Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.09.2012 СВЯТКУВАЛИ ЛІСІВНИКИ

Уже на підході до районного Будинку культури гра міського муніципального духового оркестру налаштовувала на святковий настрій. Позитивних емоцій додав і зал, заповнений винуватцями свята – славутськими лісівниками у зеленому форменому одязі, які прийшли із родинами, дітьми та онуками. Ото була радість для дітвори, коли їхнім татові, мамі чи дідусеві вручали на сцені почесні відзнаки, квіти і подарунки!..
     Урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівника лісу відкрив профспілковий лідер Славутського лісового господарства Михайло Остапчук. Він представив поважних гостей, яких вдосталь завітало до лісівників на професійне свято, і першим надав слово керівникові підприємства Вікторові Сапожніку. Віктор Вікторович, окресливши досягнення, назвав показники, які виводять славутську лісову галузь на лідируючі позиції не лише в області. Лише одна маленька деталь: здали 3км лісових доріг минулого року і стільки ж – цьогоріч; осилили масштабну дорогу з твердим покриттям в районі Кутківського лісництва…
     Велику групу працівників господарства нагородив і вітальні слова від себе особисто та від обласної влади виголосив наш шанований земляк Віталій Лісовий, начальник обласного управління лісового та мисливського господар- ства. «На вас лежить 95% виробничої програми Хмельниччини, - звернувся Віталій Митрофанович до залу. – Ви впевнено тримаєте Перехідний прапор нашої галузі». Цінний подарунок – іменинний годинник - з рук заслуженого працівника лісового господарства України, депутата обласної ради В.М.Лісового отримав начальник складу №2 Ярослав Німець. Групу нагороджених членів колективу лісівників очолив Леонід Грубой, головний лісничий Славутського господарства.
     Очікуваною в залі стала поява кандидата в народні обранці, екс-депутата Верховної Ради багатьох скликань Сергія Буряка, якого супроводжували його помічники і представники. «Мені легко дивитись вам у вічі, бо ми співпрацювали впродовж багатьох літ. Переконаний: люди, котрі тру-дяться в лісі, живуть у злагоді з природою, із своїм зовнішнім і внутрішнім світом”, - мовив Сергій Васильович.
     “Осінь – найщедріша пора ро- ку, і невипадково саме в осінні місяці свої професійні свята відзначають найближчі до природи трударі лісів та полів, - зазначив голова районної ради Леонід Радзивілюк. – Приємно зайти в наші ліси, де видно дба- йливу руку господаря. Славут- ське лісове господарство не стоїть осторонь й від громад- ського життя: делегувало 5 депутатів у районну раду”.
     Почесні грамоти і подарунки з-поміж інших Леонід Анатолійович вручив Вікторові Ковбі, Галині Фелонюк, Олені Борщук, Ніні Калач. Естафету нагороджень перейняв секретар міської ради Борис Семенюк (у депутатському корпусі міськради також є три представники колективу лісівників): від територі-альної громади Славути грамоти міського голови отримали водій Борис Вачковський, інженер лісових культур Тетяна Поєнко, підприємець Віктор Сідорук, вальник лісу Василь Рокищук та інші. В свою чергу Борис Миколайович зазначив, що ліси – то окраса нашого міста, а Славутське лісове господарство завжди було в числі кращих ще з часів Союзу. Йому, до того ж, завжди щастило на керівників…
     Й насамкінець був зачитаний святковий наказ, згідно із яким кращі з кращих й цьогоріч занесені на Дошку Пошани лісгоспу: це і майстри лісу Віктор Яцюк, Анатолій Потапчук та Євгеній Денисюк, і головний економіст підприємства Галина Остапчук, й інженер Володимир Бережний, й лісоруб Сергій Титарук, і рамник Віктор Хоменко, і токар Геннадій Нікітчук, і стропальник Святослав Красуцький. Грошовими преміями вшанували в той день велику групу ветеранів, яких запросили на свято, відвівши їм у залі кращі місця. Промовистими були такі рядки із наказу: «Виплатити матеріальну допомогу кожному працюючому та пенсіонерам виробництва».
     Порадували лісівників того дня й чудові народні колективи РБК – хоровий «Поліська перлина» та танцювальний «Пролісок». Співали й танцювали на славу!
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік