Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 ЧИ БУДЕ ПРАВДА НА ЗЕМЛІ?

За двадцять років Незалежності ми мали чотирьох президентів. Кожен із них приводив до владних крісел свою команду. Всі вони – і президенти (окрім В.Ющенка), і прем’єри, і спікери, і високопосадовці – були від старої комуно-радянської номенклатури (секретарі, дирек- тори). Певно, тому так і не змогли визначитись із напрямком руху, що ми будуємо і куди йдемо.
     Перший Президент у минулому був головним ідеологом радянської України, має пряме відношення до проголошення і визнання Незалежності України. Він, на мою думку, все ж став україністом. Другий Президент (в минулому – директор великого заводу) виявився причетним до того, що сталось з економікою, з суспільством, хоча також в якійсь мірі претендував на визнання його україністом. Відбув він дві каденції… і пішов на заслужений. Їх обох сьогодні ніхто не зачіпає, ні за що не питає. Вони недоторкані, перебувають в доброму здоров’ї та гуморі.
     Із чотирьох Президентів найбезправнішим був, звісно ж, третій Президент, якого відразу ж, порушивши канони Конституції та замінивши статус президентсько-парламентської республіки на парламентсько-президентську владну вертикаль, позбавили президентських повноважень і можливостей. Обдурюючи народ, його ще й сьогодні попрікають(?!) в слабкості. Подумати тільки, такі «розумні» й так зневажливо називали колегу то «колгоспним бухгалтером», то «пасічником», то «американським ставлеником». І все заради того, щоб зганьбити й позбутися «чужака»… Тепер стверджують: який би не був Президент, його треба поважати.
     І все ж, на моє глибоке переконання, саме Віктор Ющенко започаткував демократизацію, свободу слова і совісті. Саме він був і залишився щирим українцем-християнином. Пригадаймо, коли прийшов В.Ющенко, він одразу запросив за круглий стіл промисловців і підприємців, представників усіх парламентських фракцій і запропонував підписати Універсал – угоду про мир і співпрацю. А сокиру війни порадив закопати й забути, де вона закопана. Пригадується, не підписали Угоду лише бютівці(?!). Та й усі інші підписанти дуже швидко відцурались своїх підписів. Ніхто не захотів ні миру, ні єднання, ні співпраці!
     То як це назвати, як не зрадою? І війна продовжилась. Триває вона до сьогоднішнього дня. Все спустили з гальм, і ми покотились до прірви. Так третього Президента і свої, і опоненти «прокотили на вороних». А даремно! Бо свої тепер «ку- сають лікті», а опоненти, хоча й потішились спочатку, тепер мають головний біль, купу проблем і неабиякий дискомфорт.
     І прийшов четвертий Президент - із царськими повноваженнями, правами та можливостями. Все в його руках! Як і годиться, привів нову команду. Що від того змінилося? В суспільстві запанувала тривога. Чуємо постійні звинувачення попередньої влади. Бачимо розчарування народу, який втрачає віру в свою свободу, демократію, справедливість, незалежність. Люди бояться втратити роботу, бізнес. Молодь виїжджає за кордон. Не від доброго, звісно, життя. Бо по всіх-усюдах наші співвітчизники, живуть набагато краще, аніж у себе вдома, в рідній Україні. Особливо важко добропорядним, інтелігентам. На таких, кажуть, воду возять. А між тим – це трудоголіки, дисципліновані, безвідмовні виконавці, робочі конячки. Свідомі, небайдужі, з активною життєвою позицією, вони прагнуть щось змінити, подають свій голос. Та сильні світу цього ігнорують ними, нехтують, бо це не співпадає з їхніми інтересами.
     Часто можна чути нарікання влади, що ми, мовляв, не помічаємо того гарного, позитивного, що вона зробила. Неправда. Чому ж не помічаємо? Помічаємо і пам’ятаємо, хто і що зробив. Ми добре знаємо, хто проголосив Незалежність України, хто домагався розбудови молодої держави, налагоджував банківську систему, вводив національну валюту, відміняв бартер і запроваджував грошову оплату праці, припиняв відключення електроенергії, газифікував села, проголошував демократію, свободу слова і совісті, виводив війська з Іраку й ще багато чого. Ми навіть пам’ятаємо, хто це робив. Гарно пам’ятаємо, як світ сприйняв мирну Помаранчеву революцію.
     Ми добре знаємо всіх президентів, прем’єрів, спікерів і хто з них що зробив для народу, України, її розбудови та чим відзначився. Разом із тим ми пам’ятаємо, хто розвалив колгоспи, які навіть окупанти не зруйнували, хто виманив наші ваучери, привласнив все, що ще жило й дихало… Адже промислові об’єкти в Україні було прихватизовано ще на початку становлення державності. Тоді ж зникли і наші, народні, заощадження. І ні в кого совість не заговорила та рука не здригнулась. Сьогодні, певно, вже й землю де-факто поділено, разом із народом? На черзі - ГТС, Укрзаліз- ниця, рештки обленерго, нафто-, газові та інші родовища. Залишається лише закріпити де-юре, тобто, законодавчо.
     Чому ж повиростали оті розкішні палаци, навіть підземні бункери, з’явились чималенькі присадибні ділянки, обнесені височенними парканами-мурами, до яких вимощено люксові під’їзні дороги? На додачу все це доглядається ще й неабиякою прислугою та охороною!
     Все це було б просто здорово, якби не забули про тих, хто протягом багатьох десятиліть створював блага України, віддаючи молоді роки, сили, здоров’я, а сьогодні страждає від хвороб, неуваги і байдужості можновладців. Наведу відомі слова із молитви: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у спокусу, але захисти нас від лукавого…» Народ терпить і прощає. Прощайте і йому, не спокушайте. Бо народ вимагає уваги, людського ставлення, поліпшення життя, підвищення отого рівня, який для ветеранів праці є ганебним приниженням їх гідності та старості.
     Ви кажете: ми взяли курс на інтеграцію в Європу, розбудовуємо нову Україну. Ми підняли економіку(?!), побудували гарні стадіони, готелі, аеропорти, автошляхи… Добре, все це гарно і потрібно. Але… Що зроблено для знедоленого, обтяженого хворобами ветерана праці? Його ніхто не бачить, його ніхто не чує, про нього ніхто не згадує. Потерпіть, мовляв, трохи, прийде і ваше світле майбутнє, Царство небесне не за горами: буде вам і рівність, і правда, і справедливість.
     Нам весь час обіцяли те світле майбутнє. Але воно все віддалялось і віддалялось: як не гаряча, то холодна війна, як не громадянська, то – Вітчизняна, як не репресії, то голодомори, як не Афган, то Чорнобиль... Одні лихоліття! Чи буде вже завтра хоча б просвітління? А тому закінчити свої роздуми хочу словами великого пророка Тараса Шевченка:
     «Чи буде суд! Чи буде кара!
     Царям, царятам на землі?
     Чи буде правда меж людьми?
     Повинна буть, бо сонце стане
     І осквернену землю спалить!»
     Віктор МІСЬКОВ, с.Селичів.
     


  коментарі: 4

Цензор : Святий ви чоловік, Вікторе Павловичу. Дай вам Бог здоров'я і довголіття. Дожити до кращих часів.  (написано 15.09.2012 в 17:22 з адреси:  2-36-124-91.pool.ukrtel.net)
С.А. : Н-да,Цензор,святой но недалекий-все в Юща верит. А ведь ворон-ворону глаза не выклевал,кроме ЮВТ конечно:)  (написано 15.09.2012 в 17:55 з адреси:  126-237-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : як ви всі не зрозуміете що вони всі однакові.я вже пропонував .зібрати іх всіх в одному місці дати ім землю на півроку.хай на ній попрацюють і тоді хто вижеве тому йти в верховну раду.вони тоді і землю будуть поважати і тих хто на ній працюе.  (написано 16.09.2012 в 09:51 з адреси:  94-153-30-107-slvt.broadband.kyivstar.net)
glade : Дивно, чому Ющенка вважають кращим? ВІн, як хтось сказав, такий же "гомо советікус", як й інші. Хіба що якщо це не справжній Віктор Андрійович, а його клон - Ніколас Сміт з штату Массачусетс.  (написано 21.09.2012 в 18:42 з адреси:  194.44.228.134)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік