Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 ГОСПОДАРСЬКА ТУРБОТА

Саме нею живе і живиться душа лісничого Славутського лісництва Андрія Петровича ПАСІЧНИКА. Ця людина сама по собі неначе ходяча лісова енциклопедія: про багаторічну працю і життєвий досвід її можна було б написати книгу для нащадків. Маючи вищу лісотехнічну освіту, Андрій Петрович давно переріс її, як мовиться, фізично і академічно. Бо завжди з великою увагою ставився й ставиться до дорученої справи, вникає у тонкощі лісівничої галузі. За це він заслужив повагу колективу лісгоспу і всіх славутчан.
     Чого варті хоча б ті тисячі гектарів нових лісових насаджень, які посадив А.П.Пасічник за 33 роки роботи в лісгоспі, а 14 з них - на посаді лісничого Славутського лісництва! Його лісництво нині – як лялечка, красується зліва понад прямою магістрал- лю, що веде від залізничного вокзалу міста до його центру (див.фото). Такий же лад тримає господар лісництва і на підпорядкованій йому території. Сьогодні площі лісових масивів цього підрозділу лісгоспу становлять 2800 гектарів.
     Адже змінилася структура підприємства, задля ефективнішого догляду за лісовими культурами були створені нові лісництва. Їх робота передбачає не лише проведення своєчасних рубок доглядів, а в першу чергу – охорону лісів від тих, хто порушує їх спокій і стан природного середовища в лісах. Зусиллями лише Славутського лісництва нинішнього року, наприклад, посаджено було 15 гектарів нових лісів. Хоч у штаті тут трудяться всього 6 лісових охоронців та 2 штатні працівники. Щоправда, для догляду за лісовими насадженнями доводиться щоліта приймати на роботу ще й додаткові “робочі руки”. Але вміє Андрій Петрович і розсадниками займатися, де вирощують саджанці сосни та ялини, і нові ліси садити, гуртуючи навколо себе людей. Тепер лісництво ще й зонами відпочинку зайнялося (в одній із них, що понад шляхом Шепетівка-Острог, ми й сфотографували лісничого (див. фото на 1 стор.). Адже вкрай назріла необхідність виховувати в наших людей культуру та бережливе ставлення до природи.
     


  коментарі: 1

Цензор : І тут Буряком навіть не пахне! Ой, дограєтесь пані Мальчук!  (написано 15.09.2012 в 17:29 з адреси:  2-36-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 5 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік