Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.09.2012 АНДРІЙ ЩУРИК: ЗАКОНИ ФІЗИЧНІ В ПЛОЩИНІ ПОЛІТИЧНІЙ. КАНДИДАТАМ-«ГРЕЧКОДАВЦЯМ» НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ ПРИСВЯЧУЮ

За що люблю фізику і не люблю політики, так це за непохитність законів першої і вільне їх трактування другою. От як дотумкав колись Ісаак Ньютон ще у далекому 1687-у році чому яблуко має падати саме додолу, так з тих пір воно, згідно його закону всесвітнього тяжіння, додолу й падає. І ніякі законодавчі акти та поправки, включаючи президентське вето на те яблуко не подіють, хіба що крім вітру, який теж підпорядковується суто фізичним законам . Людина вже давно навчилася використовувати ті фізичні закони на своє благо, від золотого правила механіки і закону збереження енергії, до банального чайника, у якому вода має закипати при 100°С і ніяк не нижче. Прямо скажу, це далеко не те, що у Верховній Раді, де до кожного закону, при потребі, можуть внести любу поправку, або ще декілька законів про внесення зміни до поправки до попереднього закону. Сам чорт ногу зламає. А тут ще й вето президентське на всю ту законотворчу стряпню може запросто так зверху – «ляп!», і спробуй розберися тоді у всій тій навколозаконній перипетії. Ну, скажімо, ніяк не можуть законотворці наші наказати Сонцю сходити і заходити коли їм заманеться, натомість, вони стрілками годинника навчились законодавчо маніпулювати туди-сюди, як Шама кіньми. Зате, попри здоровий глузд, що природні корисні копалини, які, згідно тих же фізичних і хімічних законів, протягом мільйонів років утворювались у земній корі і мали б належати народу, який там мешкає, - одним розчерком пера запросто стають власністю якогось там напівкримінального олігарха. Бо той олігарх, бачите, причетний до законотворчості політичної, де можна як завгодно «нахімічити» на свою користь. Тут явний симбіоз суто фізичного закону збереження енергії, що ніщо не може зникнути кудись безслідно, воно лише перетворюється з одного виду енергії в інший, з брудною політичною поправкою, що зароблені кимось матеріальні цінності і кошти теж нікуди не зникають, лише завдяки хитромудрим маніпуляціям під куполом Верховної Ради перекочовують з багатьох маленьких кишень в інші, величезні і бездонні.
     А як би було добре, щоб непорушні закони фізики та й діяли ще у площині політичній! Ну скажімо, виголошує з високої трибуни кандидат у кнопкодави завідому брехню про чергове світле майбутнє та покращення нашого життя відразу після його обрання, - як тут тобі вступає в силу поправка до закону всесвітнього тяжіння і сили гравітації концентруються не на земному ядрі, а на трибуні виступаючого! І летить з суто фізичним прискоренням у ту трибуну все, що погано закріплене. Від графина з водою і до звичайної табуретки. Можна, звісно, завідомо внести відповідну поправку, – приклеїти, закріпити скотчем чи прибити цвяхами все, що має здатність вільно рухатися. Тоді б згідно іншої поправки, усі курячі яйця в радіусі зони впливу виступаючого, - з курників, сараїв, вітрин магазинів і базарних лотків раптом мали б поміняти вектор земного тяжіння і полетіти у ту трибуну. Або, скажімо, зібрався сідати такий оратор у своє закордонне авто-членовоз ціною річного бюджету цілого райцентру, а воно у момент дотику правлячого сідалища до шкіряного сидіння візьми і перетворись у вітчизняну «Таврію», або «Славуту», в крайньому разі – близькозарубіжного «Жигулика». Справедливо було би. А ще, уявімо, збирається вийти з промовою до народу корупціонер і казнокрад, - аж тут все поцуплене ним у свого народу і держави, згідно новітніх поправок до фізичних законів, раптом перетворюється у золотий еквівалент і рівномірно концентрується у тому місці, через яке далеко не всі чоловіки можуть бути добрими танцюристами! Уявляєте, що би було? Хоч кумедно, зате по-справедливості. Відразу стало б видно, хто є хто. Або, як би було добре, щоб енергія думок і побажань пересічних громадян, які вже давно втомились чекати пресловутого покращення свого навіть не життя, а животіння, виживання, -сконцентрувалась на тих вгодованих можновладцях, надавши їм одразу третьої космічної швидкості, згідно якої швидкість тіла дозволяє перебороти тяжіння Сонця і загубитись десь у міжзоряному просторі.
     Але все це поки-що з області фантастики. Хоча у свій час людство навіть гадки не мало, що в недалекому майбутньому втіляться в життя найсміливіші фантазії Жуля Верна. Можливо, нашим дітям і внукам якимось чином вдасться внести необхідні корективи до непорушних фізичних законів. А поки що, як говорив перший Президент України Л.М.Кравчук – маємо те, що маємо. Іншими словами – заслуговуємо на ту владу, яку обрали.
     
     Фантазував не Жуль Верн, а Андрій ЩУРИК м.Славута
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 7

Konservator : Браво Андрію!
     Оце дійсно стаття в якій на поставлені питання треба шукати відповіді і це створює грунт для діалогу.
     Маленька римарка. Температура кипіння рідини залежить від парціального тиску пари цієї рідини над її поверхнею. Тому температура кипіння води може бути більше або менше 1000С.
     З повагою Konservator
      
(написано 18.09.2012 в 20:26 з адреси:  183-145-133-95.pool.ukrtel.net)
Ескімос : Читаю - дивуюся, думаю - дивуюся, аж плакати хочеться, всі хотять набити своє пузо українським салом і ні про що не переживати. А як жити дальше, Та не можна більше мовчати. Молодець Анрій. Пиши менше але частіше, може більше прочитають.
     Слава .... ( кому). 
(написано 19.09.2012 в 22:16 з адреси:  178.213.168.2)
вік : дурні. шо один шо другий  (написано 20.09.2012 в 04:18 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Konservator : Для ВІК
     Ваш коментар схожий на послід від горобця. Летів, сернув, попало куди впало.
     В українській мові немає союзу ШО, а є союз ЩО  
(написано 20.09.2012 в 07:39 з адреси:  170-114-133-95.pool.ukrtel.net)
вік для клоуна компрессора. : а я по одескому юмору.ти шо качаеш .говно чи повітря  (написано 20.09.2012 в 11:54 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
Читач : Починати писати з великої літери для віка, видно, не дано, не всі ж можуть бути, скажімо, художниками, чи музикантами, а от в українській мові слова "одескому" не існує. Є "одеському", по-російськи - "одесскому". "Юмор" - російське слово, по-українськи буде "гумор". Я вже мовчу про крапки, коми і пропуски. Все-таки дарма вік вийшов з ПР, там саме місце таким неукам.  (написано 20.09.2012 в 19:37 з адреси:  223-56-124-91.pool.ukrtel.net)
вік читачу : а ти такий колоун як твій лідер.півень задроченний  (написано 20.09.2012 в 22:10 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік