Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 У КОЖНОЇ ЛЮДИНИ – СВОЯ ЛІСОВА ПІСНЯ

Після спілкування з директором ДП «Славутське лісове господарство», відмінником лісової галузі України Віктором Вікторовичем САПОЖНІКОМ щоразу не залишає відчуття, що люди, які прийшли до лісу, стали в його нерозривне коло, повсякчас намагаються підтримувати його – як і ліс підтримує їх у бурхливому вирі життя. Ця, певно, якась благословенна небом природна сув’язь покликання і любові, якою наповнені життєві будні лісівників, дає свою щедрість і силу не тільки їм, професіоналам лісової галузі, а й усім нам – дітям природи. Бо в кожного з нас – своя лісова пісня, своя любов до навколишнього світу і своя уява про нього. Немає нічого дивного в тому, що із поглядами лісівників вона часто-густо не співпадає… Бо у них – власна місія на землі! Ось що сказав із цього приводу керівник лісового відомства Славутчини:
     «Майже 15 років очолюю Славутський держлісгосп, і жоден із них не схожий на попередній. За своїми природними умовами, звичайно. І за тими об’єктивними факторами ризику та можливостей, в яких доводиться знаходити шляхи до виживання трудового колективів підприємства. За цей час ми пережили не одну кризу і не одне реформування, не одну новацію і не одне скорочення… Нині у нас працюють до 250 чоловік. При цьому площі земель лісового фонду, на яких проводимо свою виробничу діяльність, не скоротилися, виробничі показники маємо на рівні кращих лісгоспів України.
     До речі, ми не одержуємо жодної копійки з бюджету на те ж лісовідновлення – колектив наш, усвідомлюючи, в якій скруті перебуває Україна, ще 10 років тому відмовився від фінансування з державної казни. Ми прорахували, що зможемо самостійно заробляти кошти на цю важливу справу, і нам це вдається.
     Щоправда, з’явилися в останні роки нові пріоритети, на які націлює нашу діяльність Державне лісове агентство України (так тепер називається колишній Державний комітет лісового господарства).
     Перш за все, це - впровадження Єдиної системи електронного обліку деревини, яка передбачає суворий контроль її на всіх етапах вилучення для виробництва деревних матеріалів. Думаю, це допоможе нам чітко планувати показники своєї діяльності з приросту деревини та використання її для заготівлі лісоматеріалів у майбутньому. Адже обсяги лісових ресурсів, тобто, деревини в стані росту, не безмежні.
     Імпонує мені й те, що нині на державному рівні предметно йдеться про розвиток лісової інфраструктури, тобто, лісових доріг. Уже два роки поспіль з державного бюджету лісгоспам виділяються на це вагомі ресурси. Причому, впорядковуються не ті дороги, які вони самі вибирають - за бажанням директора чи ще когось, а стратегічно важливі. Задля чого це робиться?
     Передусім, наявність добротних доріг необхідна для проїзду техніки на випадок пожеж у лісах. Ви бачите, як негативно позначилася на збереженні лісових масивів Херсонщини або Ялти відсутність таких доріг. Слава Богу, в наших славутських лісах спекотливе літо ми пережили без великих втрат. За це треба окремо подякувати всім жителям міста і району, які, відпочиваючи в лісах, не забували про елементарні правила безпеки, з любов’ю ставилися до природи.
      Звичайно, додає немало незручностей непрохідність наших лісових доріг і у виробничій діяльності: посадці та догляді за лісонасадженнями, обробці лісових масивів від шкідників, вивезенні деревини. Має неабияке значення в цій справі ще й соціальний фактор. Скажімо, цьогоріч ми почали впорядковувати лісову дорогу від с.Романіни нашого району до с.Хутір Шепетівського, уже з’єднали твердим покриттям дорогу від Хоровиці до Ізяславського лісгоспу. Хочу наголосити, що кошти на це (в 2011р. – 350 тисяч гривень, у 2012р. – 600 тисяч) Славутський лісгосп направляє з власного прибутку. Ми, знову ж таки, вирішили не демонструвати свого патріотизму на державних грошах. Адже лісгосп, попри незначний попит деревини і продукції побічного користування деревних ресурсів на внутрішньому ринку, має багаторічні канали збуту такої продукції за межами України, що, власне, й забезпечує нам стабільне надходження коштів. Зокрема, в минулому році ми отримали прибуток майже 600 тисяч гривень. Нагадаю читачам, що вся наша продукція реалізується через Хмельницьку торговельно-промислову біржу на аукціонах.
     Але, щоб було що продавати, нам доводиться з дня в день, з року в рік нарощувати ці ресурси, закладати нові площі лісових насаджень, приймати в користування землі, непридатні для сільськогосподарського використання. Лише цьогоріч нами створено 230 гектарів нових лісів. На 1,5 тисячі гектарів збільшаться площі земель лісового фонду, якщо завершимо оформлення передачі колишніх колгоспних лісів, що в даний час не мають господаря, у Миньківцях, Цвітосі, Лисичому, Варварівці та Нетішині».
     Послухавши Віктора Вікторовича Сапожніка, ми вкотре переконалися в тому, що наше «Славутське лісове господарство» постійно розвивається, набуває нових обрисів. Адже його уславлений трудовий колектив ніколи не пасував перед труднощами, завжди йшов і йде попереду, впроваджуючи передові методи лісозаготівель та досвід лісівників європейських країн. Його спільна лісова пісня – це гімн праці на землі і людині, якою ця праця звеличується до небес. Нехай же розвиваються «Славути красної бори соснові» і дарують людське щастя та благополуччя тим, хто вирощує й доглядає їх!
     Від адміністрації ДП «Славутське лісове господарство» найкращі побажання з Днем працівника лісу шлемо в кожну родину, де живуть і трудяться ветерани лісгоспу та нинішні лісівники. Хай Бог благословить вас!
     Записала Віра МАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 1

Цензор : Нема навіть натяку про неоціненну допомогу лісгоспу зі сторони сонцесяйного Сергія Васильовича Буряка! Віра Олександрівна, купюри потрібно відпрацьовувати або йти на пенсію!  (написано 15.09.2012 в 17:27 з адреси:  2-36-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік