8 – також учні гімназії. Не дивно, що ці талановиті діти згодом вступають у найпрестижніші вищі навчальні заклади країни з пристойним багажем знань.
      Полонська гімназія розпочала новий навчальний рік, як і завжди, ошатною, чистою, гарною, естетично оформленою. За плечима – вагомі досягнення, адже за результатами ЗНО, рівнем знань цей престижний навчальний заклад увійшов в десятку кращих в області. Попереду – багато цікавих задумок, нових планів, звершень та здобутків.
      Зміни на краще відбуваються тоді, коли на кожному робочому місці починається пошук, виявляється ініціатива, долається інерція. Школа забезпечує належне виховання лише тоді, коли вміло допомагає вчителю бути здібним, творчим, щоб навчити молоде покоління мудрості життя, по-сучасному мислити і діяти. У Полонській гімназії дійсно високопрофесійний педагогічний колектив. Вчителі завжди йдуть в ногу з часом, вони у постійному пошуку нових методів роботи, регулярно досягають високих результатів у конкурсах професійної майстерності.
      Все це позитивно впливає на освітній процес і логічно підтверджується досягненнями учнів. Так, наприклад, за підсумками минулого навчального року на високому рівні його закінчили 96 гімназистів, на високому і достатньому рівнях – 285 учнів. Щорічно третина випускників, закінчують заклад із золотою та срібною медалями. Вже традиційними стали високі показники призових місць на районних та обласних олімпіадах з базових предметів та у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Учні Полонської гімназії – постійні учасники престижних конкурсів, таких як Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка, Міжнародний тематичний конкурс „Кенгуру”, Всеукраїнський конкурс з англійської мови „Гринвіч”, Всеукраїнський інтерактивний конкурс „Колосок”, Всеукраїнський фізичний конкурс „Левеня”, Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності „Бобер”.
      Ще один аспект, який не можна обійти – це умови, в яких навчаються гімназисти. В школі з кожним роком стає все затишніше і комфортніше. Простора зручна їдальня завжди радує смачними та корисними стравами, класні кімнати естетично оформлені, коридори школи буяють зеленню. На другому поверсі будівлі розкинувся справжній зимовий сад, для занять спортом гімназія має два спортивні майданчики (один із штучним покриттям), тренажери.
     За підтримки кандидата в народні депутати Сергія Васильовича Буряка гімназія придбала спеціальні меблі, дошку для фізичного кабінету. Такі ж меблі, завдяки кандидату в народні депутати, отримав і хімічний клас.
      - Приємно, що знаходяться сьогодні такі люди як Сергій Васильович Буряк, які живуть з думкою про дітей - майбутнє нашої держави, єдині у прагненні зробити навчання їх комфортним, цікавим, насиченим, - зазначає директор навчального закладу Ганна Олексіївна Марченко.
      В цьому році у Полонську гімназію прийшло 80 першокласників. Двері навчального закладу радо відчинилися для маленьких гімназистів, які з цікавістю ступили на стежину здобуття нових знань. Ця стежина обіцяє для них багато радощів.
     Ольга ГОЛОВАЧУК.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік