Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.09.2012 «КАРІТАС» ПРОТИДІЄ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Нещодавно до Славути завітали Оксана Устинова (на фото), національний координатор проекту Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» (в Хмельницькому діє його обласний осередок) та керівник Консультативного центру з протидії торгівлі людьми Вадим Яцишин. День перебування у нашому місті виявився заповненим вщерть: спершу на базі міськрайонного центру зайнятості вони провели навчання для безробітних громадян, а в другій половині дня – тренінг під егідою ОБСЄ «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні». Гості прихопили із собою багатий роздатковий матеріал і методичні рекомендації, тож добре підготувалися до спілкування. От тільки зацікавлених у ньому осіб і служб з нашого боку виявилося замало…
     - У Славуті ми тому, що тут були постраждалі, з якими ми працювали, – пояснила Оксана Анатоліївна. – Перед тим був Волочиськ, третьою відвідаємо Шепетівку. Минулоріч була створена Всеукраїнська коаліція громадських організацій – до неї входять й «Карітас», й «Просперо», що допомагають постраждалим від торгівлі людьми. Працюємо у цій сфері уже 10 років й весь цей час тісно взаємодіємо з МОМ (Міжнародна організація з міграції). Зазначу, вона допомогла українським жертвам повернутися додому більше ніж з 50 країн світу. А сприяють їй в Україні біля 20 неурядових організацій, в тому числі й наша.
     На що конкретно пішли роки наполегливої праці? В нашій державі вже прийнятий і діє Закон «Про протидію торгівлі людьми». Цьогоріч Кабінетом Міністрів затверджені порядки встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми; взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; випла- ти одноразової матеріальної допомоги постраждалим людям.
     Згадуваний нами Консультативний центр видає та розповсюджує буклети, листівки, плакати та інші інформаційні матеріали. У співпраці з Хмельницьким обласним центром зайнятості в кожному із районів області систематично проводяться семінари-тренінги (як от у нас. – Авт.) для тих осіб хто шукає роботу, осіб, роботодавців, старшокласників та учнів закладів профтехосвіти за тематикою «Запобігання торгівлі людьми. Попередження трудової міграції». Загальна кількість превентивних заходів, організованих Центром, - 690, кількість учасників сягнула 8 тисяч осіб.
     У вразливому стані нині перебуває до 90% населення України, з тривогою зазначила О.Денисова: це може бути чоловік у пошуках роботи і жінка-одиначка, котра може потрапити у сексуальне рабство, і просто дитина, котра спілкується через Інтернет, а тому є не захищеною від негативної інформації. Ланцюг злочинних дій тягнеться від вербування і перевезення жертви до її продажу та експлуатації. Під останню ж підпадають, окрім усього іншого, залучення в боргову кабалу, рабство, примусова праця, використання у порнобізнесі, сутенерство, звідництво...
     Тож повчальною стала для учасників семінару навчально-тренінгова гра «Рожеві окуляри», що закріпила здобуті знання.
     Валентина АНДРІЄНКО,
     фото авторки.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік