Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 ТУТ ПІДКАЖУТЬ І ПОРЯТУЮТЬ

Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації, за погодженням з обласним ЦСССДМ, з 1 червня ц.р. Наталія ПЕРМІНОВА приступила до обов’язків директора Славутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Вона народилась й зростала в Славуті. За фахом і покликом душі – педагог: закінчила Рівненський гуманітарний університет, а згодом - Хмельницький університет управління і права, отримавши спеціальність менеджера адміністративної діяльності. Обіймала різні посади на державній службі. Багато літ і часточку душі віддала роботі у службі в справах дітей РДА. І ось нова відповідальна посада…
     
     - Вітаємо Вас, Наталіє Юріївно, із приходом у ЦСССДМ! Як розумієте завдання і мету діяльності Центру?
     - Це - урядовий орган державного управління, котрий став посередником між державою та соціумом, складовою якого є родини, діти і молодь. Тим із них, хто опинився в складних життєвих обставинах, тут надаються соціальні послуги - юридичні, психологічні тощо. Зауважу, всі вони є безкоштовними.
     - Зважаючи на те, що на Славутчині Центр соціальних служб був створений ще на початку 2005 року, певно, накопичений немалий досвід у цій сфері діяльності?
     - Звісно, що так. Це і мені суттєво допомагає в роботі. Адже в чому полягає щоденна робота Центру? Це з-поміж іншого сприяння в оформленні різного виду документів для наших підопічних в отриманні ними житла (бувають і такі критичні ситуації) та поліпшенні їхніх житлових умов. А ще - допомога в набутті навичок домашнього господарювання, виховання та догляду за дітьми…
     - Працюєте, так би мовити, більше на місцях?
     - Не порахувати, скільки поїздок здійснено в села району! Постійно інспектуються сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, і не тільки: в полі нашого зору перебувають як прийомні сім’ї, так і родини опікунів та піклувальників, а також поки що єдиний у районі будинок сімейного типу в Ганнополі. Всі вони – об’єкти соціального супроводження.
     - Це одна із основних функцій в роботі Центру?
     - Так. Вона полягає у систематичному відвідуванні родин і наданні їм цілого комплексу послуг: правових, психологічних, педагогічних, інформаційних та інших. За кожною прийомною сім’єю та дитячим будинком сімейного типу закріплено фахівця із соціальної роботи. А ще 22 сім’ї перебувають нині під соціальним супроводом – вони самі звернулися до Центру за допомогою.
     - Як же вдається всіх їх охопити увагою?
     - З 10 липня ц.р. в Центрі працюють 12 фахівців із соціальної роботи. Таке розширення штату відбулося відповідно до соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича з метою активізації діяльності ЦСССДМ щодо виявлення реальних потреб, здійснення соціального супроводу проблемних сімей. Ними відтепер й опікуються фахівці із соціальної роботи. Всі вони входять до штату нашого Центру, працюючи на територіях сільських рад.
     - Мабуть, найбільших?
     - Ні. Ми намагалися охопити практично весь наш район. Фахівців обирали шляхом співбесіди: визначальними чинниками в разі обрання ставали достатній життєвий досвід і бажання працювати. Серед наших фахівців є педагоги, юристи, колишні ветпрацівники і секретарі сільської ради. Тобто, це люди, які знають село і проблеми сільчан не з вікна автобуса.
     - Стає у пригоді й додаткове навчання?
     - Так, щотижня ми збираємо наших фахівців тут, у Центрі, на робочі наради: чуємо від них інформацію про найбільш проблемні сім’ї, разом шукаємо шляхи дієвої допомоги їм. Також проводимо семінари, де роз’яснюємо, що таке, приміром, соціальний супровід і що таке сім’я взагалі. На них запрошуємо працівників відповідних служб і відділів райдержадміністрації – суб’єктів соціальної роботи, які можуть надати цінну інформацію із власного досвіду роботи із проблемними родинами.
     - Вірите, Наталіє Юріївно, що у розширеному складі ЦСССДМ вдасться самотужки викоренити сімейне і дитяче неблагополуччя на селі?
     - Звісно, що ні. Один у полі не воїн: без залучення громади, а ще сільської ради з її депутатським корпусом, школи, працівників медицини, міліції це навряд чи вдасться. Завдання фахівця із соціальної роботи – виявити проблему. А от її вирішення мусить бути спільним! Додам, що сільські ради наділені обов’язком, згідно із розпорядженням голови РДА, всіляко сприяти діяльності фахівців – а найперше їм має бути забезпечене робоче місце. На даний час ми закупляємо їм оргтехніку, плануємо придбати кожному велосипед. На такі дії нас націлює письмова вказівка Міністерства соціальної політики, де йдеться, зокрема, про виділення із цьогорічного бюджету додаткових коштів і дотації в зв’язку із введенням до штатів ЦСССДМ даної посади.
     - Спільні зусилля таки дають позитивні результати?
     - Протягом липня-серпня ц.р. вже здійснено інспектування 368 сімей з дітьми, 35 умовно засуджених осіб та трьох славутчан, котрі звільнилися з місць позбавлення волі. Надано 812 соціальних послуг різного виду.
     - Знаємо, що ще рік-півтора тому функціонування Центрів соціальних служб перебувало під великим питанням. Нині, як бачимо, твердо стоїте на ногах.
     - Думаю, що ЦСССДМ в розрізі країни функціонуватимуть й надалі. Вважаю, на даний час це чи не єдина організація, що безпосередньо займається сім’ями з дітьми, як і особами, котрі опинилися в складних життєвих умовах і потребують дієвої допомоги.
     - Що ж, можемо побажати тільки успіхів у цій благородній справі. Коли скривджене дитя замість сліз вдячно посміхається, а молода мама дякує за науку – то вже немало…
     Інтерв’ю вела Валентина ЗАВАДСЬКА,
     фото В. Мальчук.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік