Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2012 МІЖ ДОБРИМИ ЛЮДЬМИ ЖИВУ...

Л юблю свою газету! З нетерпінням чекаю в кінці тижня листоношу. Читаю від заголовка до «Наша адреса». Передплачую її, скільки живу в Україні, а мешкаю тут із 1954 року. Дякую колективу редакції, який творить таке диво як «Трудівник Полісся».
     Хочу через свою улюблену газету розповісти про хороших, чуйних людей. Мені 80 років. Я приїжджа, отож із родичів нікого не маю. Дітей у мене троє. Але вони вивчились за радянської влади, тому й роз’їхались за направленнями хто куди. А коли Союз розпався, опинились за кордоном. Дочка і син - у Білорусі, ще одна дочка - в Росії.
     Але Бог послав мені добрих сусідів. Це сім’я Ковпів: Микола Пилипович, його дружина Марія Іванівна та їх діти Діма і Оля. Це дуже добрі, чуйні люди. Марія Іванівна працює бухгалтером в сільській раді. В зв’язку зі службовими обов’язками, їй часто доводиться бувати в Славуті. Тому ліки в аптеці купує мені завжди, і не тільки ліки, а все, що я попрошу, вона обов’язково виконує. Про Діму та Олю й мови немає. Чи в магазин, чи на пошту - вони, як піонери, завжди готові. А на перший день Пасхи я була приємно вражена, коли Оля раненько завітала до мене й принесла освячені пасхальні дарунки, привітала зі святом і побажала всього найкращого, головне – здоров’я.
     Поряд зі мною живе ще сім’я Філіпчуків: Віктор Михайлович, його дружина Валентина Максимівна, їх син Саша та мати Валентина Олексіївна. Вони мені теж у всьому допомагають. Навесні всією сім’єю, допомогли посадити город і взагалі підтримують то порадою, то роботою, за що я їм дуже вдячна. А ще поруч мешкає Оніщук Сергій Васильович. Це теж дуже добра, чуйна людина. Він завжди виконає чоловічу роботу з сокирою чи косою. Я дуже щаслива, що у мене є такі добрі, чуйні сусіди. І хочу побажати їм здоров’я, сімейного благополуччя. Нехай Божа благодать супроводжує їх у всіх добрих справах! Я рада, що вони є милосердними і плекають у своїх серцях та серцях своїх дітей доброту і співчуття.
     З повагою – Лідія ВЛАСЮК,
     вчителька-пенсіонерка,
     учасниця Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, с.Сьомаки.
     
     
     
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День сухопутних військ України

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік