Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 «В КРАЮ ЛЕЛЕК І ЖУРАВЛІВ»

Під такою назвою пройшов соціокультурний захід в Кам’янській сільській бібліотеці. Провести його спонукала любов до рідного краю, повага та любов до улюбленого птаха українців – лелеки. «В краю лелек і журавлів вчимось любити усе рідне: батьків своїх, своїх дідів і небо синє та погідне», - звучало в той день як заповіт.
     Бо для українців немає кращого птаха за лелеку. Він же уособлює щастя, сімейний затишок, мир, добро. Хоча, в житті є ще біль, розлука, біда… І все це поєднує в собі наш лелека. Навесні, коли повернеться з чужини, несе на крилах радість, весну. І люди звуть його «веселиком». Кажуть в Україні: «Веселики прилетіли».
     Наш край здавна називають лелечим. Можливо, тому, що на солом’яних стріхах наших предків бусли любили мостити свої гнізда. Подивіться на лелеку, коли він стоїть у гнізді. Спокійно, немов господар, окидає поглядом подвір’я, дбайливо оглядає гніздо, пильно охороняє лелечиху, а потім - і молоде потомство. Тому нам затишно і добре, коли десь недалеко клекочуть лелеки...
     В соціокультурному заході взяли активну участь читачі бібліотеки та учні місцевої школи. Ведучими його були Олена Козійчук та Яна Костантінова. Пісні «Лелеки», «Лелеченьки» та «Свіча» прозвучали у виконанні Анни Пазич та Олі Демчук, «Рідний край», «Моїй Україні» - Дарини Ясінської та Сергія Нікітюка. В своїх віршах оспівували любов до рідної землі, до Батьківщини, до рідного краю, до величних птахів – лелек Наталія Корецька, Антон Бубликов, Іван Пазич, Аня Козійчук, Владислав Прилепа, Олександр та Валентина Федорчуки, Катерина Головань та Анастасія Палійчук.
     Тож щиро дякуємо їм за активну участь у проведенні заходу. А також бібліотекарям-колегам із Кривина, Колом’я, Крупця та Цвітохи, які відвідали бібліотеку села й були присутні на цьому заході. Не менш вдячні організатори заходу жителям села, які приділили увагу й відвідали бібліотеку.
     Тож шануйте світ навколо себе, помічайте його красу. І хай у вашому житті якомога частіше лунає лелечий клекіт – символ щастя і любові!
     Інна ДЕМЕНТЄВА, бібліотекар с.Кам’янка.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік