Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.09.2012 СВЯТКУВАЛИ ЛІСІВНИКИ

Уже на підході до районного Будинку культури гра міського муніципального духового оркестру налаштовувала на святковий настрій. Позитивних емоцій додав і зал, заповнений винуватцями свята – славутськими лісівниками у зеленому форменому одязі, які прийшли із родинами, дітьми та онуками. Ото була радість для дітвори, коли їхнім татові, мамі чи дідусеві вручали на сцені почесні відзнаки, квіти і подарунки!..
     Урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівника лісу відкрив профспілковий лідер Славутського лісового господарства Михайло Остапчук. Він представив поважних гостей, яких вдосталь завітало до лісівників на професійне свято, і першим надав слово керівникові підприємства Вікторові Сапожніку. Віктор Вікторович, окресливши досягнення, назвав показники, які виводять славутську лісову галузь на лідируючі позиції не лише в області. Лише одна маленька деталь: здали 3км лісових доріг минулого року і стільки ж – цьогоріч; осилили масштабну дорогу з твердим покриттям в районі Кутківського лісництва…
     Велику групу працівників господарства нагородив і вітальні слова від себе особисто та від обласної влади виголосив наш шанований земляк Віталій Лісовий, начальник обласного управління лісового та мисливського господар- ства. «На вас лежить 95% виробничої програми Хмельниччини, - звернувся Віталій Митрофанович до залу. – Ви впевнено тримаєте Перехідний прапор нашої галузі». Цінний подарунок – іменинний годинник - з рук заслуженого працівника лісового господарства України, депутата обласної ради В.М.Лісового отримав начальник складу №2 Ярослав Німець. Групу нагороджених членів колективу лісівників очолив Леонід Грубой, головний лісничий Славутського господарства.
     Очікуваною в залі стала поява кандидата в народні обранці, екс-депутата Верховної Ради багатьох скликань Сергія Буряка, якого супроводжували його помічники і представники. «Мені легко дивитись вам у вічі, бо ми співпрацювали впродовж багатьох літ. Переконаний: люди, котрі тру-дяться в лісі, живуть у злагоді з природою, із своїм зовнішнім і внутрішнім світом”, - мовив Сергій Васильович.
     “Осінь – найщедріша пора ро- ку, і невипадково саме в осінні місяці свої професійні свята відзначають найближчі до природи трударі лісів та полів, - зазначив голова районної ради Леонід Радзивілюк. – Приємно зайти в наші ліси, де видно дба- йливу руку господаря. Славут- ське лісове господарство не стоїть осторонь й від громад- ського життя: делегувало 5 депутатів у районну раду”.
     Почесні грамоти і подарунки з-поміж інших Леонід Анатолійович вручив Вікторові Ковбі, Галині Фелонюк, Олені Борщук, Ніні Калач. Естафету нагороджень перейняв секретар міської ради Борис Семенюк (у депутатському корпусі міськради також є три представники колективу лісівників): від територі-альної громади Славути грамоти міського голови отримали водій Борис Вачковський, інженер лісових культур Тетяна Поєнко, підприємець Віктор Сідорук, вальник лісу Василь Рокищук та інші. В свою чергу Борис Миколайович зазначив, що ліси – то окраса нашого міста, а Славутське лісове господарство завжди було в числі кращих ще з часів Союзу. Йому, до того ж, завжди щастило на керівників…
     Й насамкінець був зачитаний святковий наказ, згідно із яким кращі з кращих й цьогоріч занесені на Дошку Пошани лісгоспу: це і майстри лісу Віктор Яцюк, Анатолій Потапчук та Євгеній Денисюк, і головний економіст підприємства Галина Остапчук, й інженер Володимир Бережний, й лісоруб Сергій Титарук, і рамник Віктор Хоменко, і токар Геннадій Нікітчук, і стропальник Святослав Красуцький. Грошовими преміями вшанували в той день велику групу ветеранів, яких запросили на свято, відвівши їм у залі кращі місця. Промовистими були такі рядки із наказу: «Виплатити матеріальну допомогу кожному працюючому та пенсіонерам виробництва».
     Порадували лісівників того дня й чудові народні колективи РБК – хоровий «Поліська перлина» та танцювальний «Пролісок». Співали й танцювали на славу!
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік